Szkolenia z Mistrzyniami Nail Art tylko w AllePaznokcie!

by

Czym jest Nail Art? To sztuka nieszablonowego zdobienia paznokci – nieszablonowego, czyli oryginalnego, wychodzącego poza schematy i przypominającego raczej dzieła sztuki niż “zwykłe” obrazy. Stylistki paznokci prześcigają się w tworzeniu spektakularnych zdobień paznokci. Czasami jednak realizacja nawet najbardziej kreatywnych pomysłów może być niemożliwa z powodu braku wystarczających umiejętności. Co wtedy? Zawsze warto zainwestować w swój rozwój i uczyć się od najlepszych! Takimi osobami są z pewnością Paulina Kula czy Monika Mielniczuk. Dzielą się one z uczestnikami szkoleń swoją wiedzą i tajnikami tworzenia najbardziej oryginalnych zdobień paznokci. Jeśli i Ty marzysz o tym, by wykonywać stylizacje godne mistrzyń, koniecznie skorzystaj z możliwości, jakie daje AllePaznokcie i już dziś zapisz się na szkolenia z najlepszymi!

Jakie szkolenia Nail Art znajdziesz w ofercie AllePaznokcie?

W ofercie AllePaznokcie znajdziesz wiele szkoleń z zakresu stylizacji paznokci. Każde z nich to nie tylko wiedza teoretyczna, ale – przede wszystkim – ogrom praktyki! Uczestnicy szkoleń pozyskują realne umiejętności, które – od razu po ukończeniu kursu – mogą wykorzystywać podczas wykonywania manicure sobie i/lub swoim klientkom! Zobacz, jakie szkolenia z Mistrzyniami Nail Art oferujemy.

Extreme Nails – Paulina Kula

Coraz więcej paznokciomaniaczek uważa, że pora odejść od klasyki na rzecz oryginalnych, ekstremalnych kształtów! Nie da się ukryć, że najlepsze stylistki powinny umieć realizować nawet najbardziej szalone fantazje klientek. Stąd narodziła się potrzeba organizacji szkolenia Extreme Nails, podczas którego poznasz nie tylko technikę tworzenia ekstremalnych kształtów, ale dużo więcej! Dowiesz się (i nauczysz) również, jak wykonać na nich zdobienia i jak prawidłowo podkładać szablon. Paulina Kula – mistrzyni Extreme Shape, instruktorka i organizatorka mistrzostw stylizacji paznokci Nail Show – z pewnością pokaże Ci wiele “smaczków”, które sprawią, że staniesz się jeszcze lepszą stylistką! Twoje klientki na pewno będą zachwycone Twoimi nowymi umiejętnościami!

szkolenia z mistrzyniami nail art Paulina Kula

One stroke – może każdy – Monika Mielniczuk

Kolejne szkolenie prowadzone jest przez superzdolną Monikę Mielniczuk – mistrzynię Nail Art 3D, instruktorkę, jurorkę i twórczynię Queen Effect oraz Fuzzy Art. Dotyczy ono metody one stroke – jednego pociągnięcia pędzla, przeniesionej bezpośrednio z malarstwa do stylizacji paznokci. Jeśli fascynują Cię możliwości, jakie daje ta technika zdobienia, koniecznie rozważ zapisanie się na szkolenie One stroke – może każdy! Podczas warsztatów nauczysz się, jak przygotować pędzelki do pracy, jak komponować zdobienia, a także w jaki sposób pracować, by (w szybki sposób) tworzyć kreatywne wzory na paznokciach. Monika Mielniczuk kładzie największy nacisk na zajęcia praktyczne, więc ze szkolenia wyjdziesz nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale i realnymi umiejętnościami.

one stroke Monika Mielniczuk

Zimowe zdobienia – Monika Mielniczuk

Kolejne szkolenie, prowadzone przez Monikę Mielniczuk, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to Zimowe zdobienia. Jak sama nazwa wskazuje, w trakcie zajęć poznasz najgorętsze zimowe trendy w stylizacji paznokci. Nauczysz się, jak malować salonowe, szybkie zdobienia, w jaki sposób łączyć barwy, by tworzyć spektakularne stylizacje, a także poznasz zasady kompozycji zdobień. Podobnie jak w przypadku pozostałych szkoleń, i tu nasza mistrzyni Nail Art 3D kładzie największy nacisk na praktykę. Kursanci pracują na tipsach i w każdym momencie mogą skorzystać ze wsparcia osoby prowadzącej.

zimowe zdobienia w manicure

Zimowo-akwarelowo – Monika Mielniczuk

Ostatnim szkoleniem, jakie chcemy dziś zaproponować, jest Zimowo-akwarelowo. Prowadzi je Monika Mielniczuk, która specjalizuje się także w pracy z akwarelą. Ani się nie spostrzeżesz, a Twoje klientki będą chciały mieć na paznokciach typowo zimowe zdobienia. Warto być na to przygotowaną i jeszcze przed sezonem udoskonalić swoje umiejętności z zakresu pracy z akwarelą i wykonywania zdobień tą techniką. Naprawdę trudno o lepszą prowadzącą niż Monika Mielniczuk, która wyróżnia się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Ucząc się od niej, szybko będziesz w stanie zachwycić niejedną klientkę fantastycznymi zdobieniami!

szkolenie z akwareli na paznokciach

Szkolenia z Mistrzyniami Nail Art – profesjonalizm w każdym calu!

Czy warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez AllePaznokcie…? To chyba oczywiste, że tak! Zapewniamy wszystko to, co niezbędne, by nauka przebiegała w maksymalnie komfortowy sposób. Gwarantujemy materiały dydaktyczno-marketingowe, profesjonalne produkty do stylizacji MollyLac, certyfikat ukończenia szkolenia, a także kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie AllePaznokcie. Zapewniamy również poczęstunek, by móc zregenerować siły podczas przerw. Jeśli zależy Ci na uczestnictwie w profesjonalnym szkoleniu i nauce od najlepszych – dobrze trafiłaś! Zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty warsztatów!

0