Czym przełamać delikatne kolory lakierów hybrydowych?

by

Jaki manicure jest Twoim ulubionym? Wolisz mocne czy – wręcz przeciwnie – jasne, pastelowe barwy na paznokciach? Obecnie ogromną popularnością cieszą się delikatne kolory lakierów hybrydowych. Beże, róże, błękity… Wszystkie te barwy są tak chętnie wybierane przez paznokciomaniaczki z kilku prostych przyczyn. Przede wszystkim – są bardzo uniwersalne, więc będą pasować do każdego outfitu. Ponadto, fantastycznie wyglądają zarówno gładkie, jak i ze zdobieniem. No właśnie… Czym można przełamać delikatne kolory lakierów hybrydowych? Jak wykonać manicure, który jednocześnie będzie subtelny i oryginalny? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek – mamy nadzieję, że zainspirują Cię do stworzenia spektakularnej stylizacji paznokci!

Najmodniejsze delikatne kolory lakierów hybrydowych

Zanim przejdziemy do naszych propozycji, postanowiliśmy opisać Ci, które delikatne kolory lakierów hybrydowych są teraz najbardziej na topie! W obecnym sezonie zdecydowanie królują beże, jasne brązy i żółcie. Oprócz tego, warto zainwestować także w kilka lakierów pastelowych, które – niezmiennie – zachwycają i są chętnie wybierane przez paznokciomaniaczki na całym świecie.

Delikatne kolory w oryginalnych stylizacjach

Tak, jak już wspomnieliśmy, pokażemy Ci kilka przykładów stylizacji, które opierają się na delikatnych kolorach lakierów hybrydowych, ale wyróżnia je nieco bardziej oryginalny charakter. W takim manicure na pewno zostaniesz zauważona, a Twoje paznokcie – docenione! Przekonaj się, że delikatne kolory lakierów hybrydowych, jak żadne inne, doskonale sprawdzają się w kontrastowych, ale i nieoczywistych zestawieniach!

Błysk na jasnej płytce

Jeżeli kochasz błysk w każdej postaci, z pewnością spodoba Ci się ta nasza propozycja! Co powiesz na przełamanie delikatnych kolorów lakierów hybrydowych pyłkiem mieniącym się milionem barw…? Efekt holo, syrenki, lustra, a nawet kameleona – każdy z nich wygląda fantastycznie także na jasnej płytce. Nie lubisz zbyt widocznych paznokci? Pyłek zastosuj tylko na jednej płytce u każdej dłoni! Wtedy uzyskanie balansu między tym, co delikatne i oryginalne stanie się dziecinnie proste!

delikatne kolory lakierów hybrydowych z pyłkiem

Zdobienia idealnym dodatkiem do delikatnych paznokci

Kolejnym sposobem na przełamanie delikatnych kolorów lakierów hybrydowych jest wykonanie na nich widocznego zdobienia. Tu już możliwości jest naprawdę wiele! Naklejki, stemple, malowane wzory… Wszystko to pozwala na stopniowanie intensywności manicure! Pastelowa płytka z namalowanym na niej kolorowym kwiatem będzie wyglądać np. zupełnie inaczej niż beżowe paznokcie z naklejkami czy stemplami. W każdym jednak przypadku można uzyskać stylizację, która doskonale przełamuje delikatne kolory lakierów hybrydowych!

delikatne zdobienia na paznokciach hybrydowych

…a może po prostu multikolor?

Jeżeli obawiasz się, że wykonanie zdobienia czy efektu na płytce może okazać się dla Ciebie zbyt trudne, nie ma chyba prostszego sposobu na przełamanie delikatnych kolorów lakierów hybrydowych niż połączenie ich z mocniejszymi barwami! Szczególnie dobrze wyglądają zestawienia bieli z czernią lub czerwienią, kontrastowych odcieni różu czy też błękitu z granatem, choć oczywiście można wypróbować również inne kombinacje!

Kontrasty w manicure są teraz na topie!

Jeżeli zastanawiasz się, skąd zaczerpnęliśmy pomysł na dzisiejszy wpis, zainspirowaliśmy się najnowszymi trendami w manicure! Stylizacje z udziałem kontrastowych barw są obecnie bardzo modne! Można go uzyskać oczywiście na wiele sposobów, ale liczy się przede wszystkim efekt końcowy, który potrafi być naprawdę spektakularny! Jeśli dotychczas wykonywałaś raczej subtelny manicure, możesz mieć wątpliwości, czy taka kontrastowa stylizacja jest dla Ciebie. Tu odpowiedź jest nadzwyczaj prosta i jednoznaczna!

różowe i niebieskie paznokcie hybrydowe

Nie bój się zabawy kolorem w manicure!

Niezależnie od tego, czy na co dzień wykonujesz oryginalny, czy subtelny manicure, zabawa kolorem jest naprawdę dla każdego! Nie obawiaj się takich eksperymentów na swojej płytce. Pamiętaj, że to tylko od Ciebie zależy, jaki efekt osiągniesz. Jeżeli lubisz błysk, zastosuj pyłek, uzyskując jeden z najmodniejszych manicure w tym sezonie! Jeśli natomiast preferujesz bardziej delikatny manicure, zastanów się nad niewielkim zdobieniem lub naklejką. Pamiętaj także, że efekt stylizacji zależy również od tego, czy przełamanie delikatnego koloru lakieru hybrydowego nastąpi na każdej płytce, czy tylko na wybranych. Jeżeli lubisz kontrasty, masz niemal nieograniczoną liczbę opcji!

beżowe paznokcie z delikatnym zdobieniem

Tworzenie manicure jak z najlepszych salonów nie musi być trudne!

Jak widzisz, zabawa kolorem jest odpowiednia dla każdej paznokciomaniaczki – niezależnie od jej stylu czy wieku! Uzyskuj spektakularne efekty – niczym z salonu kosmetycznego – w prosty sposób. W końcu aplikacja naklejek czy stemplowanie wcale nie są trudne, a paznokcie ozdobione w taki sposób wyglądają bardzo profesjonalnie i oryginalnie! Czasami wystarczy kilka chwil, by w efektowny sposób przełamać delikatne kolory lakierów hybrydowych! Wypróbuj nasze propozycje, by móc cieszyć się fantastycznym manicure na co dzień, jak i podczas najważniejszych wydarzeń!

0