Wiosenny look w salonie – ombre pionowe z kolekcją Pastels MollyLac

by

Wiosna to jedna z najbardziej ulubionych pór roku paznokciomaniaczek! Jest to okres, w którym przyroda budzi się do życia, a kobiety budzą się “z zimowego snu” i wracają do bardziej kolorowych, oryginalnych stylizacji! Czy znasz przepis na wiosenny look w salonie? My tak! To ombre pionowe, wykonane przy użyciu przepięknych pastelowych odcieni lakierów hybrydowych, takich jak np. Pastels od MollyLac! Jak wykonać tak spektakularną stylizację paznokci? Dlaczego akurat ta kolekcja lakierów hybrydowych sprawdzi się do pionowego ombre? Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na wszystkie te pytania!

Ombre pionowe – co to jest?

Pionowe ombre to nic innego jak pionowe, płynne przejście koloru – w tym przypadku na paznokciu. Technika jego wykonania do złudzenia przypomina poziome ombre. Różni się tylko jednym, istotnym szczegółem – stemplowanie odbywa się od jednego do drugiego boku. Ombre pionowe wygląda również inaczej niż poziome. Czy lepiej? To już oczywiście sprawa dyskusyjna. Według nas, każda z tych stylizacji jest absolutnie wyjątkowa i bardzo oryginalna.

Ombre pionowe – jak wykonać?

W jaki sposób wykonać ombre pionowe, by uzyskać jak najlepszy efekt manicure? Początkowe etapy stylizacji są z pewnością doskonale Ci znane. Przygotowanie paznokci, czyli nadanie im kształtu i zmatowienie, a także nadanie kształtu, odsunięcie skórek, zmatowienie. Tymi czynnościami powinien się zaczynać każdy manicure! Następnie wystarczy użyć Nail Prep w celu odtłuszczenia paznokci, nałożyć bazę i można zabierać się za ombre pionowe!

pionowe ombre na paznokciach

Ombre pionowe to oryginalna stylizacja dla każdej paznokciomaniaczki!

Po utwardzeniu bazy, możesz przejść do rozpoczęcia cieniowania paznokci. Na początku wyłóż na podkładkę kamienną odrobinę pierwszego lakieru z kolekcji Pastels od MollyLac. Do jego nałożenia najlepiej użyć gąbeczki – dzięki temu cały proces będzie nie tylko prosty, ale i szybki. Po nałożeniu pierwszej warstwy hybrydy, utwardź ją i nałóż drugą, pamiętając o tym, że aplikacja gąbeczką przypomina bardziej stemplowanie niż malowanie. Oczywiście, nie zapomnij także o tym, że im bliżej jest Ci do drugiego boku paznokcia, tym lakier powinien być mocniej widoczny. To właśnie dzięki temu uzyskasz tzw. gradient, który stanowi niezbędny element manicure. Po aplikacji pierwszego koloru, rozpocznij nakładanie drugiego – oczywiście, każdą warstwę utwardzając w lampie. Tym sposobem uzyskasz ombre pionowe – tak oryginalnie i jednocześnie nie tak trudne jak mogłoby się wydawać!

Jeśli ombre pionowe, to z kolekcją Pastels od MollyLac!

Jakie kolory najbardziej pasują do ombre pionowego? Są to przede wszystkim pastele – takie, jak w kolekcji Pastels od MollyLac! Dlaczego właśnie one? Świetnie łączą się w niemal nieograniczonej liczbie stylizacji oraz posiadają wiele zalet, jak zresztą i wszystkie inne hybrydy od MollyLac!

Zalety lakierów hybrydowych MollyLac Pastels

Lakiery hybrydowe z kolekcji Pastels od MollyLac to uniwersalna i jednocześnie bardzo oryginalna seria 9 hybryd, które fantastycznie pasują nie tylko na wiosnę! Te pastelowe beże, róże czy niebieskości zachwyciły już setki paznokciomaniaczek i nic w tym dziwnego! Poza fantastyczną kolorystyką, hybrydy Pastels od MollyLac są dodatkowo maksymalnie trwałe, bardzo wydajne i proste “w obsłudze”. Nawet te paznokciomaniaczki, które nie mają wielu doświadczeń z samodzielnym wykonywaniem stylizacji, szybko się nauczą, jak to robić z hybrydami MollyLac! Co istotne – o ile wykonanie stylizacji, jaką jest ombre pionowe potrafi przysporzyć pewne problemy początkującym paznokciomaniaczkom, pomalowanie tymi lakierami całych paznokci, bez dodatkowych zdobień, jest – uwierz nam – banalnie proste! Zresztą… Jeżeli nie chcesz wierzyć nam na słowo, po prostu wypróbuj je sama i przekonaj się, że tak jest w rzeczywistości!

AllePaznokcie to sklep internetowy, w którym kupisz niemal wszystko do stylizacji paznokci (i nie tylko)!

Ilekroć ktokolwiek pyta nas, gdzie kupić produkt X do stylizacji paznokci, w ciemno odpowiadamy – na AllePaznokcie.pl! Mimo że ktoś mógłby nam zarzucić stronniczość, my głęboko wierzymy, że sklep internetowy z kosmetykami AllePaznokcie rzeczywiście jest najlepszy, ma świetną obsługę klienta i bardzo atrakcyjne ceny! Kupisz tu oczywiście również wszystko, co niezbędne, by wykonać ombre pionowe. Dlatego też, jeżeli marzy Ci się taka stylizacja paznokci i chcesz, by była maksymalnie trwała i spektakularna, koniecznie kup lakiery z kolekcji Pastels od MollyLac i zacznij szaleć! Powodzenia!

0