Efekt jednorożca na Twoich paznokciach – tylko z pyłkiem Unicorn Effect

Pyłki do paznokci to hit obecnego sezonu. Noszą je na paznokciach najpopularniejsze influencerki z Polski i zagranicy. Swoją ogromną popularność zawdzięczają efektom, jakie pozwalają uzyskać. Obecnie bestsellerem hurtowni kosmetycznych jest Unicorn Effect, czyli Efekt Jednorożca. Dzieci kochają jednorożca w każdej możliwej postaci – w książkach, maskotkach czy na plecakach. Kobiety natomiast szaleją za Efektem Jednorożca na paznokciach. Jeżeli i Ty chcesz być “na czasie”, pyłek do paznokci Efekt Jednorożca to produkt, który po prostu musisz mieć.

Zacznijmy od początku…

Zanim dokładniej scharakteryzujemy Efekt Jednorożca, skupmy się na wyjaśnieniu, czym są pyłki do paznokci. To drobinki różnej wielkości, które, odpowiednio nałożone na paznokcie, pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Do najpopularniejszych tego typu zdobień zaliczamy m.in. holo, syrenkę, lustro czy – ostatni bestseller w hurtowniach kosmetycznych – Efekt Jednorożca.

Efekt Jednorożca – czyli jaki?

Efekt Jednorożca jest tak wielowymiarowy i niepowtarzalny, że ciężko go opisać słowami. Ten drobno mielony pyłek do paznokci pozwala na uzyskanie na Twoich paznokciach wielokolorową taflę, na której mienią się m.in. błękit, róż i złoto. Ten blask nie pozwoli przejść obok Ciebie obojętnie – działa niczym magnes i przyciąga wszystkie spojrzenia. Dzięki temu, że mieni się on tyloma barwami, pasuje do niemal każdej stylizacji i jest odpowiedni na każdą okazję. Najpierw czeka Cię kilka godzin w biurze, następnie spotkanie z przyjaciółkami, a potem impreza w klubie? Twoje paznokcie, ozdobione pyłkiem Efekt Jednorożca, będą przez cały dzień idealnie dopełniać Twoją stylizację.

Spektakularny efekt, prosta aplikacja – taki jest właśnie Efekt Jednorożca!

Patrząc na to, jak spektakularny efekt daje pyłek do paznokci Efekt Jednorożca, mogłoby się wydawać, że jest on bardzo trudny do w aplikacji. Nic bardziej mylnego. Wystarczy kilka chwil, by uzyskać wielobarwną taflę na swoich dłoniach. Co więcej – poradzisz sobie z wykonaniem takiej stylizacji paznokci nawet wtedy, gdy nie jesteś profesjonalistką. Wystarczy wetrzeć dokładnie pyłek do paznokci na produkt bez dyspersji i zabezpieczyć go topem. Pamiętaj oczywiście również o jego utwardzeniu w lampie UV/LED.

Czy użyty kolor lakieru bazowego wpływa na wygląd paznokci?

Kolor lakieru bazowego ma ogromny wpływ na wygląd Twojej stylizacji. Pyłek do zdobień Unicorn Effect najczęściej stosuje się na paznokcie pomalowane jasnymi lakierami – przeważa tu biel, błękit i róż. Bardzo interesujący efekt uzyskasz również, gdy Efekt Jednorożca nałożysz na fuksję, granat lub nawet czerń. To, który kolor wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Najważniejsze, żebyś czuła się w nim dobrze. To naprawdę widać, uwierz.

Przygotowanie płytki również ma znaczenie!

Wykonanie manicure czy pedicure to nie tylko pomalowanie paznokci. To przede wszystkim zadbanie o dłonie i stopy. Pamiętaj, że nawet najpiękniejszy lakier, poprawnie utwardzony, nie utrzyma się długo na nierównej, nieco zaniedbanej płytce. Przygotowanie do wykonania jakichkolwiek zdobień wygląda identycznie jak w przypadku tradycyjnego manicure hybrydowego. Przygotowanie, czyli co? Zmycie starego lakieru, opiłowanie i wypolerowanie płytki, a także aplikacja preparatu pielęgnacyjnego. Tylko tyle, czy aż tyle?

Efekt Jednorożca najlepszym dodatkiem do każdej stylizacji

Jeszcze do niedawna najlepszym dodatkiem do stylizacji modowej była dobrze dobrana torebka, buty czy nakrycie głowy. Dziś, dzięki Efektowi Jednorożca, wystarczy jedynie pyłek do zdobień paznokci, żeby skutecznie wyróżnić się z tłumu i nadać swojej stylizacji zupełnie inny charakter. Biorąc pod uwagę ilość sprzedaży pyłków do paznokci w hurtowniach kosmetycznych, zdobienia są coraz bardziej modne. Do niedawna wykonywane jedynie w salonach kosmetycznych, obecnie także w warunkach domowych. Łatwość aplikacji pyłków do paznokci zaskakuje – oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Dzięki temu niemal każda kobieta może sobie pozwolić na posiadanie paznokci, o jakich marzy. A że lubimy na ogół to, co modne, Efekt Jednorożca jeszcze długo powinien utrzymywać się wśród bestsellerów hurtowni kosmetycznych.

0