Nakładanie pyłków na paznokcie – wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat

by

Szukasz czegoś, co sprawi, że Twój manicure będzie bardziej oryginalny, naprawdę spektakularny i maksymalnie błyszczący? Koniecznie wypróbuj nakładanie pyłków na paznokcie! Pyłki świetnie sprawdzają się na każdej płytce. Można je nakładać na całe paznokcie, ale równie dobrze wyglądają jako “kropka nad i” – dodatek do innego zdobienia. W ofercie AllePaznokcie znajdziesz setki produktów, które pozwolą Ci na uzyskanie przeróżnych efektów na płytce. Jeśli sądzisz, że nakładanie pyłków na paznokcie jest skomplikowane i bardzo czasochłonne, z przyjemnością pokażemy Ci, że jest zupełnie inaczej! Przygotowaliśmy dla Ciebie kompendium wiedzy, z którego dowiesz się, co jest potrzebne do aplikacji pyłków, jak przebiega proces ich nakładania i które z nich są najmodniejsze.

Co jest potrzebne do aplikacji pyłków na paznokcie?

Zacznijmy od tego, co należy kupić, aby nakładanie pyłków do paznokci było proste i szybkie. Do ich aplikacji nie potrzeba zbyt wiele. Można to robić specjalnym pędzelkiem, ale nawet on nie jest niezbędny, ponieważ opuszek palca również świetnie sprawdzi się do tego celu. Co w sytuacji, gdy przy pomocy pyłku chcesz wykonać konkretne zdobienie płytki? Kluczowe będzie wtedy zaopatrzenie się w pędzelek do zdobień o minimalnej grubości. Czy potrzeba czegoś więcej? Niezbędny jest pyłek do paznokci, rzecz jasna. Reszta produktów nie odbiega od tych, które “standardowo” używasz podczas wykonywania manicure.

nakładanie pyłków na paznokcie hybrydowe

Nakładanie pyłków na paznokcie – krok po kroku

Proces nakładania pyłków na paznokcie opiszemy na przykład stylizacji hybrydowej. Możesz zapytać – dlaczego nie klasycznej? Głównym powodem jest to, że pyłki są najczęściej aplikowane właśnie na paznokcie hybrydowe. Takie stylizacje są bardziej trwałe i potrafią się utrzymać nawet kilka tygodni!

Przygotowanie płytki do stylizacji

Rozpocznij od przygotowania paznokci do dalszych zabiegów. Najbardziej istotne jest odsunięcie i – ewentualnie – usunięcie skórek, nadanie płytce idealnego kształtu oraz wypolerowanie paznokci. Ułatwi Ci to każdą kolejną czynność podczas wykonywania manicure.

Aplikacja preparatów do paznokci i malowanie

Po wykonaniu wszystkich powyższych działań, odtłuść płytkę cleanerem i przejdź do nakładania bazy do paznokci, pamiętając o tym, żeby wybrać jej odpowiedni rodzaj. Opcjonalnie, jeszcze przed aplikacją bazy, możesz zdecydować się także na primer – kwasowy lub bezkwasowy. W dalszej kolejności przejdź już do malowania płytki! Nie zapomnij, że lepiej nakładać więcej, cienkich warstw niż mniej – grubych, każdorazowo utwardzając paznokcie w lampie.

Nakładanie pyłku na paznokcie

No, w końcu! Pora na nakładanie pyłku na paznokcie! Specjalnym pędzelkiem (lub opuszkiem palca) nałóż pyłek ruchem przypominającym stemplowanie. Gdy już nałożysz odpowiednią ilość produktu, wetrzyj go dokładnie, ale jednocześnie bardzo delikatnie, w płytkę. Jeśli przez przypadek nałożysz za dużo pyłku, możesz spokojnie “pozbyć się” go szczoteczką.

Utrwalenie stylizacji

Podobnie jak w przypadku standardowej stylizacji hybrydowej, utrwalenie manicure to nic innego jak aplikacja topu, czyli lakieru nawierzchniowego, utwardzenie paznokci w lampie i zastosowanie na nie cleanera.

pyłki w manicure hybrydowym

Przegląd najbardziej znanych pyłków do paznokci

Jakie pyłki do paznokci są najmodniejsze? Które z nich najlepiej sprawdzają się do zdobień płytki? Wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Efekt syrenki, holo czy lustra to jedne z najczęściej kupowanych produktów. Nie oznacza to, że są jedynym, słusznym wyborem. Na szczególną uwagę zasługują również chociażby pyłki do paznokci galaxy, bling bling, a także neon. Każdy z tych produktów pozwoli Ci na uzyskanie naprawdę spektakularnego efektu na płytce! Kupując pyłki, warto pamiętać przede wszystkim o tym, aby wybierać produkty o odpowiednim poziomie zmielenia. Właśnie takie znajdziesz w naszym sklepie internetowym Molly Lac!

Najlepszy wybór pyłków znajdziesz na AllePaznokcie!

W sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie kupisz setki pyłków do paznokci, różniących się uzyskiwanym efektem i kolorystyką. Produkty te są najwyższej jakości i wyróżniają się ogromną trwałością. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój manicure utrzymywał się na paznokciach długie tygodnie, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą AllePaznokcie.pl. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz do stylizacji paznokci! Zobacz nasze bestsellery – także wśród produktów do zdobień – i ciesz się z ich szerokiego wyboru i atrakcyjnych cen!

0