Biżuteria na paznokciach – jesteśmy na tak!

by

Coraz więcej kobiet przekonuje się do paznokci, które są tak bogato zdobione, że z powodzeniem mogą zastąpić biżuterię. Panie wykonują takie spektakularne stylizacje obecnie już nie tylko na wieczorne wyjścia, ale i na co dzień! Biżuteria na paznokciach świetnie wygląda na każdej płytce – niezależnie od jej kształtu. Jak wykonać biżuteryjną stylizację, co jest nam do tego potrzebne i jak ją zdjąć? Dzięki informacjom, zawartym w naszym tekście, dowiesz się, jak – od A do Z – zrobić idealny, mieniący się manicure.

Biżuteria na paznokciach, czyli co?

Zastanawiasz się, jak wykonać biżuteryjny manicure? Uwierz, że nawet jeśli nie jesteś profesjonalistką, jest on w Twoim zasięgu! Widziałaś już biżuterię do zdobienia paznokci? Jeśli nie, a lubisz być na bieżąco z najnowszymi trendami w manicure, koniecznie musisz to zobaczyć! Biżuteria na paznokciach jest już jednym z największych hitów w stylizacji, a zapowiada się, że to dopiero początek…!

biżuteria na paznokciach hybrydowych

Zalety biżuterii do zdobienia paznokci

Biżuteria na paznokciach ma, według wielu kobiet, same zalety. I my zresztą zaliczamy się do miłośników takich zdobień – i to z wielu różnych powodów! Pozwól, że zaprezentujemy Ci najważniejsze plusy biżuterii do zdobienia paznokci. W końcu niemal każda paznokciomaniaczka, która ją przetestowała, straciła dla niej głowę!

Pozwala na uzyskanie efektu wow w prosty sposób!

Uwielbiasz nowości w manicure? Kochasz błyskotki na paznokciach? Biżuteria na płytkę to coś dla Ciebie! Stanowi idealną “kropkę nad i” każdej stylizacji. Aplikuje się ją w prosty sposób, a końcowy efekt przerasta wszelkie oczekiwania! Nawet te paznokciomaniaczki, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w wykonywaniu manicure, poradzą sobie z aplikacją biżuterii na paznokciach.

Aplikuje się ją szybko i wygodnie

Skoro wiesz już, że biżuteria do zdobienia paznokci jest prosta w aplikacji, pora ujawnić jej kolejną zaletę… Oprócz tego, jej nakładanie jest również szybkie i szalenie wygodne!

biżuteria na srebrnych paznokciach hybrydowych

Dzięki jej szerokiemu wyborowi, na pewno znajdziesz idealną dla siebie!

Spójrz na bogatą ofertę biżuterii do zdobień, dostępną na AllePaznokcie. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagające paznokciomaniaczki znajdą taką, którą pokochają od pierwszego wejrzenia!

Możesz ją ze sobą dowolnie łączyć

Biżuterię do zdobień paznokci, którą znajdziesz w sklepie internetowym AllePaznokcie, możesz łączyć na setki sposobów. Dzięki temu za każdym razem uzyskasz zupełnie inny manicure – co istotne – nawet przy wykorzystaniu tych samych ozdób!

Jest maksymalnie trwała

Biżuteria na paznokciach charakteryzuje się ponadto ogromną trwałością. Niestraszne jej zarówno urazy atmosferyczne, mechaniczne, jak i fizyczne!

Każda koleżanka będzie Ci zazdrościć manicure!

Ostatnia zaleta biżuterii na paznokciach jest dość oczywista, ale postanowiliśmy napisać i o niej w myśl zasady, że to, co najprostsze, najpóźniej przychodzi do głowy! Designerska biżuteria na paznokcie ożywia każdy manicure i nadaje mu zupełnie inny wygląd. Jeśli szukasz sposobu na spektakularną stylizację, której będzie Ci zazdrościć każda koleżanka, oto on!

paznokcie hybrydowe z biżuterią

Sposób aplikacji biżuterii na paznokciach

To, w jaki sposób należy nałożyć biżuterię do zdobień, zależy od techniki manicure. W przypadku hybrydy, po wykonaniu stylizacji, na mokry top aplikuje się biżuterię i utwardza w lampie. Następnie można zastosować sposób na przedłużenie trwałości stylizacji, o którym piszemy poniżej. W przypadku manicure żelowego, wystarczy zatopić ozdobę w ostatniej warstwie żelu i otoczyć ją również nitką żelu. Potem trzeba już tylko nakleić biżuterię na klej do tipsów.

Jak uzyskać maksymalną trwałość biżuterii na paznokciach?

Wspomnieliśmy już powyżej, że biżuteria do zdobienia paznokci charakteryzuje się wysoką trwałością. Nie jest jednak tak, że zawsze utrzyma się na płytce maksymalnie długo… Co w takim razie zrobić, by biżuteryjny manicure wyglądał fantastycznie przez kilka tygodni…? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest to, by wokół biżuterii opleść cieniutką nitkę topu. To tak prosta czynność, a powinna zdziałać cuda!

paznokcie hybrydowe z biżuterią

Jak usunąć biżuterię z paznokci?

Wiadomo już, jak nałożyć biżuterię do zdobienia paznokci, a co z jej usuwaniem…? Czy jest również tak proste? Oczywiście, że tak! Na biżuterię nałóż kompresy z preparatem zmywającym, okręć paznokcie folią, a potem – już po kilkunastu minutach – zdejmij zabezpieczenie i usuń resztki patyczkiem.

Biżuteria na paznokciach – efektowna, elegancka i intensywnie błyszcząca!

Biżuteria do zdobienia paznokci w ekspresowym tempie stała się hitem w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Nie ma chyba drugiego tak prostego, a jednocześnie – efektownego sposobu zdobienia płytki. Jeśli śledzisz najnowsze trendy, z pewnością już dawno kupiłaś biżuterię do zdobienia paznokci. Jeśli natomiast nie zdążyłaś tego zrobić, to najlepszy moment, by nadrobić zaległości!

0