Folia transferowa na paznokciach – metoda szybkiego zdobienia

by

Lubisz zdobienia na paznokciach hybrydowych, ale brakuje Ci talentu, a przede wszystkim cierpliwości do wykonywania misternych wzorów ręcznie? Z pomocą spieszy folia transferowa do paznokci hybrydowych! To łatwy, szybki i bardzo wygodny sposób by sprawić sobie przepiękne zdobienia na paznokciach hybrydowych, nie męcząc się by wymanewrować odpowiednio malutkim pędzelkiem czy nałożyć drobniutkie ozdoby do paznokci hybrydowych.

Prosta aplikacja

Nakładanie folii transferowej na paznokciach hybrydowych przypomina powrót do przedszkola i zabawę z naklejkami. By nałożyć to zdobienie na paznokcie należy najpierw je odpowiednio przygotować. Dla fanki manicure hybrydowego jest to jednak standardowa procedura – na początek pozbywamy się skórek z płytki paznokcia, nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, a następnie po zmatowieniu i przemyciu cleanerem płytki paznokciowej nakładamy bazę. Pod folię transferową należy pomalować paznokcie także lakierem hybrydowym. Jego kolor dobieramy do wzoru na wybranej przez nas folii transferowej. Przy pierwszych przygodach z tymi ozdobami do paznokci hybrydowych warto wybrać kolor najbardziej zbliżony do barw na folii – gdy z powodu braku wprawy folia niedostatecznie dobrze nałoży nam się na hybrydę, prześwity nie będą bardzo widoczne.

W końcu nadchodzi pora na nałożenie folii transferowej na paznokcie! Wcześniej tniemy folię na mniejsze kawałki – na tyle duże, by przykrywały powierzchnię paznokcia. Po wyschnięciu lakieru hybrydowego nakładamy specjalny klej do folii transferowej. Po jego wyschnięciu aplikujemy folię na paznokcie. Pamiętajmy o tym, by mocno docisnąć produkt do paznokcia i wygładzić jego powierzchnię. Po krótkim czasie folię odrywa się od płytki, a na utworzone zdobienie na paznokciach hybrydowych nakłada się top coat.

folia-transferowa-na-granatowych-paznokciach

Ogrom zalet

Folia transferowa na paznokciach hybrydowych ma szereg zalet. Jest naprawdę prosta w aplikacji – nawet niewprawiona miłośniczka ozdób do paznokci hybrydowych bez problemu poradzi sobie z jej nakładaniem. Ponadto w krótkim czasie, po wykonaniu jednego dodatkowego kroku w tworzeniu manicure hybrydowego otrzymujemy naprawdę ciekawe i przyciągające uwagę zdobienia na paznokciach hybrydowych. Folię można stosować na wszystkich paznokciach, na jednym, a także na jego części, tworząc fantazyjne wzory. Folia transferowa na paznokcie dostępna jest także w wielu wzorach, dających mnóstwo możliwości do stylizowania swoich pazurków!

folia-transferowa-na-kolorowych paznokciach

Folia transferowa i mnóstwo możliwości

Ta wyjątkowo prosta w aplikacji ozdoba do paznokci hybrydowych pozwala na tworzenie mnóstwa ciekawych wzorów, które przemnożyć można przez kolory lakierów hybrydowych, jakie możemy zastosować pod spód folii transferowej. Produkt pozwala na wykonanie na przykład metalicznych czy holograficznych paznokci, które są świetną opcją na imprezę. W wersji złotej czy srebrnej będzie pasować do wielkich wyjść. Zwierzęcy wzór np. w zebrę to nietypowa opcja na lato. Inne wzory, jakie można znaleźć to motywy roślinne czy kwiatowe, symbole jak na przykład serduszka, a nawet folie imitujące koronki.

bordowe-paznokcie-i-folitransferowa

0

Brak Komentarzy

What do you think?