Rubber Fiber Base – podbija serca klientek AllePaznokcie!

by

Baza jest jednym z produktów, które są absolutnie niezbędne, jeśli chce się uzyskać trwały i spektakularnie wyglądający manicure hybrydowy. Jeśli lubisz nowości i uwielbiasz testować innowacyjne produkty do stylizacji paznokci, koniecznie zwróć uwagę na Rubber Fiber Base. Ta kauczukowa baza budująca z włóknami jedwabnymi skradła już serca wielu klientkom sklepu z kosmetykami AllePaznokcie. Nie powinno to w ogóle dziwić – ten rewolucyjny produkt naprawdę uzależnia! Przekonaj się, co go wyróżnia i jak go aplikować. Możemy jednak już teraz zdradzić, że Rubber Fiber Base nie raz, nie dwa zaskoczy Cię swoimi spektakularnymi właściwościami przy tak prostej aplikacji…

Rubber Fiber Base – zalety

Jeśli zapytałabyś o największą zaletę Rubber Fiber Base, z pewnością każda jej użytkowniczka udzieliłaby Ci innej odpowiedzi. Czy świadczy to o tym, że ten produkt nie ma jednego, znaczącego wyróżnika…? Wręcz przeciwnie! Jest tak wszechstronny, że niekiedy słyszy się, że to baza bez wad! Poznaj wszystkie najważniejsze zalety Rubber Fiber Base!

To baza do zadań specjalnych!

Zacznijmy od tego, że Rubber Fiber Base to produkt naprawdę wszechstronny. Można dzięki niemu nadbudować, przedłużyć, a także ochronić paznokcie. Możesz być pewna, że stosując ją regularnie, nie tylko nie zniszczysz płytki, a wręcz przeciwnie – sprawisz, że będzie mocniejsza niż kiedykolwiek! Wszystko dzięki temu, że jest połączeniem bazy hybrydowej z jedwabnymi włóknami z bazą kauczukową. Tym samym zawiera wszystkie zalety obu typów produktów i jest tak fantastyczna!

Ma unikatową formułę!

Rubber Fiber Base wyróżnia absolutnie rewolucyjna formuła kauczukowa z ultra cienkimi włóknami. Wykazuje właściwości samopoziomujące oraz jest niezwykle gęsta. Ponadto, charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością przy jednoczesnej elastyczności – wszystkim tym, na co paznokciomaniaczki zwracają największą uwagę!

Charakteryzuje się prostą aplikacją!

Rubber Fiber Base jest produktem niezwykle plastycznym. Poradzą sobie z nią nawet te osoby, które nie mają ogromnego doświadczenia w wykonywaniu manicure hybrydowego. Nie spływa na skórki, świetnie wypełnia nierówności na płytce, a także pozwala na uzyskanie idealnego kształtu paznokcia. Jej użytkowniczki twierdzą, że praca z nią to czysta przyjemność i nie sposób się z tym nie zgodzić!

Występuje w aż 4 wariantach kolorystycznych!

Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że Rubber Fiber Base występuje aż w 4 odcieniach! Dzięki temu każda paznokciomaniaczka znajdzie dla siebie idealny kolor! A Tobie, do którego jest najbliżej? Do najbardziej uniwersalnego – przezroczystego, budyniowego z delikatnym brokatem, nude – idealnego do french manicure czy pudrowego różu? Jak widzisz, paleta barw Rubber Fiber Base jest tak zróżnicowana, że na pewno uda Ci się trafić na “swój” kolor!

Aplikacja Rubber Fiber Base

Biorąc pod uwagę szerokie zastosowanie Rubber Fiber Base i jego innowacyjną, rewolucyjną wręcz formułę, możesz myśleć, że jest to produkt tylko dla profesjonalistek. Na szczęście, jest jednak inaczej i także osoby, które wykonują manicure hybrydowy w domu, bez problemu poradzą sobie z aplikacją bazy! Standardowo, zacznij od dokładnego przygotowania płytki, by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt na paznokciach. Nałóż na początku minimalną, ultra cienką warstwę bazy. Dopiero w dalszej kolejności – nieco większą jej ilością – zbuduj krzywą i apeks. Oczywiście, nie możesz zapomnieć także o utwardzeniu paznokci w lampie! Dopiero po tym możesz nałożyć kolorowy lakier hybrydowy lub usunąć warstwę dyspersyjną cleanerem. W przypadku ewentualnych nierówności – wyrównaj je bloczkiem. Chyba zgodzisz się z nami, że aplikacja Rubber Fiber Base nie jest wcale tak skomplikowana, jak mogłoby się to wydawać…? Oczywiście, przedłużanie paznokci nie należy do najprostszych zabiegów na płytce, ale – po odpowiedniej praktyce – także mniej doświadczone paznokciomaniaczki sobie z nim poradzą!

Wypróbuj Rubber Fiber Base i zachwycaj spektakularną stylizacją paznokci!

Piękne, zadbane paznokcie to marzenie większości kobiet. Niestety, nie każda ma takie szczęście, by móc cieszyć się idealną płytką. Dlatego też warto “pomagać” sobie, a raczej swoim paznokciom, używając produktów takich jak Rubber Fiber Base! Dzięki nim płytka w ekspresowym tempie zyska nowy, lepszy wygląd, a Twoje samopoczucie zmieni się o 180 stopni! Wypróbuj Rubber Fiber Base i nie zaprzątaj sobie już głowy kondycją paznokci! Jesteśmy bardzo ciekawi, czy zgodzisz się z nami, że to produkt bez wad…

0