Lakiery hybrydowe HEMA free – poszerzamy asortyment

by

Kupując hybrydy, coraz częściej bierze się pod uwagę nie tylko ich kolor czy markę, ale i skład. Świadomych paznokciomaniaczek jest coraz więcej i warto podkreślić, że jest to jak najbardziej słuszne podejście! Lakiery hybrydowe HEMA free to świetna alternatywa nie tylko dla alergiczek, ale i każdego, kto szczególną wagę przykłada właśnie do bezpieczeństwa podczas stosowania kosmetyków. W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientek, dlatego też poszerzyliśmy asortyment lakierów hybrydowych HEMA free!

HEMA – czy rzeczywiście jest to substancja, której nie powinno być w kosmetykach?

HEMA, czyli hydroksyetylometakrylan, jest pochodną kwasu akrylowego. Jako światłoutwardzalny monomer, pod wpływem światła UV/LED ulega przekształceniu w polimer. To właśnie ta jego właściwość bezpośrednio przyczyniła się do jego szerokiego wykorzystania przy tworzeniu kosmetyków do paznokci. Gdy występuje w składzie preparatu do manicure, odpowiada głównie za jego przyczepność, trwałość oraz odporność mechaniczną produktu.

Skoro substancja, jaką jest HEMA, ma tyle zalet, dlaczego tak właściwie coraz więcej kosmetyków do paznokci nie posiada jej w składzie? Niestety, relatywnie często wywołuje ona niepożądane reakcje skórne, takie jak chociażby wysypki, pęcherze czy podrażnienia. Może być także niekorzystna dla alergiczek. W związku z tym, producenci preparatów do paznokci coraz częściej tworzą lakiery hybrydowe HEMA free. My natomiast – jako sklep sprzedający m.in. produkty do manicure – dostosowujemy się do potrzeb paznokciomaniczek i nieustannie poszerzamy asortyment kosmetyków tego typu.

lakiery hybrydowe hema free

Lakiery hybrydowe HEMA free – idealne NIE TYLKO dla alergiczek

Jeżeli przefiltrujesz nasz sklep internetowy pod kątem frazy HEMA free, szybko dostrzeżesz, jak wiele preparatów, dostępnych na AllePaznokcie, nie ma tej substancji. Czy tylko alergiczki powinny wybierać kosmetyki z formułą HEMA free? Oczywiście, że nie! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stosowały je także osoby, które nie mają problemów z występowaniem reakcji uczuleniowych.

Sprawdź, czym wyróżniają się lakiery hybrydowe HEMA free, dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie!

lakiery hybrydowe hema free mollylac

Wyróżniki lakierów hybrydowych HEMA free

Niezależnie od tego, czy wybierzesz lakiery hybrydowe HEMA free AlleLac, MollyLac czy NTN Premium, dostępne na AllePaznokcie, wszystkie one posiadają kilka istotnych zalet.

Bezpieczny skład

Gdy, podczas poszukiwania idealnego lakieru hybrydowego, trafisz na informację o tym, że posiada formułę HEMA/di-HEMA free, od razu możesz założyć, że będzie bezpieczny dla Twoich paznokci. Jest to szczególnie istotne dla osób, które miewają problemy natury alergicznej, choć, oczywiście, nie tylko dla nich.

Szybka aplikacja

Lakiery hybrydowe o formule HEMA free z reguły aplikuje się bardzo szybko i łatwo. Ta ich zaleta stanowi ogromną korzyść zarówno dla osób początkujących w samodzielnej stylizacji paznokci, jak i profesjonalnych stylistek paznokci. Jesteś ciekawa, dlaczego…? Początkujące paznokciomaniaczki nie powinny mieć większych problemów z ich aplikacją. Profesjonalistki natomiast dzięki nim mogą przyjąć więcej Klientek w tym samym czasie.

Fantastyczne możliwości stylizacji

Lakiery hybrydowe HEMA/di-HEMA free pozwalają na uzyskanie rewelacyjnego manicure w szybkim czasie – i to bez ryzyka niepożądanych reakcji alergicznych! To, jaki efekt na paznokciach uzyskasz, oczywiście, zależy tylko od Ciebie. Możemy Cię jednak zapewnić, że, gdy wybierzesz hybrydy HEMA free, wykonanie stylowego manicure będzie zdecydowanie prostsze!

Najlepsze lakiery hybrydowe HEMA free dostępne tylko na AllePaznokcie!

Zobacz, ile fantastycznych hybryd o formule HEMA/di-HEMA free kupisz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Są to produkty różniące się marką, kolorem czy pojemnością. Łączy je wszystkie jednak to, że posiadają bezpieczne składy, ich aplikacja nie powinna sprawić Ci problemów i pozwalają uzyskać rewelacyjne manicure. Przekonaj się o tym sama, wybierając lakiery hybrydowe HEMA free na AllePaznokcie!

1