Baza i top Flashmatic Sparkling – unikatowe produkty z fosforyzującymi drobinkami!

by

Jeden produkt, a wiele właściwości… Przyznaj się – czy i Ty kochasz preparaty typu kilka-w-jednym? My absolutnie uwielbiamy produkty do paznokci (i nie tylko), które pozwalają nam oszczędzić czas i jednocześnie uzyskać rewelacyjny efekt! Do takich preparatów zaliczają się m.in. baza i top Flashmatic Sparkling. To nowości marki MollyLac, które zachwycą każdą osobę kochającą błysk i spektakularne, fosforyzujące drobinki na paznokciach!

Odkryj nowy wymiar blasku z produktami serii Flashmatic Sparkling!

Żadna stylizacja hybrydowa nie może obyć się bez bazy i topu. To preparaty niezbędne do uzyskania trwałego, eleganckiego manicure. Kto jednak powiedział, że te produkty nie mogą być jednocześnie najwyższej jakości i najmodniejsze? Poznaj najnowsze preparaty Flashmatic Sparkling i przekonaj się, że olśniewający efekt jest z nimi do uzyskania w prosty i szybki sposób! I – uwaga – możliwy do wykonania nawet przez początkujące paznokciomaniaczki!

Baza hybrydowa MollyLac Flashmatic Sparkling

Zacznijmy od produktu, który nakłada się wcześniej, czyli bazy hybrydowej. MollyLac Flashmatic Sparkling to transparentna baza budująca, przepięknie mieniąca się mikroskopijnymi, fosforyzującymi drobinkami. Posiada tyle zalet, że trudno wymienić je wszystkie w krótkim tekście. Spróbujemy jednak, ponieważ jesteśmy przekonani o absolutnej wyjątkowości produktu i zależy nam na tym, żebyś i Ty poznała wszystkie jego wyróżniki.

Zalety bazy hybrydowej Flashmatic Sparkling

Transparentna baza budująca MollyLac Flashmatic Sparkling charakteryzuje się maksymalną trwałością (wynoszącą nawet kilka tygodni)! Jej idealna, średnio gęsta konsystencja zdecydowanie ułatwia pracę z produktem. Dzięki temu nawet osoby bez wielkiego doświadczenia w wykonywaniu manicure są w stanie pięknie wypełnić nierówności paznokci i je nadbudować. Baza hybrydowa Flashmatic Sparkling dodatkowo świetnie “współpracuje” z naturalną płytką paznokcia. Nie tylko daje więc spektakularny efekt mieniących się drobinek, ale i realnie wzmacnia paznokcie.

Sposób aplikacji bazy Flashmatic Sparkling

Bazę budującą MollyLac Flashmatic Sparkling nakłada się w dokładnie taki sam sposób jak każdy inny produkt tego typu. Po przygotowaniu paznokci do dalszych zabiegów, nakłada się cienką warstwę produktu. Potem nieco większą jego ilością buduje się krzywą i apekt. Po utwardzeniu paznokci w lampie, można już przejść do dalszych etapów manicure lub – jeżeli nie potrzeba Ci już do szczęścia niczego więcej – po prostu usunąć warstwę dyspersyjną cleanerem i ewentualnie wyrównać stylizację przy użyciu bloczka polerskiego.

baza i top flashmatic sparkling

Top no wipe MollyLac Flashmatic Sparkling

Kolejnym produktem z serii Flashmatic Sparkling jest top no wipe, czyli preparat nawierzchniowy, pięknie “kończący” manicure hybrydowy. Dzięki swoim iskrzącym drobinkom, w prosty sposób uzyskasz z nim efekt wow. Pięknie błyszczące i rozświetlone stylizacje paznokci są obecnie szalenie modnie. Dlatego też ten top no wipe marki MollyLac rewelacyjnie wpisuje się w aktualne trendy!

Top nawierzchniowy Flashmatic Sparkling idealny do każdego manicure?

Zastanawiasz się, czy produkt tego typu sprawdzi się do każdej stylizacji paznokci? Wiele zależy od koloru zastosowanego przez Ciebie lakieru hybrydowego. MollyLac top no wipe Flashmatic Sparkling najlepiej wygląda na hybrydach o ciemnych barwach. Nie oznacza to jednak, że nie można go łączyć z pastelami czy neonowymi kolorami lakierów do paznokci!

Zalety topu no wipe Flashmatic Sparkling

Nowy top no wipe marki MollyLac ma, podobnie jak baza z tej samej serii, bardzo wiele zalet. Jego idealna konsystencja, świetne krycie i spektakularna trwałość to tylko kilka z nich. Każda paznokciomaniaczka, która uwielbia mieć manicure różniący się wyglądem w zależności od kąta padania światła, zachwyci się tym lakierem nawierzchniowym. Tym bardziej, że jest produktem no wipe, więc nie trzeba się martwić jego lepką warstwą po wyjęciu dłoni z lampy do utwardzania.

Baza i top Flashmatic Sparkling – fosforyzujące drobinki hitem stylizacji paznokci w 2022 roku!

Chcesz być modna w 2022 roku? Koniecznie zaopatrz się w produkty linii Flashmatic Sparkling marki MollyLac! Dzięki nim będziesz w stanie wykonać szybko i w prosty sposób olśniewający – dosłownie i w przenośni – manicure hybrydowy. Kochasz błyszczeć? Uwielbiasz stylizacje paznokci z drobinkami, które lśnią prawdziwym blaskiem i wyglądają zawsze inaczej? Przetestuj bazę i top no wipe Flashmatic Sparkling marki MollyLac i przekonaj się, że nie trzeba być profesjonalistką, by wykonać spektakularny manicure!

0