Lakiery hybrydowe Flashing Lights by MollyLac – olśniewaj blaskiem!

by

Jak skutecznie wyróżnić się z tłumu? Jedną z lepszych metod jest postawienie na błysk – szczególnie taki, którego nie sposób przeoczyć! Mieniące się lakiery hybrydowe Flashing Lights rewelacyjnie sprawdzą się na paznokciach każdej kobiety, która lubi być w centrum uwagi! Ta nowość od MollyLac ma same zalety! Zanim przekonasz się o tym na własnych paznokciach, przeczytaj nasz dzisiejszy tekst, a z pewnością jeszcze chętniej sięgniesz po naszą nową kolekcję.

Dwa oblicza lakierów hybrydowych Flashing Lights

W czym tkwi fenomen lakierów hybrydowych Flashing Lights? Paznokciomaniaczki uwielbiają głównie to, że w ciągu dosłownie kilku chwil potrafią zmienić swój wygląd o 180 stopni! Wszystko zależy tylko (albo “aż”) od kąta padania i natężenia światła. Dzięki temu ten sam lakier hybrydowy na płytce może wyglądać zarówno subtelnie – jedynie delikatnie mienić się gwiezdnym pyłem, jak i ekstrawagancko – lśnić milionem barw! Lakiery hybrydowe Flashing Lights można więc spokojnie określić mianem “lakierów na każdą okazję”, choć to tylko jedna z ich licznych zalet.

Zalety lakierów hybrydowych Flashing Lights

No właśnie… Co oprócz “uniwersalności” kolekcji hybryd Flashing Light marki MollyLac sprawia, że tak szybko stały się bestsellerem w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie? Poznaj wszystkie najważniejsze zalety tych fenomenalnych produktów do paznokci!

Spektakularny, ale – jednocześnie – naturalny efekt na płytce

Jak już pisaliśmy, lakiery hybrydowe Flashing Lights pozwalają na uzyskanie fenomenalnego efektu – efektu, który może być zarówno delikatny, jak i szalony oraz oryginalny! Tym, co warto podkreślić, jest również to, że te hybrydy w każdej wersji – nawet tej mocno wyrazistej – nie wyglądają “sztucznie” na płytce!

Cudowne kolory

9 kolorów, znajdujących się w kolekcji Flashing Lights by MollyLac, różni się pod wieloma względami. Łączy je wszystkie jednak wysoka jakość i fenomenalna trwałość. Poza tym, każdy z nich wygląda cudownie na kobiecych paznokciach i każda kobieta znajdzie “swój” kolor.

Idealna konsystencja

Lakiery hybrydowe Flashing Lights od MollyLac wyróżniają się również fantastyczną, średnio-gęstą konsystencją. To właśnie dzięki niej ich nakładanie jest tak szybkie i proste, o czym piszemy zresztą poniżej.

Szybka i prosta aplikacja

Lakiery hybrydowe Flashing Lights wyglądają naprawdę imponująco – zarówno w swojej designerskiej buteleczce, jak i – finalnie – na paznokciach. Mogłoby się więc wydawać, że ich nakładanie jest dość problematyczne. Rzeczywistość jest na szczęście zupełnie inna i aplikacja tych hybryd nie jest ani czaso-, ani pracochłonna.

lakiery hybrydowe flashing lights

Łatwe zdejmowanie

Podobnie jak w przypadku nakładania nowej serii lakierów hybrydowych od MollyLac, także ich zdejmowanie nie jest problematyczne. Można to robić przy pomocy frezarki, pilnika albo stosując płyny na bazie acetonu. Każda paznokciomaniaczka powinna więc sobie z tym poradzić.

Mocne krycie

Wyobraź sobie, że tak fenomenalny efekt blasku na paznokciach możesz uzyskać, nakładając tylko dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego! To naprawdę niewiele, szczególnie biorąc pod uwagę ostateczny wygląd wykonanego manicure.

Ogromna trwałość

Zazwyczaj zaczynamy od informacji o trwałości produktów, ale w tym przypadku na tym zakończymy. Dlaczego? Można po prostu stwierdzić, że tak długie utrzymywanie się lakierów hybrydowych Flashing Lights od MollyLac jest po prostu wynikiem wszystkich wcześniejszych składowych – konsystencji, pigmentacji czy formuły preparatów.

manicure hybrydowy z lakierami flashing lights

Jak nakładać hybrydy Flashing Lights?

Proces aplikacji lakierów hybrydowych Flashing Lights praktycznie niczym nie różni się od nakładania “tradycyjnej” hybrydy. Innymi słowy – jeśli masz doświadczenie w wykonywaniu manicure hybrydowego, użycie tych produktów nie powinno być dla Ciebie żadnym wyzwaniem!

Lśnij najprawdziwszym blaskiem dzięki hybrydom z kolekcji Flashing Lights!

Uwielbiasz produkty, które pozwalają na uzyskanie spektakularnego, mieniącego się manicure? Koniecznie przetestuj lakiery hybrydowe z linii Flashing Lights! Te produkty nie mają sobie równych, jeżeli chodzi o uzyskanie trwałego, oryginalnego i wielowymiarowego efektu błysku.Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że te lakiery są również tak mocno napigmentowane oraz nakłada się je tak proste i szybko, okazuje się, że nie warto dziwić się kobietom, dla których są absolutnym numerem jeden! Zobacz całą paletę barw hybryd z nowej, błyszczącej kolekcji od MollyLac i znajdź swojego faworyta. Lśnij w towarzystwie i “zafunduj” sobie efekt wow!

0