Płatki do paznokci Platinum poison – mocno błyszczący efekt

by

Płatki do paznokci to jeden z ostatnich, największych hitów w manicure! Płytki migoczące i błyszczące milionem barw… Która kobieta nie chciałaby ich przetestować…? Wiele paznokciomaniaczek niesłusznie twierdzi jednak, że manicure tego typu jest zbyt praco- i czasochłonny, podczas gdy rzeczywistość potrafi zaskoczyć! Platinum poison to płatki, które fascynują, uzależniają i przyciągają spojrzenia. Są one doskonałym przykładem, że nawet bez długoletniej wprawy można uzyskać stylizację paznokci, która wygląda niczym z najlepszego salonu!

Platinum poison – nazwa doskonale oddająca zalety produktu

Płatki do paznokci Platinum poison zawdzięczają swoją nazwę fantastycznemu efektowi, który pozwalają uzyskać na płytkach. Dzięki nim wykonasz wyjątkowy, oryginalny manicure, iskrzący się milionem barw. Marzy Ci się efekt na paznokciach, który doskonale zastąpi najpiękniejszą nawet biżuterię? Wypróbuj Platinum platinum poison i ciesz się stylizacją, obok której nie można będzie przejść obojętnie!

stylizacja paznokci z płatkami platinum poison

Płatki do paznokci mają wiele zalet

Płatki do paznokci Platinum poison to produkt, który ma wiele zalet, natomiast co do wad… Nawet, jeśli byśmy chcieli, nie jesteśmy w stanie ich wymienić, ponieważ ich nie ma!

Milion płatków – milion możliwości

Płatki do paznokci Platinum poison to niemal nieograniczone możliwości stylizacji. Dzięki efektowi tafli, złożonej z miliona migoczących drobinek, Twoje płytki mogą wyglądać zupełnie inaczej pod różnym kątem. Używając tego produktu podczas wykonywania manicure, nie musisz obawiać się o jednowymiarowość stylizacji. Mnogość możliwości obejmuje nie tylko kolorystykę na paznokciach. To także sposób ułożenia płatków na płytkach…

Mocna pigmentacja kolorów

Płatki Platinum poison są tak popularne wśród paznokciomaniaczek również z powodu ich bardzo mocnej pigmentacji. Niezależnie od barwy, jaką wybierzesz, każda jest bardzo widoczna i przykuwa uwagę. Boisz się, że kolor “zniknie” na Twoich płytkach? Decydując się na Platinum poison, nie musisz się tego obawiać!

Prosta aplikacja

Stylizacja paznokci z użyciem płatków Platinum poison nie powinna być dla Ciebie problematyczna. Nawet nie posiadając zaawansowanych umiejętności, z łatwością stworzysz spektakularny i niepowtarzalny manicure – idealny zarówno na co dzień, jak i wielkie wyjście. Platinum poison możesz umieścić na wszystkich płytkach, na jednej/kilku z każdej dłoni, a także na części paznokci. Dzięki temu płatki są tak uniwersalną ozdobą, która sprawdzi się w bardzo wielu okolicznościach, u każdej kobiety.

Różne sposoby aplikacji na płytce

W jaki sposób tworzyć spektakularny manicure z użyciem płatków do paznokci Platinum poison? Możliwości jest – kolejny raz – naprawdę wiele. Postanowiliśmy przybliżyć Ci dwa, najbardziej popularne sposoby, aczkolwiek nie są to jedyne dostępne opcje.

Efekt tafli

Chcesz uzyskać tak modny obecnie efekt tafli na płytkach? Z płatkami Platinum poison jest to bardzo proste i szybkie. W utwardzoną na paznokciach bazę wklep niewielką ilość płatków – wystarczy, że cienko pokryją całość płytki. Możesz to zrobić palcem, ale – jeśli wolisz – wykorzystaj do tego miękki pędzelek. W dalszej kolejności pozostałość płatków usuń szczoteczką, na paznokcie nałóż top i włóż je w lampę UV/LED. Wyobraź sobie, że to już wszystko! Chyba nie ma drugiej tak prostej i jednocześnie niepowtarzalnej stylizacji…

Nieregularne kształty drobinek na metalicznej płytce

W jaki sposób uzyskać ten nieco mniej spektakularny efekt, idealny np. na co dzień? Na paznokcie nałóż najpierw lakier hybrydowy, a potem top. Weź pod uwagę, że wybierając produkt z warstwą dyspersyjną, uzyskasz efekt trójwymiarowy. Następnie zaaplikuj minimalną ilość płatków Platinum poison, które pokryj znowu topem. Po utwardzeniu paznokci w lampie, manicure jest już gotowy!

Płatki do paznokci Platinum poison – efekt, który uzależnia

Uwielbiasz widoczne, błyszczące stylizacje? Z pewnością pokochasz płatki do paznokci Platinum poison! W prosty, szybki sposób uzyskasz dzięki nim trwały i niecodzienny efekt na swoich płytkach. Wiemy, że podążanie za trendami w modzie nie zawsze jest dobrą drogą, ale… te płatki są naprawdę warte przetestowania! Umożliwiają one stopniowanie efektu, dają nieskończenie wiele opcji stylizacji, a na paznokciach wyglądają niejednokrotnie lepiej niż droga biżuteria! Nawet jeśli manicure wykonujesz w swoim domu, nie ma problemu! Do wykonania tego zdobienia nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sprzętów. Uzyskaj blask platyny na swoich płytkach i ciesz się stylizacją, która zachwyca każdego dnia!

Przekonaj się co będzie modne w manicure ślubnym 2020!

0