Zalety żelu z tiksotropią – Jelly od AllePaznokcie

by

Jest on często nazywany “żelem idealnym”. Jego konsystencja, sposób aplikacji i kolorystyka sprawiają, że wiele paznokciomaniaczek nie wyobraża sobie już bez niego życia! Chodzi oczywiście o żel z tiksotropią. Mimo że żeli budujących jest na rynku naprawdę wiele, ten posiada absolutnie wyjątkowe właściwości. To dzięki nim w ekspresowym tempie stał się hitem sprzedażowym w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Poznaj wszystkie zalety żelu z tiksotropią i przekonaj się sama, że to produkt bez wad!

Zalety żelu z tiksotropią

Zastanawialiśmy się, jak przedstawić zalety żelu z tiksotropią od AllePaznokcie, aby było to przejrzyste i czytelne. Postanowiliśmy osobno omówić konsystencję produktu, jego aplikację, a także oddziaływanie na płytkę. Nieco więcej miejsca poświęciliśmy również kolorystyce specyfiku Jelly, która również zasługuje na uwagę. Zaczynamy!

Wyjątkowa konsystencja produktu

Żel z tiksotropią Jelly od AllePaznokcie wyróżnia się przede wszystkim fenomenalną konsystencją. Przypomina ona nieco gęsty karmel – nie rozlewa się na płytce, nie spływa na skórki, a także nie zmienia swojego kształtu. Żel z tiksotropią idealnie sprawdza się przede wszystkim do budowy paznokci. Wszystko dlatego, że nie ma tendencji do samopoziomowania. Jelly od AllePaznokcie to produkt, który można aplikować przez cały rok. Niestraszna mu żadna temperatura – ani zbyt wysoka, ani za niska. W każdych warunkach jego idealna konsystencja umożliwia prostą aplikację na paznokciach.

Szybka aplikacja Jelly od AllePaznokcie

Kolejną ogromną zaletą Jelly od AllePaznokcie jest jego szybka aplikacja. Wynika to nie tylko z jego fenomenalnej konsystencji, ale i faktu, że jest to produkt jednofazowy. Jak już pisaliśmy powyżej, żel z tiksotropią jest bardzo trwały. Utrzymuje się na płytce naprawdę długo – oczywiście, o ile zostanie poprawnie nałożony. Praca z nim wymaga jednak nieco więcej doświadczenia z uwagi na fakt, że pracuje się z nim “w powietrzu”.

Żel z tiksotropią Jelly od AllePaznokcie jest natomiast idealny zarówno do przedłużania na formie, jak i na tipsie. Produkt nie rozlewa się, nie spływa, nie pozostawia smug, a także nie rozpręża się w czasie zaciskania tunelu. Bardziej zaawansowane stylistki są w stanie pracować z nim na wszystkich paznokciach jednocześnie! Zdecydowanie przyspiesza to pracę z produktem. Najczęściej stosuje się go do przedłużania oraz wzmocnienia płytki.

Spektakularne właściwości preparatu

Jelly od AllePaznokcie jest produktem naprawdę wszechstronnym. Nie tylko wzmacnia płytkę, ale i chroni ją przed blaknięciem czy przebarwieniami. Żel z tiksotropią fenomenalnie kryje również wszelkie mankamenty płytki. W zależności od rodzaju produktu, poziom krycia może wynieść nawet 90%! Właściwość ta jest szczególnie istotna dla osób, które zmagają się z uciążliwymi problemami paznokci. Warto wspomnieć również o tym, że Jelly świetnie współpracuje z naturalną płytką. Dzięki temu nie musisz się już martwić ewentualnym złamaniem czy wykruszeniem paznokci!

Szeroka gama kolorystyczna produktu

Żel do paznokci Jelly występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Wśród jego kolorów znajdziesz zarówno transparentne, mleczne, jak i typowe “nudziaki”. Jesteśmy wręcz przekonani, że każda paznokciomaniaczka znajdzie barwę żelu, która ją zachwyci! W zależności od wariantu produktu, możesz wybrać mniej lub bardziej kryjący żel.

zalety żelu z tiksotropią

Żel do paznokci Jelly od AllePaznokcie to produkt idealny!

Najważniejsze zalety żelu z tiksotropią Jelly od AllePaznokcie zostały przedstawione i mamy nadzieję, że przekonałyśmy Cię do jego wykorzystania. Zresztą, mogłaś o nich przeczytać powyżej, więc masz już z pewnością świadomość, że to preparat, który powinien się znaleźć w niezbędniku każdej profesjonalistki.

Mimo że jego aplikacja nie należy do najprostszych, fachowe stylistki nie powinny mieć z nią żadnych problemów. Poza tym, wszystko wynagradza szybkość aplikacji, spektakularne właściwości produktu, a także jego szeroka gama kolorystyczna. Żel z tiksotropią to produkt jednofazowy, który – nakładany umiejętnie – nie powinien sprawiać żadnych problemów na płytce. Nie rozlewa się po płytce, nie zmienia kształtu, nie “zalewa” skórek… Każda stylistka paznokci szukająca produktu, który umożliwi szybkie przedłużenie płytki i/lub jej wzmocnienie, powinna koniecznie przetestować żel z tiksotropią Jelly od AllePaznokcie! Jesteśmy przekonani, że to najlepszy możliwy wybór dla profesjonalistów ceniących jakość, a przedstawione zalety żelu z tiksotropią, tylko Cię w tym upewniły.

0