Kosmetyczni ulubieńcy października 2021

by

Kolejny miesiąc odchodzi w zapomnienie… Które produkty, dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie, cieszyły się w październiku największą popularnością? Jakie kosmetyki i urządzenia stały się w tym okresie największymi hitami? Poznaj bestsellery AllePaznokcie! Ciekawe, czy akurat je obstawiałaś jako ulubieńców!

Hity AllePaznokcie – październik 2021

Postanowiliśmy dziś przedstawić Ci 4 bestsellery października 2021 w AllePaznokcie! Przygotuj się na same hity!

Frezarka do paznokci 40W MollyLac Smartdrill DM208 z frezami

Zaczniemy od sprzętu, który – mimo niewielkich rozmiarów – ma ogromną moc! Jest to Frezarka do paznokci 40W MollyLac Smartdrill DM208 z profesjonalnymi frezami. Ten zestaw to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wybrednej paznokciomaniaczki! Obejmuje nie tylko frezarkę o mocy 40W, która idealnie sprawdzi się podczas wykonywania manicure oraz pedicure, jak i frezy ceramiczne, diamentowe oraz nakładki. Dzięki niej niestraszna Ci będzie żadna czynność związana ze stylizacją paznokci. Do jej licznych zalet zaliczają się spektakularna prędkość, niezawodność, szybkość zmiany frezu, solidna i mocna rączka, a także maksymalna higiena pracy. Trudno o lepszy sprzęt – sprzęt, który skuteczniej przygotuje paznokcie do procesu malowania oraz usunie pozostałości żelu czy hybrydy. Co istotne – sprawdzi się również dla osób początkujących!

sprzedażowi ulubieńcy października

Ulubieńcy października – autoklaw SteamJet Enbio S

Autoklaw to must have dla przedstawicieli wielu zawodów, w tym m.in. stomatologów, kosmetologów, podologów czy chirurgów. To urządzenie, które zapewnia najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo sterylizacji. Autoklaw SteamJet Enbio S wyróżnia jego kompaktowa budowa, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. To jednak tylko jedna z jego licznych zalet. Oprócz tego, spełnia wszystkie najnowsze wymagania Sanepidu, jest niemal bezgłośny i najszybszy na rynku oraz posiada certyfikat CE dla urządzeń medycznych. Dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu – ulubieńcy października 2021. Zakup autoklawu SteamJet Enbio S to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności działania!

Baza kauczukowa budująca MollyLac Rubber Fiber Base

Kolejnym październikowym hitem AllePaznokcie jest kauczukowa baza budująca marki MollyLac. To produkt absolutnie rewolucyjny – preparat, który w kompleksowy sposób zadba o Twoje paznokcie. Posiada właściwości ochronne i odbudowujące, choć to nie wszystko. Ponadto, świetnie nada się do przedłużania paznokci. Tym jednak, co najbardziej wyróżnia go na tle konkurencji, jest fantastyczne połączenie właściwości bazy hybrydowej z jedwabnymi włóknami i bazy kauczukowej. MollyLac Rubber Fiber Base jest jednocześnie twarda i elastyczna, dzięki czemu pozwala podczas aplikacji na naprawdę wiele! Produkt jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych. Każda z nich może być noszona zarówno pod lakier, jak i samodzielnie. W każdym wariancie wygląda rewelacyjnie!

kosmetyczni ulubieńcy października baza kauczukowa rubber fiber base

Ulubieńcy października – kauczukowy top MollyLac Doctor Top Rubber Edition

W ogóle nie dziwi nas to, że Doctor Top Rubber Edition marki MollyLac znalazł się na liście ulubieńców z AllePaznokcie! To doskonały przykład produktu idealnego. Zresztą… Każdy, kto choć raz użył go na paznokciach, doskonale o tym wie! Kauczukowy, samonaprawiający się top pozwala na naprawdę wiele. Nie tylko nadaje paznokciom modny efekt tafli szkła oraz je regeneruje, ale i minimalizuje ryzyko wystąpienia uczulenia dzięki swojej innowacyjnej formule HEMA/di-HEMA free. Nie można zapomnieć również o jego formule “inteligentnego polimeru”. MollyLac Doctor Top Rubber Edition to połączenie ogromnej trwałości, rewelacyjnego połysku i bezpieczeństwa stosowania. Jest to produkt, który sprawdzi się u każdej paznokciomaniaczki, która kocha manicure hybrydowy.

kosmetyczni ulubieńcy października kauczukowy top

AllePaznokcie to tysiące produktów najwyższej jakości!

W naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie znajdziesz oczywiście zdecydowanie więcej fantastycznych produktów! Te cztery to tylko przykłady ulubieńców – w rzeczywistości ich ilość potrafi przyprawić o zawrót głowy! Zobacz bogatą ofertę AllePaznokcie i przekonaj się, że – niezależnie od tego, co wybierzesz – każdy zakup będzie najlepszą decyzją! Wysoka jakość produktów, dostępnych w naszym sklepie internetowym, idzie w parze również z ich bardzo atrakcyjnymi cenami! Jeżeli weźmiesz jeszcze pod uwagę liczne akcje specjalne, które ogłaszamy, z pewnością utwierdzisz się w przekonaniu, że warto kupować właśnie u nas!

Produkty i sprzęty do paznokci, kosmetyki do twarzy, ciała czy depilacji, artykuły jednorazowego użytku… Naprawdę trudno byłoby wymienić w jednym tekście całą ofertę AllePaznokcie. Dlatego też zachęcamy Cię do wejścia na naszą stronę i przekonania się samodzielnie, jak przedstawia się nasz asortyment!

0