Lato wszędzie! Letnie zdobienia na paznokciach

Po długim wyczekiwaniu lato na dobre zadomowiło się za oknami. Pora, by rozgościło się na dobre także na paznokciach. Fantazyjne zdobienia na paznokciach to coś, bez czego nie można sobie wyobrazić stylowego lata. W ich wykonaniu wspomagają oczywiście lakiery hybrydowe.

Zwariowało, oszalało!

Niewątpliwie lato to czas na eksperymentowanie na paznokciach. Warto w tym wyczekiwanym czasie odejść od ciemnych czy stonowanych kolorów, zwłaszcza jeśli tylko na takie możemy sobie pozwolić w pracy i zaszaleć – na przykład z neonowymi geometrycznymi wzorami na paznokciach! To jest z pewnością coś, co przykuje uwagę w ciepłe, letnie dni i wpasuje się w wakacyjne, lekkie stylizacje, w szczególności – na plażach i nad jeziorami. Lakiery hybrydowe dają miliony możliwości do zaszalenia z neonami w fantazyjnych, geometrycznych zestawieniach.

pastelowe-paznokcie-hybrydowe

Wakacyjne symbole

Gdy ratownicy wywieszają niebieską flagę na plażach – pora wywiesić letnie symbole także na paznokciach. Do typowo letnich zdobień, będących prawdziwymi znakami wakacji, należą na pewno palmy – warto „posadzić” je na paznokciach nawet, a szczególnie wtedy, gdy sami nie wybieramy się tego roku na Malediwy. Furorę wśród symboli lata robią także flamingi – warto zaprosić do zdobienia paznokci latem także ich charakterystyczne, różowe sylwetki. Lato to także czas soczystych owoców – nawiązania do cytryn, truskawek i arbuzów w letnich zdobieniach na paznokciach nie pozostaną niezauważone nawet na najbardziej zatłoczonej plaży.

I na początek, i na koniec lata

Supermodne letnie zdobienia na paznokciach w tym roku to także kolorowe końcówki – nawiązujące do klasycznego manicure francuskiego. A skoro lato to czas eksperymentowania to i tradycyjny french ma w tym czasie swoje wariacje, właśnie przy wykorzystaniu kolorowych lakierów hybrydowych. Zamiast na róż i biel postaw latem na intensywnie niebieski, soczyście pomarańczowy czy supermodny kolor tego roku według Pantone – living coral. Odznacz końcówki paznokci albo także ich część przy nasadzie (tak zwany odwrócony french) wybraną intensywną barwą i bądź modna na wakacjach!

Świecące jak letnie słońce

Przy okazji letnich zdobień na paznokciach trendy w stylizacji sięgają także po błyskotki, które w pełnym, letnim słońcu są w stanie pokazać pełnię swojego potencjału. Latem możemy śmiało sięgać na przykład po brokat – nałóż to zdobienie na jeden czy dwa paznokcie dłoni i zwyczajny manicure nabierze nowego, olśniewającego charakteru. To świetna opcja w szczególności na letnie imprezy i festiwale.

neonowe-paznokcie-hybrydowe-zdobienia

Najlepiej w cieniu

Dla tych, którzy szczególnie nie przepadają za feerią wielu barw na paznokciach letnie trendy stylizacji paznokci proponują… czarne lakiery hybrydowe. Tak, także czerń dobrze się nosi w słoneczne wakacyjne miesiące. Ten kolor będzie świetnym dodatkiem do bardziej klasycznych, letnich stylizacji, a w celu nadania czarnym paznokciom trochę pazura – można je wzbogacić o delikatne metaliczne wzorki czy subtelny dodatek brokatu.

0

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *