Nowy top no wipe Hollywood MollyLac Star

by

Lakiery hybrydowe, żelowe i akrylożele są obecnie bardzo popularne i chętnie używane przez paznokciomaniaczki z Polski (i nie tylko). Manicure z ich wykorzystaniem jest bardzo trwały, oryginalny i wyjątkowej urody. Warto jednak wspomnieć, że hybrydy, żele czy akrylożele nie wyglądałyby tak spektakularnie bez zastosowania produktów komplementarnych. Niektóre z nich mają jedną funkcję, ale są i takie, które posiadają wiele zastosowań. Jednym z takich preparatów do zadań specjalnych są topy do paznokci, a wśród nich nasza super nowość – nowy top no wipe Hollywood MollyLac Star! Poznaj go, a z pewnością przyznasz nam rację, że trudno o bardziej wielofunkcyjny i oryginalny specyfik do stylizacji paznokci! Zanim jednak opiszemy jego fantastyczne właściwości, przypomnijmy, dlaczego topy do paznokci są niezbędne przy wykonywaniu manicure.

Topy do paznokci – do czego służą?

Top coat jest często nazywany zamiennie utwardzaczem do paznokci. Wiąże się to z jego główną funkcją utrwalenia lakieru, by ten trzymał się maksymalnie długo na płytce. Oczywiście, to nie jedyna jego właściwość. Oprócz tego, w zależności od konkretnego produktu, wykazuje działanie nabłyszczające, odżywcze oraz matujące. Co istotne, stosuje się go już po pomalowaniu paznokci lakierem i następnie utwardza w lampie UV. Najczęściej wystarczająca jest już jedna warstwa topu do paznokci, chyba że wybiera się najciemniejsze możliwe kolory lakierów. Wtedy warto nałożyć specyfik dwukrotnie.

To, co napisaliśmy powyżej, ma zastosowanie do klasycznych topów do paznokci. My natomiast chcemy dziś przedstawić produkt, który łączy wiele funkcji i jest prawdziwą perełką na rynku specyfików do manicure! Jak już wspomnieliśmy, chodzi o Hollywood Top no wipe MollyLac Star.

Hollywood Top no wipe MollyLac Star to prawdziwy fenomen!

Wszystkie topy do paznokci marki MollyLac są fantastyczne, ale ten produkt to prawdziwy hit! Co go wyróżnia na tle innych preparatów do utrwalania lakierów…? Otóż, głównie to, że… nie służy jedynie temu! Jeżeli chcielibyśmy wymienić wszystkie jego funkcje, ten tekst prawdopodobnie byłby tak długi, że nikt nie doczytałby go do końca. Poprzestańmy więc na tym, że ten top do paznokci nie tylko charakteryzuje się ekstremalną wytrzymałością, ale przede wszystkim cudownym blaskiem dzięki mieniącym się mikodrobinkom. Innymi słowy, nie tylko fantastycznie utrwala lakiery hybrydowe, żelowe i akrylożele, ale i działa niczym najpiękniejszy pyłek. Chciałoby się napisać – 2 w 1!

To top do paznokci, którego nakładanie jest czystą przyjemnością!

Oprócz tego, że po nałożeniu Hollywood Top no wipe MollyLac Star osiągniesz piorunujący efekt, sama aplikacja produktu jest prostsza niż mogłoby się wydawać! Wpływa na to kilka czynników. Przede wszystkim to, że te topy do paznokci nie posiadają warstwy dyspersyjnej, co zdecydowanie skraca Twój czas pracy. Ponadto, ich konsystencja jest idealna – ani zbyt rzadka, ani za gęsta, co ogranicza do minimum ryzyko zalania skórek oraz wpływa na komfort pracy. Nie można także nie wspomnieć o perfekcyjnym pędzelku, który umożliwia nałożenie optymalnej ilości produktu. Jak widzisz, zalety tego topu do paznokci MollyLac się nie kończą! Przetestuj go sama i przekonaj się, że to specyfik idealny!

Jeśli nie Hollywood Top no wipe MollyLac Star, to co?

Hollywood Top no wipe MollyLac Star nie jest jedynym nowym topem do paznokci tej marki. Jeżeli zamiast mieniącego się wszystkimi barwami produktu wolałabyś preparat o drobinkach w jednym kolorze, koniecznie zobacz pozostałe specyfiki MollyLac. Hollywood Top no wipe MollyLac Gold mieni się – jak sama nazwa wskazuje – jak złoto. Produkt Hollywood Top no wipe MollyLac Silver natomiast – jak srebrno. Pozostałe właściwości tych 2 produktów niczym się nie różnią od wcześniej przez nas już opisanych. Można więc spokojnie napisać – do wyboru, do koloru, choć znamy paznokciomaniaczki, które, nie mogąc się zdecydować, kupują od razu 3 buteleczki!

paznokcie hybrydowe pomalowane topem no wipe hollywood star mollylac

Topy do paznokci Hollywood Top no wipe MollyLac – dla kogo?

Mimo że na pierwszy rzut oka nie jest to może tak oczywiste, topy do paznokci Hollywood Top no wipe MollyLac będą pasować naprawdę zdecydowanej większości paznokciomaniaczek! W czym tkwi sekret ich uniwersalności? Zauważ, że możesz stosować te produkty na tej samej zasadzie co specyfiki do zdobień, czyli nie na każdą płytkę. Wtedy pozostałe paznokcie mogą być pomalowane klasycznym kolorem lakieru i “tradycyjnym” topem. W ten sposób uzyskasz zdecydowanie bardziej subtelny, ale wciąż bardzo oryginalny efekt.

Kolejną metodą na uzyskanie spektakularnego efektu (ale niekoniecznie malując całą płytkę) jest stworzenie topem delikatnego wzoru. W końcu każda kobieta wie najlepiej, jaki rodzaj stylizacji paznokci lubi! Najważniejsze jest to, że przy udziale każdego spośród Hollywood Top no wipe Molly – Star, Gold czy Silver – można uzyskać niemal nieograniczoną liczbę wariacji na płytce! Testuj różne kombinacje i na własnej skórze przekonaj się, że te topy do paznokci są prawdziwymi hitami wśród produktów do wykonywania manicure!

0