Wyjątkowe produkty w większej pojemności – PRO Salon

by

Zawodowo zajmujesz się stylizacją paznokci i produkty do manicure zużywają Ci się w ekspresowym tempie…? Z pewnością ucieszy Cię fakt, że w sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz także preparaty w większej pojemności! Produkty linii PRO SALON to najwyższa jakość, maksymalna wydajność i rozmiar… Rozmiar XL! Doskonale sprawdzi się każdej profesjonalistce!

Produkty linii PRO SALON – jakość w rozmiarze XL!

Linia produktów MollyLac PRO SALON, mimo że to nowość w ofercie naszego sklepu internetowego AllePaznokcie, od razu wzbudziła nie lada zainteresowanie. Nic w tym dziwnego – preparaty wchodzące w skład serii – topy i bazy hybrydowe – są naprawdę świetne. Każda profesjonalistka z pewnością doceni ich innowacyjność, trwałość, a także skuteczność działania.

Oprócz tego, że idealnie sprawdzają się nie tylko na bezproblemowych paznokciach, ale też tych, które potrzebują więcej uwagi, aplikuje się je naprawdę prosto i szybko. Ich nowatorskie formuły sprawiają, że stylistki paznokci wręcz marzą o ich wypróbowaniu i – następnie – regularnym stosowaniu u Klientek. Są to natomiast produkty tak uniwersalne i często używane, że zakup ich w większej pojemności jest totalnym strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? O tym nieco dalej.

większa pojemność PRO Salon

MollyLac PRO SALON – te produkty po prostu musisz mieć w swojej kolekcji!

Jak już wspomnieliśmy, w skład serii PRO SALON wchodzą topy i bazy hybrydowe. Jeżeli chodzi o topy, są to Top no wipe Dr. Miracle, Doctor Top, a także Top 3D Expert. W przypadku baz do paznokci, są to Base S.O.S. Antidotum, Strong Base oraz X-Bond Base.
Każdy z tych produktów różni się właściwościami, ale wszystkie je łączy najwyższa jakość, ekstremalna trwałość oraz fenomenalne efekty poaplikacyjne.

Jedno jest pewne – profesjonalistki je kochają i z przyjemnością stosują u swoich Klientek!

Dlaczego warto wybierać produkty w większej pojemności?

Wahasz się między zakupem produktu w “standardowym” rozmiarze a XL? Poniżej znajdziesz kilka argumentów, które zdecydowanie potwierdzają, że większe pojemności się opłacają!

Są tańsze

Zacznijmy od tego, co chyba najbardziej oczywiste. Jak się pewnie domyślasz, produkty o większej pojemności są zdecydowanie bardziej opłacalne. Im większe opakowanie, tym korzystniejsza cena. Dlatego też zakup produktów w rozmiarze XL zawsze ma sens (oczywiście, o ile masz szansę na ich wykorzystanie)!

produkty w większej pojemności

Oszczędzisz czas niezbędny na ich ciągłe zamawianie

Drugą kwestią, związaną z tą pierwszą, jest oszczędność czasu (a, w końcu, czas to też pieniądz!). Gdy zamawiasz większe pojemności, nie musisz robić to tak często jak w przypadku zakupu produktów w “standardowych” rozmiarach. Oczywiście, może Ci się wydawać, że złożenie zamówienia to “tylko chwila”, ale w skali miesiąca, kwartału czy nawet roku może się z tego “nazbierać” już sporo czasu!

Zadbasz o środowisko

Ostatnim aspektem, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest dbałość o środowisko naturalne. Kupując mniej opakowań i zamawiając rzadziej, generuje się znacznie mniej śmieci… Warto mieć na uwadze, że nasz świat i tak jest już tak zanieczyszczony, że każdy krok, który ma na celu ograniczenie ilości odpadów, jest na wagę złota!

AllePaznokcie PRO SALON

Szukasz profesjonalnych produktów do paznokci w większej pojemności? Koniecznie sprawdź tę linię!

Preparaty do paznokci serii MollyLac PRO SALON są świetnym wyborem dla każdej profesjonalistki, która inwestuje jedynie w najlepsze produkty do manicure! To także najlepszy zakup dla wszystkich stylistek, które lubią oszczędzać czas na zakupach i robić je rzadziej. Oprócz tego, linia PRO SALON świetnie sprawdzi się osobom, dla których dbałość o środowisko to nie tylko pusty frazes.

Wszystkie wymienione przez nas wcześniej topy i bazy serii PRO SALON znajdziesz w naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie.pl. Oczywiście, oprócz nich kupisz u nas również pozostałe produkty do manicure i pedicure. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób – przy pomocy tylko kilku/kilkunastu kliknięć – dokonasz nawet dużego zamówienia w celu uzupełnienia braków lub zbudowania swojego niezbędnika.

Życzymy udanych zakupów i samych najlepszych wyborów!

0