Efekt szampańskiego marmurka – wykorzystaj top Pearly

by

Marzy Ci się efekt na paznokciach, który będzie jednocześnie szlachetny i oryginalny? Top Pearly to produkt, który pozwoli Ci na wykonanie spektakularnego, ale i eleganckiego manicure! Takiego, o jakim marzysz, albo wręcz przekraczającego Twoje najśmielsze oczekiwania! Efekt szampańskiego marmurka, który uzyskasz dzięki Pearly Top od MollyLac, świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas najważniejszych okazji – gdy zależy Ci na tym, by lśnić w towarzystwie!

Poznaj lepiej ten spektakularny top do paznokci i przekonaj się, czy to właśnie jego szukasz!

Top Pearly – idealny produkt dla każdej paznokciomaniaczki!

Kolekcja topów Pearly marki MollyLac to nowość w ofercie naszego sklepu internetowego AllePaznokcie, która w ekspresowym tempie zyskała przychylność wielu paznokciomaniaczek. Kobiety cenią ją przede wszystkim za spektakularny efekt na paznokciach, ale liczba zalet jest zdecydowanie większa!

top pearly z efektem szampańskiego marmurka

Zalety Top Pearly marki MollyLac

Top Pearly to produkt do paznokci, który ma naprawdę ogrom zalet. Postanowiliśmy wymienić te najważniejsze, które w naszej ocenie najczęściej decydują o jego zakupie! Jesteśmy bardzo ciekawi, czy i Ciebie przekonają do podjęcia decyzji o wyborze tego właśnie topu.

Z nim każdy manicure będzie szampański i olśniewający!

O efekcie szampańskiego marmurka pisaliśmy już wcześniej, więc nie będziemy się powtarzać. W tym miejscu jedynie napiszemy dodatkowo, że paznokcie po wykonaniu stylizacji z użyciem topu Pearly za każdym razem mogą wyglądać zupełnie inaczej. Jest to ogromny plus dla wielu kobiet, które nudzi powtarzalność i przewidywalność.

Top Pearly – można go wykorzystać na wiele okazji

Pearly Top od MollyLac to produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje, jak chociażby ślub czy wesele. Poza tym, będzie również fantastycznym uzupełnieniem żelowego manicure. Dlatego też, nie musisz się martwić o to, że będzie preparatem “na raz”! Gwarantujemy, że zużyjesz go szybciej niż może Ci się wydawać!

Występuje w wielu wersjach kolorystycznych

Pearly Top to aż 9 różnych odcieni, które łączy fenomenalny efekt na paznokciach! Zostały one dobrane w ten sposób, że każda kobieta – niezależnie od swoich preferencji – powinna wybrać choć jeden dla siebie.

Wśród topów z kolekcji Pearly znajdziesz zarówno produkty na bazie mlecznej bieli, mlecznego podkładu różu i nude. Biorąc jeszcze pod uwagę, że każdy z topów jest wzbogacony efektem szampańskiego marmurka, można z całą pewnością stwierdzić, że to produkty idealne dla zdecydowanej większości paznokciomaniaczek!

Jest bezpieczny – także dla alergiczek – dzięki formule HEMA free

Obawiasz się, że po użyciu produktu, będziesz mieć reakcję alergiczną? Prawdopodobieństwo zawsze jest, ale – uwierz – naprawdę minimalne! Wszystko dzięki formule HEMA free!

Są doskonale poziomujące się

Topy Pearly świetnie się poziomują. Dlatego też, pracując z nimi, w prosty sposób uzyskasz perfekcyjne, gładkie paznokcie, z idealną linią światła przebiegającą przez sam ich środek.

Aplikuje się je szybko i prosto

Aplikacja topów z linii Pearly to czysta przyjemność! Najpierw, na już pomalowane paznokcie, nałóż top w sposób “klasyczny”, tak, jak w przypadku topu standardowego. Następnie, korzystając np. z pędzelka do nail art, stwórz na paznokciach dowolne wzory. Jeszcze przed włożeniem dłoni do lampy, możesz ją opcjonalnie odwrócić na dosłownie kilka sekund grzbietem do dołu, by zyskać pewność idealnego wypoziomowania. Na koniec utwardź paznokcie, dostosowując czas w lampie do jej modelu i grubości warstwy topu.

To proste, prawda? I, dodatkowo, naprawdę szybkie!

Korzystaj z topów Pearly i baw się manicure, uzyskując fantastyczny efekt!

Top Pearly to rewelacyjny sposób, by uzyskać naprawdę spektakularny manicure!
Hity marki MollyLac kupisz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Są one dostępne w aż 9 wersjach kolorystycznych.

Nie zwlekaj tylko zbyt długo z ich zakupem! Pamiętaj, że to bestseller na AllePaznokcie.pl i dostępność produktów ulega dynamicznym zmianom!

0