Sweterkowy top matujący – musisz go mieć w swojej kolekcji!

by

Czy słyszałaś już o fantastycznym produkcie, jakim jest sweterkowy top matujący? To aktualnie jeden z największych hitów – zarówno wśród miłośniczek stylizacji paznokci, jak i profesjonalistek. Co ma takiego w sobie, że w błyskawicznym tempie pokochało go tyle kobiet? Co go wyróżnia? Czy rzeczywiście w tak szybki sposób uzyskasz dzięki niemu efekt wow? Sprawdź to!

Top jako niezbędny element manicure

Generalnie, top to produkt, bez którego Twój manicure nie będzie tak trwały i nie utrzyma się na paznokciach nawet kilka tygodni. Dlatego też dla zdecydowanej większości miłośniczek manicure jest to absolutny must have.

Topy z kolekcji Sweater Cotton od MollyLac – niebanalne, stylowe… Po prostu wow!

Istnieje wiele topów, pełniących różne funkcje dodatkowe. Są to zarówno produkty nadające błysk, jak i z efektem matu, jak chociażby opisywane przez nas topy z kolekcji Sweater Cotton marki MollyLac. Te topy wykończeniowe nie tylko nadają stylizacji matowe wykończenie, ale i – dodatkowo – pozwalają uzyskać niebanalny efekt sweterka z drobinami w środku.

Czegoś takiego dotychczas NIE BYŁO na rynku, więc te nowości marki MollyLac szybko stały się gorącym hitem wśród paznokciomaniaczek. Nie wierzysz? Sprawdź to sama!

Sweterkowy top matujący – zalety

Skoro już wiesz, jakim produktom poświęcamy dzisiejszy wpis, pora odkryć ich zalety. Uprzedzamy, że jest ich wiele!

Utrwalają manicure. Na długo!

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli trwałości produktów. Każdy sweterkowy top matujący skutecznie utrwala manicure i sprawia, że utrzymuje się na paznokciach długie tygodnie. Mimo że topy z kolekcji Sweater Cotton od MollyLac pasują do wielu lakierów hybrydowych, szczególnie dobrze wyglądają na manicure wykonanych przy użyciu hybryd tej samej marki.

Ich aplikacja jest banalnie prosta i szybka!

Aplikacja sweterkowych topów matujących jest naprawdę łatwa i zajmuje niewiele czasu. Mimo to, efekt końcowy stylizacji jest spektakularny i niebanalny. Tę zaletę topów z linii Sweater Cotton doceniają zarówno początkujące paznokciomaniaczki, jak i profesjonalistki. Te pierwsze – nawet pomimo niewielkiej wprawy – są w stanie wykonać efektowny manicure bez smug czy zarysowań. Zawodowe stylistki natomiast mogą, dzięki tym produktom, skrócić czas potrzebny na każdą Klientkę. A, jak wiadomo, czas to pieniądz!

sweterkowy top matujący do paznokci

Nadają niesamowity efekt manicure!

Ten niebanalny i absolutnie wyjątkowy efekt, jaki pozwalają uzyskać topy z serii Sweater Cotton, jest “nie do podrobienia”! Dzięki nim, w prosty sposób możesz wykonać stylizację, o jakiej, być może, jeszcze do niedawna nawet nie śniłaś! Wystarczy, że na utwardzony lakier hybrydowy nałożysz minimalną warstwę topu i utwardzisz ją w lampie. Co ważne, produkt nie wymaga nawet przemycia cleanerem!

Są dostępne w wielu niebanalnych kompozycjach!

Sweterkowe topy matujące są dostępne w aż 6 kompozycjach kolorystycznych. Są to barwy zarówno klasyczne, jak i bardziej oryginalne. Wszystkie łączy jednak to, że świetnie współgrają z paznokciami i pastelowymi, i wyrazistymi, a nawet neonowymi. Oczywiście, w każdym przypadku wyglądają inaczej. W efekcie, zawsze możesz uzyskać niepowtarzalny manicure. Taki, na jaki masz tylko ochotę!

sweterkowy top matujący paznokcie

Topy MollyLac Sweater Cotton najlepszym wyborem dla pań kochających oryginalny manicure!

Uwielbiasz stylizacje, które wywołują efekt wow? Manicure oryginalny, który za każdym razem wygląda nieco inaczej? Świetnie się składa! Sweterkowe topy matujące z kolekcji MollyLac Sweater Cotton to coś, co z pewnością Ci się spodoba!

Dostępne w sześciu kolorach, efektowne i oryginalne, pozwolą Ci na uzyskanie stylizacji, o jakiej dotychczas tylko mogłaś marzyć! Co więcej, wykonasz ją szybko i w prosty sposób!

Sweterkowe topy matujące są, podobnie jak tysiące innych produktów, dostępne w naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie. Oprócz nich, znajdziesz tam również pozostałe preparaty, niezbędne do wykonania manicure każdego typu. Sprawdź naszą ofertę i uzupełnij u nas swoje kosmetyczne zapasy. To Ci się opłaci!

1