Hity grudnia 2021

by

Ostatni miesiąc 2021 roku był bardzo “gorący”, jeżeli chodzi o nasz sklep internetowy AllePaznokcie. Nasze Klientki kupowały dużo – zarówno dla siebie, jak i – prezenty – dla najbliższych czy Klientów. Nic dziwnego, przygotowaliśmy wiele propozycji świątecznych upominków, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Czy sądzisz, że któryś z zestawów prezentowych był największym hitem grudnia 2021? Być może Cię zdziwimy, ale nie! Zobacz, jakie produkty to hity grudnia 2021.

Bestsellery AllePaznokcie – grudzień 2021

Nasze hity grudnia 2021 są dość zróżnicowane. Należą do nich kapturki do pedicure, bloczki polerskie, a także Top secret MollyLac no wipe do lakierów hybrydowych.

Kapturki do pedicure

Mimo że o stopy zdecydowanie bardziej dba się w okresie wiosenno-letnim, gdy częściej chodzi się w odkrytych butach, kapturki do pedicure przydadzą się przez cały rok! W końcu problem zrogowaciałego naskórka na stopach dotyczy wielu kobiet – niezależnie od wieku. Dlatego też kapturki, które świetnie radzą sobie z nawet najbardziej zniszczoną skórą, znajdują się na wyposażeniu każdej profesjonalistki, zajmującej się pedicure kosmetycznym czy podologicznym. Co istotne – kapturki występują w kilku wariantach. Różnią się ziarnistością oraz wielkością. Dodajmy również, że występują w wielu kolorach – doskonale wiemy, że dla niektórych paznokciomaniaczek to ma znaczenie. Które z nich będą dla Ciebie najlepsze? Wszystko zależy od kondycji Twojego naskórka oraz Twoich indywidualnych preferencji.

Hity grudnia 2021 – bloczki polerskie

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną stylistką, czy wykonujesz manicure jedynie na własne potrzeby – w każdym przypadku jest to coś, co trzeba mieć w swojej kosmetyczce! Chodzi oczywiście o bloczek polerski, który, jak się okazało, stał się jednym z absolutnych hitów AllePaznokcie w grudniu 2021. Ten produkt jest bardzo wszechstronny i praktyczny. Bez wypolerowania paznokci przed ich pomalowaniem, nie uda Ci się z pewnością wykonać spektakularnego i estetycznego manicure. Bloczki polerskie sprawdzą się zresztą nie tylko na tym etapie stylizacji! Oprócz tego, zdecydowanie ułatwią Ci usunięcie pozostałości lakieru z płytki, a także wygładzą wszelkie niedoskonałości. Użycie bloczka polerskiego jest banalnie wręcz proste. Wystarczy zmatowić nim paznokcie… I tyle!

Top secret MollyLac no wipe do lakierów hybrydowych

Ostatnim bestsellerem grudnia 2021 r., który chcielibyśmy przedstawić, jest Top secret MollyLac no wipe do lakierów hybrydowych. To kolejny produkt tej sprawdzonej marki, który zachwycił tak wiele paznokciomaniaczek! Nic w tym zresztą dziwnego. Ma tyle zalet, że trudno nam wymienić je wszystkie w tak krótkim tekście. Spróbujmy jednak!

Umożliwia uzyskanie niesamowitego efektu

Top secret no wipe od MollyLac po prostu zachwyca! Dlaczego? Odpowiada za to przede wszystkim spektakularny efekt na paznokciach, jaki pozwala uzyskać! Nieregularne, czarne i białe elementy dekoracyjne w połączeniu z imponującym blaskiem pasują nawet na najbardziej elegancki bal, choć nie tylko! Świetnie sprawdzą się również na co dzień – wszystko zależy od tego, jak nałożysz produkt.

Skraca czas wykonywania manicure

Top no wipe, bez warstwy dyspersyjnej, to jeden z produktów 2w1, które kochają wszystkie paznokciomaniaczki! Dzięki temu, że jest w stanie zastąpić najpiękniejszy pyłek, można stwierdzić, że jest bardzo uniwersalny i wszechstronny. Innymi słowy – nakładasz jeden produkt, a to, co uzyskujesz, wygląda tak, jakbyś użyła co najmniej kilku!

Jest maksymalnie trwały

Potrzebujesz produktu, który utrzyma się na paznokciach długie tygodnie bez konieczności poprawek…? Dobrze trafiłaś! Nasz hit grudnia 2021 jest maksymalnie trwały i wygląda dobrze nawet po wielu dniach!

Szybko i prosto się nakłada

Top secret no wipe od MollyLac nakłada się bardzo szybko, a sam proces aplikacji jest banalnie prosty. Poradzą z nim sobie nawet te paznokciomaniaczki, które dopiero “raczkują” w wykonywaniu manicure!

Ma fantastyczną konsystencję

Ostatnią zaletą bestsellera AllePaznokcie, choć oczywiście wcale nie najmniej ważną, jest jego doskonała, średnio gęsta konsystencja. Zdecydowanie ułatwia to pracę i redukuje możliwość zalania skórek do absolutnego minimum.

hity grudnia 20021 top secret molly lac no wipe

Jakie produkty staną się hitami 2022 roku na AllePaznokcie?

Jesteś ciekawa, jakie produkty będą bestsellerami sklepu internetowego AllePaznokcie w kolejnym miesiącu, pierwszym w 2022 roku? Bądź na bieżąco z naszymi treściami oraz akcjami specjalnymi, a na pewno nie pominiesz żadnej ważnej informacji!

0