Molly Lac Pablo Rozz – Royal by Pablo Rozz

by

Mówi się, że każda kobieta marzy o tym, by choć przez chwilę poczuć się jak księżniczka, a co dopiero – jak królowa… Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu paznokciomaniaczek, marka Molly Lac z Pablo Rozz stworzyli królewską kolekcję rewelacyjnie napigmentowanych lakierów hybrydowych! Royal by Pablo Rozz, bo tak brzmi nazwa serii, to fenomenalne kolory, niespotykana trwałość i prosta aplikacja. Zresztą, przekonaj się o tym sama, testując tę cudowną kolekcję lakierów hybrydowych! Zanim to jednak nastąpi, przeczytaj nieco więcej o jej spektakularnych właściwościach!

Royal by Pablo Rozz – królewska kolekcja Króla Paznokci

Pablo Rozz to jeden z najlepszych stylistów paznokci! W świecie tak zdominowanym przez kobiety, stał się marką samą w sobie, będąc inspiracją dla tysięcy kobiet zajmujących się wykonywaniem manicure! Długo by wymieniać jego sukcesy na arenie krajowej i zagranicznej. Jest nie tylko wielokrotnym mistrzem stylizacji paznokci w Polsce i na świecie, ale i znanym influencerem, a nawet jurorem w zawodach! Nie ma dla niego niemożliwego – dlatego stworzenie własnej kolekcji lakierów hybrydowych także okazało się strzałem w dziesiątkę! Kolekcja Molly Lac Royal by Pablo Rozz to fantastyczny wybór dla każdej kobiety, która kocha królewskie kolory na swojej płytce!

Molly Lac Pablo Rozz Royal Collection

Kooperacja Molly Lac i Pablo Rozz – piękne kolory o rewelacyjnej trwałości

Jesteś ciekawa, jakie kolory znajdują się w kolekcji Royal by Pablo Rozz? Jest to bardzo wszechstronna i różnorodna linia lakierów hybrydowych! Obejmuje ona zarówno eleganckie, pełne majestatu barwy czerwieni, subtelne beże i róże, a także mieniące się, bardzo intensywne, oryginalne kolory dla najodważniejszych paznokciomaniaczek! Jak widać, każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Zalety kolekcji Molly Lac Pablo Rozz

Lakiery hybrydowe z kolekcji Royal by Pablo Rozz mają szereg zalet. Przekonaj się, że warto w nie zainwestować i poczuć się jak królowa w manicure wykonanym przy ich użyciu!

Maksymalna trwałość

Jeżeli szukasz lakierów hybrydowych, które będą idealnie wyglądać nawet po kilkunastu dniach, właśnie je znalazłaś! Molly Lac z Pablo Rozz stworzyli produkty doskonałe – są nie tylko mocno napigmentowane, ale – przede wszystkim – cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne czy odpryski! Jeśli cenisz swój czas i wykonywanie manicure co kilka tygodni to Twoje marzenie, koniecznie przetestuj nową kolekcję Molly Lac we współpracy z Pablo Rozz!

Super pigmentacja

Lakiery hybrydowe z kolekcji Royal by Pablo Rozz są maksymalnie napigmentowane. Już dwie bardzo cienkie warstwy są wystarczające, by uzyskać spektakularny efekt na płytce! Jest to szczególnie istotne w przypadku najbardziej intensywnych kolorów lakierów, których w Royal by Pablo Rozz zdecydowanie nie brakuje! Inną, równie ważną kwestią jest to, że mniej warstw na paznokciach to sprawnie wykonany manicure i oszczędność czasu na inne czynności! Jedna zaleta, a wiele powodów do radości!

Doskonała konsystencja

Lakiery hybrydowe Molly Lac, stworzone przez Pablo Rozz, to także idealna, średnio gęsta konsystencja. Co to oznacza? Łatwo i szybko się je aplikuje, a jednocześnie – manicure wygląda wręcz rewelacyjnie! Nawet początkujące paznokciomaniaczki poradzą sobie z nakładaniem lakierów na płytkę, co sprawia, że są to produkty dla każdego – nie tylko profesjonalistek!

Spektakularne kolory

Jak już wspomnieliśmy, kolekcja Royal by Pablo Rozz to same spektakularne, przepiękne kolory lakierów hybrydowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz intensywną czerwień, delikatny nude czy też – dla przeciwwagi – brokatowy niebieski – każdy z nich wygląda rewelacyjnie na płytce! Przekonaj się o tym sama, testując najnowszy wynik kooperacji Molly Lac i Pablo Rozz!

Łatwa aplikacja

Hybrydy z serii Royal by Pablo Rozz są maksymalnie trwałe, ale jednocześnie proste w aplikacji. Wystarczy kilka chwil, by wykonać fantastyczny manicure z ich użyciem! Co istotne – stylizację, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich najbliższych! Wpływają na to idealna konsystencja produktów, ich mocna pigmentacja oraz doskonały, bezpieczny skład!

Proste usuwanie lakieru

Tak, jak łatwo się nakłada lakiery hybrydowe z kolekcji Royal by Pablo Rozz, tak i się je zdejmuje! Możesz to robić pilnikiem, frezarką lub płynami na bazie acetonu. Decyzja należy tylko do Ciebie. Wybierz sposób, który będzie dla Ciebie najprostszy i najszybszy, a usuwanie lakierów będzie równie przyjemne jak ich nakładanie!

Współpraca Molly Lac i Pablo Rozz to świetny przykład kooperacji doskonałej!

Rzadko się zdarza, żeby wynik kooperacji marki z kreatorem okazał się aż tak ogromnym sukcesem! W przypadku kolekcji Royal by Pablo Rozz jednak nie ma co do tego nawet najmniejszych wątpliwości! Tym bardziej więc warto przetestować te hybrydy, by poczuć się choć raz niczym królowa! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sformułowanie “jesteś tego warta” jest już nadużywane, ale w tym kontekście pasuje ono naprawdę znakomicie! Po prostu nic dodać, nic ująć!

lakiery hybrydowe od Pablo Rozz i Molly Lac
0