Spider Gel – idealny sposób na szybkie zdobienia

by

Jaki manicure preferujesz – klasyczny czy szalony i oryginalny? Być może nawet chciałabyś zmienić coś w swojej “tradycyjnej” stylizacji paznokci, ale obawiasz się, że zdobienia są dla Ciebie zbyt trudne do wykonania? Jeśli tak, koniecznie przetestuj Spider Gel! To produkt, którego aplikacja jest banalnie prosta, a pozwala na uzyskanie spektakularnego manicure! Nawet najbardziej misterne zdobienie nie będzie dla Ciebie nieosiągalne, jeżeli wykorzystasz do niego ten hit wśród produktów do stylizacji paznokci – Spider Gel! Poznaj wszystkie jego najważniejsze zalety i dowiedz się, jak go stosować, by rzeczywiście móc cieszyć się fantastycznym manicure. Niemożliwe nie istnieje!

Zalety żelu do zdobień Spider Gel

Żel do zdobień Spider Gel może totalnie zmienić Twoje stylizacje paznokci! Czy ten produkt nie ma w ogóle wad…? Oczywiście, wszystko jest względne, ale większość paznokciomaniaczek określa go mianem “rewolucyjnego” i “idealnego”, co chyba mówi samo za siebie, prawda…?

Jest precyzyjny

Spider Gel pozwala na wykonanie precyzyjnego zdobienia, nawet na niewielkiej płytce. Nieważne, czy wolisz proste, czy fantazyjne wzory na paznokciach – dzięki temu produktowi także te najbardziej skomplikowane, misterne zdobienia staną się możliwe do zrobienia! Co ważne, ze Spider Gel nawet początkujące paznokciomaniaczki są w stanie wykonać oryginalne zdobienie na płytce!

Ma idealną konsystencję

Spider Gel charakteryzuje się ciągnącą, gęstą konsystencją. To dzięki niej szybko i w prosty sposób wykonasz idealnie proste, nawet najcieńsze linie.

Banalnie prosto się go aplikuje

Z dalszej części tekstu dowiesz się, jak wygląda aplikacja Spider Gel do zdobień. Już teraz możemy Ci jednak zdradzić, że jest ona banalnie prosta i radzą sobie z nią nawet te kobiety, które nie mają dużego doświadczenia w wykonywaniu stylizacji paznokci!

Przyspiesza proces wykonania manicure

Z prostą aplikacją związana jest również kolejna jego zaleta – szybkość wykonania stylizacji. Żel do zdobień pozwala na przyspieszenie procesu wykonywania manicure o nawet kilkadziesiąt procent (oczywiście, wszystko zależy od rodzaju zdobienia). Jest to fantastyczna informacja szczególnie dla profesjonalistek, które zawodowo zajmują się stylizacją paznokci.

Jest bardzo elastyczny

Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające paznokciomaniaczki są zaskoczone jego fantastycznymi właściwościami. Jeśli jesteś profesjonalistką i chcesz wywołać “efekt wow” u swoich Klientek, użyj Spider Gel, a z pewnością Ci się to uda!

Wyróżnia się intensywną pigmentacją

Spider Gel występuje w szerokiej palecie kolorystycznej. Pozwala Ci to na dowolne “żonglowanie” barwami żeli do zdobień. Możesz je dowolnie łączyć albo poprzestać na jednym kolorze produktu. Wszystko zależy od stylizacji, jaką chcesz wykonać.

Sposób użycia Spider Gel

A propos manicure przy użyciu Spider Gel… Pisaliśmy już, że jest on banalnie prosty. Na potwierdzenie tych słów postanowiliśmy opisać cały proces zdobienia paznokci. Żel ten jest bardzo uniwersalny i może być nakładany zarówno na hybrydy, żele, jak i paznokcie akrylowe.

Już niewielka jego ilość, aplikowana sondą lub patyczkiem, pozwala na wykonanie przepięknego, misternego zdobienia. Wystarczy przeciągnąć minimalną ilość produktu po paznokciu ciągłym, płynnym ruchem. Gdy już skończysz zdobienie, utwardź płytkę w lampie UV lub LED. Następnie pozostaje Ci już tylko utrwalenie stylizacji topem, który jednocześnie nada jej spektakularny połysk. Tę warstwę również należy utwardzić w lampie. Potem przemyj paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem i stylizacja gotowa! Proste, prawda? A jak spektakularne! Uwierz – nawet te paznokciomaniaczki, które trudno jest zachwycić, nie mogą wyjść z podziwu nad efektami stosowania Spider Gel!

Użyj Spider Gel i wejdź na wyższy poziom stylizacji paznokci!

Żel do zdobień świetnie sprawdzi się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Jeśli do teraz wydawało Ci się, że sama nie jesteś w stanie wykonać oryginalnej stylizacji paznokci, pora żebyś przetestowała nasz żel do zdobień i przekonała się o jego mocy! Spektakularny, pięknie zdobiony manicure jest w Twoim zasięgu! Uwierz w siebie i uwierz w hit stylizacji paznokci! Spider Gel w wielu kolorach znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Pamiętaj, że kupisz u nas również inne produkty do stylizacji paznokci (i nie tylko). Nie zapomnij także o przejrzeniu naszych promocji i nowości – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

0