Recenzja: Liquid Gold and Silver Molly Lac 2w1 kolor i top hybrydowy płynne złoto lub srebro

by

Mamy obecnie karnawał, więc można pozwolić sobie na więcej niż na co dzień! Szczególnie, jeżeli idzie się na imprezę, a tych przecież zdecydowanie w tym czasie nie brakuje! Jeżeli poszukujesz produktów, które sprawią, że Twój manicure będzie super oryginalny i spektakularny, koniecznie zobacz Liquid Gold i Liquid Silver. Są one określane jako “hity karnawału” i pokochało je już wiele paznokciomaniaczek – nawet tych najbardziej wymagających. Czy rzeczywiście warto je kupić i przetestować właśnie podczas jednej z karnawałowych imprez? Przeczytaj recenzję MollyLac Liquid Gold i Liquid Silver – preparatów 2w1, łączących w sobie właściwości koloru i topu hybrydowego. Gwarantujemy, że po zapoznaniu się z tekstem, nie będziesz już mieć wątpliwości, czy te produkty są idealne również dla Ciebie!

Płynne złoto i srebro od MollyLac hitem karnawału – czy warto?

Nowości marki MollyLac – Liquid Gold i Silver wyglądają na paznokciach niczym płynne złoto lub srebro. To produkty, które odmienią każdy manicure – efekt, który dają, jest absolutnie wyjątkowy. Jak wygląda ich konsystencja, trwałość i pigmentacja? Przeczytaj naszą recenzję Liquid Gold oraz Liquid Silver od MollyLac!

Innowacyjna formuła

Zacznijmy od opisania formuły produktów… Jest ona wyjątkowa i bardzo innowacyjna. Liquid Gold i Liquid Silver od MollyLac to doskonałe połączenie topu bez przemywania i – odpowiednio – złotych lub srebrnych drobinek, które mogą z powodzeniem zastąpić kolor na paznokciu. Dzięki temu, używając Liquid Gold lub Liquid Silver, oszczędzasz czas, niezbędny na aplikację lakieru hybrydowego! Swoją drogą, produkty 2w1 to świetne rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych, choć nie tylko. Z pewnością każda paznokciomaniaczka doceni ich liczne zalety.

Konsystencja

Nasza recenzja nie byłaby pełna, gdybyśmy nie przetestowali również konsystencji nowości MollyLac. Musimy przyznać, że jest ona bardzo “przyjemna” w aplikacji. Wiążę się to z tym, że drobne drobinki zostały bardzo dokładnie połączone z miałkim pyłem. Nakładanie płynnego złota czy też srebra jest dzięki temu nie tylko proste, ale i szybkie. Biorąc pod uwagę, że produkt zastępuje nie tylko top, ale i kolor na paznokciach, okazuje się, że proces manicure może być naprawdę mało czasochłonny! Jest to ogromny atut Liquid Gold i Liquid Silver od MollyLac.

Pigmentacja

Tu również nie ma zaskoczenia – zarówno płynne złoto, jak i srebro marki MollyLac jest świetnie napigmentowane. Wystarczy minimalna warstwa, by uzyskać naprawdę imponujący efekt. Co istotne, nawet gdy nałożysz 2 lub 3 warstwy produktu, będzie on wyglądać naprawdę nieźle. Po prostu uzyskasz wtedy nieco mocniejsze krycie i bardziej spektakularny efekt.

Efekt na paznokciach

Zdecydowana większość kobiet z pewnością zgodzi się z nami, że nawet najbardziej “jakościowy” produkt, który nie wygląda dobrze na paznokciach, nigdy nie dołączy do grona ich ulubieńców. Na szczęście liquidy od MollyLac i na tym polu prezentują się naprawdę świetnie! Pozwalają uzyskać fenomenalny błysk, który różni się w zależności od kąta padania światła. Dzięki temu jeden produkt pozwala uzyskać nieskończoną ilość efektów na paznokciach. Czy coś Ci to przypomina…? Nam kojarzy się to z kameleonem, który świetnie dostosowuje się do warunków i otoczenia.

Liquid Gold i Silver 2w1 kolor i top hybrydowy – aplikacja

Sposób aplikacji płynnego złota i srebra od MollyLac jest naprawdę prosty. Zacznij oczywiście od przygotowania paznokci – nadania im odpowiedniego kształtu, wypolerowania ich i odsunięcia skórek. Następnie odtłuść paznokcie cleanerem i nałóż minimalną ilość bazy hybrydowej, idealnie dostosowanej do Twoich potrzeb. W dalszej kolejności możesz przejść do aplikacji wybranego wcześniej lakieru hybrydowego. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ płynne złoto/srebro doskonale zastąpi kolor. Pamiętaj o tym, żeby każdą warstwę Liquid Gold lub Silver utwardzić odpowiednią ilość czasu w lampie LED. Co potem? Wyobraź sobie, że to już koniec! Nowości od MollyLac, jako że zastępują również top, świetnie “wykończą” każdą stylizację!

Liquid Gold i Liquid Silver MollyLac 2w1 kolor i top hybrydowy to hity, które warto mieć w swoim niezbędniku!

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że nowości od MollyLac są warte przetestowania! To produkty nie tylko trwałe, ale – przede wszystkim – pozwalające na uzyskanie spektakularnego efektu. Wyróżniają się rewelacyjną pigmentacją i aplikuje się je szybko oraz prosto. To produkty, które rewelacyjnie sprawdzą się na każdą karnawałową zabawę, choć nie tylko. Można je wykorzystać także do wykonania codziennego manicure – w końcu każda z nas od czasu do czasu potrzebuje odmiany od “klasyki”, prawda?

0