Innowacyjna baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy

Jak naprawić zniszczone paznokcie? Co poradzić na miękką i rozdwojoną płytkę paznokciową? Czy to czas na rezygnację z wygody, jaką dają lakiery hybrydowe do paznokci? Ależ skąd! Na ratunek spieszy innowacyjna baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy! Dowiedz się o niej więcej!

Czym jest innowacyjna baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy?

Baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy to innowacyjny produkt, który wspomaga odbudowę zniszczonych i miękkich paznokci. Unikatowy skład produktu wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i zabezpiecza ją przed urazami mechanicznymi. Innowacyjna formuła Cool Cure eliminuje uczucie pieczenia i dyskomfortu podczas utwardzania w lampie. Dzięki lekko różowemu zabarwieniu baza sprzyja zakrywaniu niedoskonałości i przebarwień. Jej rolą jest także – w razie potrzeby – wypełnianie ubytków w płytce paznokciowej. Paznokcie po zastosowaniu bazy są widocznie mocniejsze i zdrowsze oraz mają naturalny, piękny wygląd.

Molly Lac baza s.o.s.

Jak się aplikuje innowacyjną bazę MollyLac BASE S.O.S. Therapy?

Bazę MollyLac BASE S.O.S. Therapy nakłada się po zaaplikowaniu primera kwasowego bądź bezkwasowego na płytkę paznokciową, co ma poprawić przyczepność produktu. Rekomenduje się nałożenie dwóch warstw – najpierw cieńszej, potem grubszej, pozwalającej nadbudować apex. Obie warstwy powinny zostać utwardzone w lampie UV po 2 minuty każda, z kolei w w lampie UV/LED – po 60 sekund. Na koniec paznokcie przemywamy cleanerem, matujemy bloczkiem polerskim i po odtłuszczeniu płytki alkoholem izopropylowym możemy nakładać nasze ulubione kolory lakierów hybrydowych do paznokci.

Kto docenił innowacyjną bazę MollyLac BASE S.O.S. Therapy?

Innowacyjna baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy otrzymała prestiżowe wyróżnienie jako INNOWACJA 2019 na 39. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE w Krakowie. Jest to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów z branży beauty w Polsce, które jest okazją do wymieniania się wiedzą między najlepszymi producentami kosmetycznymi z Polski i świata. Baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy otrzymała wyróżnienie za formułę korygującą niedoskonałości płytki oraz zapewniającą rekonstrukcję słabych, miękkich i łamliwych paznokci. Nagrodę za 100% skuteczność i wyjątkowość przyznali jej francuscy i polscy specjaliści z branży.

baza podkładowa molly lac allepaznokcie

Dlaczego warto przetestować innowacyjną bazę MollyLac BASE S.O.S. Therapy?

Poza wspomnianymi właściwościami wpływającymi na kondycję i wygląd paznokci, dużą zaletą innowacyjnej bazy MollyLac BASE S.O.S. Therapy jest łatwość w aplikacji. Baza nie zalewa skórek, a jej nakładanie nie przysporzy problemu żadnej użytkowniczce lakierów hybrydowych do paznokci. Baza MollyLac BASE S.O.S. Therapy świetnie nada się także do przedłużania paznokci, a jej zdejmowanie przyjdzie łatwo dowolną metodą: przy wykorzystaniu frezarki, płynu na bazie acetonu czy metody soak off. To wszystko w połączeniu ze zbawiennym wpływem bazy MollyLac BASE S.O.S. Therapy na zdrowie i wygląd paznokci zdecydowanie zachęca do jej przetestowania.

0

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *