Rekonstrukcja paznokcia żelem podologicznym Allepaznokcie

Chyba nie ma osoby, która nie marzyłaby o idealnych, zadbanych dłoniach z perfekcyjnym manicure. Stan paznokci doskonale odzwierciedla kondycję naszego organizmu. Niestety, niektóre choroby potrafią spowodować znaczące zmiany w płytce paznokci. Złamanie lub nawet utrata paznokcia może być również efektem nieszczęśliwego wypadku. W obu powyższych przypadkach stan paznokcia potrafi skutecznie obniżyć pewność siebie kobiety i stać się przyczyną jej kompleksu. Na szczęście stylistki paznokci i podolodzy, dzięki zaawansowanym produktom kosmetycznym, mogą zrekonstruować nawet najbardziej zniszczony paznokieć. Jak zrobić to skutecznie i estetycznie?

Żel podologiczny – niemożliwe staje się możliwe!

Podologic Gel Allepaznokcie to prawdziwy produkt “do zadań specjalnych”. Dlaczego? Ten żel do rekonstrukcji paznokci nie tylko zdecydowanie poprawia wygląd płytki, ale i działa leczniczo. Stosowany regularnie, poprawia stan paznokci, a także działa przeciwgrzybiczo. Dzięki niemu nawet najbardziej problematyczna płytka paznokcia może zostać zregenerowana i wyglądać estetycznie. Wpływają na to przede wszystkim substancje, zawarte w jego składzie…

Podologic Gel Allepaznokcie – skład

Główną substancją produktu Podologic Gel Allepaznokcie jest piroctone olamine, czyli pirokton olaminy. To dzięki niej żel charakteryzuje się doskonałą skutecznością nawet przy najbardziej uszkodzonej płytce paznokcia. Ta substancja wykazuje działanie przeciwzapalne, a także eliminujące patologiczną mikroflorę, która występuje w obrębie zmian grzybiczych. Nie sposób również pominąć jej właściwości normalizujących i przywracających równowagę mikroflory naskórka. Jak już wspomnieliśmy, działa ona przede wszystkim leczniczo – przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Generalnie cały skład produktu obejmuje takie substancje, które są łagodne nawet dla osób o bardzo wrażliwych i kruchych paznokciach.

żel podologiczny do rekonstrukcji paznokcia od allepaznokcie

Proces rekonstrukcji paznokcia za pomocą Podologic Gel Allepaznokcie

Co jest potrzebne do rekonstrukcji paznokcia za pomocą preparatu Podologic Gel Allepaznokcie? Oprócz innowacyjnego żelu światłoutwardzalnego potrzebujemy również płyn odtłuszczający, lampę UV/LED, odpowiednie frezy i polerkę. Cały proces rekonstrukcji zaczynamy pozbyciem się zniszczonych części paznokcia przy pomocy frezów. Po przemyciu płynem odtłuszczającym tak przygotowanego paznokcia, na ubytek nakładamy cienką warstwę żelu. Utwardzamy go w lampie UV lub ED (czas utwardzania zależy od rodzaju lampy). Dwa ostatnie kroki powtarza się tak długo, aż uzyskamy na paznokciu satysfakcjonujący nas efekt. Cały proces kończy się nadaniem mu idealnego kształtu dzięki zastosowaniu odpowiednich frezów i polerki. Jak widać, rekonstrukcja paznokcia dzięki produktowi Podologic Gel Allepaznokcie jest tak prosta, że możliwa do wykonania nawet bez wielu specjalistycznych sprzętów.

Żel podologiczny – czy tylko dla podologów?

Preparat Podologic Gel Allepaznokcie jest dostępny w najlepszych hurtowniach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju. Polecany jest przede wszystkim podologom i profesjonalnym kosmetyczkom, ale i początkujące stylistki paznokci powinny poradzić sobie z jego aplikacją.

Piękny manicure dostępny dla każdego!

Dobrze wykonany manicure to must-have niemal każdej kobiety (niezależnie od wieku). Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia jest niezbędne, jeśli chce się uzyskać trwały manicure hybrydowy. Co w sytuacji, gdy klientka ma uszkodzony paznokieć, a chce wykonać zabieg stylizacji paznokci? Idealnym dopełnieniem oferty salonu kosmetycznego jest w tym przypadku wprowadzenie zabiegu rekonstrukcji paznokcia preparatem “do zadań specjalnych”. Produkt Podologic Gel Allepaznokcie poradzi sobie nawet z najbardziej uszkodzonymi, szorstkimi i porysowanymi paznokciami. Dzięki temu innowacyjnemu żelowi światłoutwardzalnemu każda kobieta może uzyskać efekt pięknego, estetycznego manicure – niezależnie od początkowej kondycji swoich paznokci.

0

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *