Jesienny nailart w manicure

by

Jesień to jedna z ulubionych pór roku paznokciomaniaczek! Składa się na to wiele czynników, w tym przede wszystkim jesienny nailart! Zdobienia, które niepodzielnie królują jesienią na paznokciach, nierozerwalnie kojarzą się z tą porą roku. Liście, kasztany, jarzębina, dynie… Symbole jesieni idealnie pasują na paznokcie. Można je, rzecz jasna, wykonać na wiele sposobów. Jeśli szukasz inspiracji na jesienny nailart, koniecznie rzuć okiem na nasze propozycje! Od razu uprzedzając pytania – wszystkie produkty, niezbędne do wykonania jesiennego nailartu, znajdziesz w najlepszym sklepie internetowym dla paznokciomaniaczek – AllePaznokcie!

Kolory jesieni, czyli jakie?

Jesień kojarzy się przede wszystkim z brązem, żółcią, różnymi odcieniami czerwieni i kolorem pomarańczowym. Są to kolory ciepłe, bardzo oryginalnie i stylowo wyglądające na paznokciach. Oczywiście, można zastosować je zarówno jako kolor wiodący, jak i – jako dodatek – na zdobieniach. Wiele zależy od tego, czy chcesz mieć na paznokciach mniej, czy bardziej widoczną stylizację.

Jesienny nailart – inspiracje

Jesień jest tą porą roku, którą się podobno albo kocha, albo nienawidzi. Z jednej strony przepiękne, różnobarwne liście i kasztany, z drugiej natomiast – coraz niższe temperatury, deszcz i początek sezonu infekcyjnego… Mimo tych, nie zawsze pozytywnych skojarzeń, paznokciomaniaczki kochają pięknie zdobione paznokcie w kolorach jesieni. Profesjonalne stylistki natomiast już teraz zacierają ręce, przygotowując się do wykonania dziesiątek (jak nie setek) jesiennych zdobień na paznokciach. Są one w końcu na topie!

jesienne kolory na paznokciach

Jesienne motywy na paznokciach

Jakie zdobienia będą hitem tegorocznej jesieni? Jest ich naprawdę wiele. Obejmują one nie tylko najbardziej oczywiste motywy, jak liście, jarzębina czy kasztany, ale i parasole, deszcz lub kubek gorącej herbaty! Pytanie tylko – jak wykonać efektowny jesienny nailart, żeby rzeczywiście wyglądał spektakularnie i stylowo? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji. Skorzystaj z nich zawsze wtedy, gdy będziesz szukać pomysłu na jesienny manicure!

Jesienne liście na paznokciach w barwach jesieni

Jesteśmy przekonani, że w Sieci widziałaś już dziesiątki propozycji na jesienny nailart z liśćmi w roli głównej. Nic dziwnego – nie ma o tej porze roku bardziej oczywistego zdobienia paznokci! Jak więc go wykonać, by odróżnił się na tle innych, podobnych manicure? Na pewno dobrą metodą na stworzenie oryginalnej stylizacji byłoby namalowanie na każdym paznokciu unikalnych liści. Można również wypróbować technikę stemplowania, która pozwala na uzyskanie oryginalnego efektu lub dodać stylizacji blasku dzięki zastosowaniu pyłków. Jedno jest pewne – jesienny manicure w wersji total z pewnością wprowadzi Cię w idealny nastrój!

jesienny nailart na paznokciach

Dary jesieni na paznokciach typu nude

Same paznokcie typu nude są bardzo klasyczne i ponadczasowe. Co powiesz więc na jesienny nailart na takiej “bazie”? Zarówno czerwona jarzębina, jak i brązowe kasztany cudownie komponują się z takimi klasycznymi paznokciami i wyglądają nieziemsko, dodając klasy i szyku!

Jeżeli chcesz wywołać efekt wow, koniecznie wypróbuj taki manicure!

Jesienne zdobienia “na wesoło” – manicure “z przymrużeniem oka”

Nie zawsze trzeba być serio, prawda? Jesienny nailart to również motywy parasola, deszczu czy kubka z gorącą herbatą. Możesz je połączyć w jedną stylizację lub stosować zamiennie – wszystko zależy od Ciebie! Gwarantujemy jednak, że taka stylizacja paznokci na pewno zostanie dostrzeżona przez bystre oczy innych paznokciomaniaczek!

jesienne zdobienia na paznokciach na wesoło

Pomarańczowe dynie jeszcze przed Halloween

Czy ktoś powiedział, że motyw dyni na paznokciach może być zastosowany jedynie na Halloween?! Takie zdobienie to idealny jesienny nailart. Dynie mają tę zaletę, że pasują do stylizacji w niemal każdym kolorze. Dzięki temu, jeżeli tylko zechcesz, na pewno znajdziesz okazję, by ozdobić nimi swoje paznokcie.

pomarańczowe dynie na paznokciach

Bądź modna i stylowa tej jesieni!

Jesienny nailart to super metoda, by być modną tej jesieni! Jeżeli kochasz spektakularne stylizacje paznokci, koniecznie musisz przetestować te stylizacje! Będziesz się w nich czuła absolutnie wyjątkowo!

0