Top no wipe Magic Mood z efektem „wow”

by

Jeżeli na co dzień samodzielnie wykonujesz sobie manicure hybrydowy, z pewnością nieobce jest Ci pojęcie topu. Najprościej rzecz ujmując, to dzięki niemu stylizacja paznokci potrafi wyglądać tak spektakularnie przez wiele tygodni. Obecnie na rynku można kupić naprawdę wiele topów (w tym także top no wipe Magic Mood), różniących się nie tylko producentami, ale – przede wszystkim – właściwościami. Dziś chcielibyśmy zaprezentować innowacyjny produkt z efektem “wow”, jakim jest Magic Mood MollyLac! Zanim to jednak nastąpi, krótko opiszemy, czym jest top no wipe i co go wyróżnia od zwykłego topu!

Top no wipe – ciekawa alternatywa dla zwykłego topu

Top, jak wskazuje na to sama jego nazwa, to lakier nawierzchniowy (znajduje się “najwyżej” na płytce). Jego główną funkcją jest nadanie lakierowi hybrydowemu połysku oraz idealnego wykończenia. To właśnie dzięki niemu paznokcie wyglądają nienagannie nawet do kilku tygodni, więc posiadanie topu wysokiej jakości jest nie tylko opcją, co koniecznością! Wśród preparatów tego typu na szczególną uwagę zasługują topy no wipe. Są to specyfiki, które nie posiadają warstwy dyspersyjnej (czyli tej charakterystycznej, lepkiej warstwy, którą się wyciera). Inną nazwą dla top no wipe jest po prostu dry top, czyli “suchy top”. Oczywiście, brak konieczności przecierania cleanerem nie jest ich jedyną zaletą! Wiele produktów tego typu posiada zdecydowanie więcej korzyści, jak np. opisywany przez nas dziś Top no wipe Magic Mood MollyLac!

top no wipe do paznokci magic mood

Magic Mood MollyLac – osiągnij efekt “wow” na swojej płytce!

Top no wipe Magic Mood MollyLac to produkt, który nie tylko nabłyszcza i utrwala manicure, ale i sprawia, że jest on po prostu magiczny i wyjątkowy! Dzięki posiadaniu drobinek, które – w zależności od kąta padania światła – mienią się różnymi kolorami, produkt wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku. Jeżeli mówi się, że, generalnie, topy no wipe pozwalają na uzyskanie błyszczącego manicure, ten konkretny specyfik bije na głowę wszystkie inne produkty tego typu! Magic Mood MollyLac, dostępny w trzech modnych kolorach, posiada nie jedno, a co najmniej kilka zastosowań i ogrom zalet!

top no wipe magic mood

Zalety top no wipe Magic Mood MollyLac

Poznaj najważniejsze zalety topu no wipe Magic Mood MollyLac! Mamy nadzieję, że przekonają Cię one do jego przetestowania na swoich paznokciach!

Wszechstronne zastosowanie

Top no wipe Magic Mood MollyLac to produkt, który można wykorzystać zarówno na lakiery hybrydowe, akryl, jak i akrylożel. Jest to przydatne szczególnie dla tych osób, które często eksperymentują na swojej płytce i nie ograniczają się do jednej techniki stylizacji!

Maksymalna trwałość

Top no wipe Magic Mood pozwala na osiągnięcie maksymalnej trwałości manicure nawet do kilku tygodni! Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoja stylizacja utrzymywała się na płytce i wyglądała nienagannie tak długo, to produkt idealny dla Ciebie!

Doskonała konsystencja

Dzięki średnio gęstej konsystencji topu no wipe Magic Mood, komfort pracy z produktem jest naprawdę duży. Warto również wspomnieć, że pozwala to na ograniczenie ryzyka zalania skórek do absolutnego minimum! Docenią to szczególnie początkujące paznokciomaniaczki, które nie mają jeszcze dużej wprawy w wykonywaniu manicure.

Cudowne mikrodrobinki

Top no wipe Magic Mood jest naprawdę magiczny! Dzięki milionom mikrodrobinek, które lśnią niesamowitym blaskiem, uzyskasz spektakularny efekt w kilka chwil i oszczędzisz czas na zdobienie paznokci!

Ogrom możliwości stylizacji

Innowacyjny top no wipe MollyLac umożliwia uzyskanie spektakularnego efektu na paznokciach nawet przez kilka tygodni! Co istotne – nie wiąże się to z dłuższym czasem, który należałoby poświęcić na wykonanie stylizacji płytki! Wpływa na to kilka aspektów – m.in. brak warstwy dyspersyjnej, fantastyczna konsystencja, a także drobinki, które z powodzeniem zastąpią pyłek, który w przypadku innych tego typu produktów nakłada się jako oddzielny preparat.

Top no wipe Magic Mood – to nie magia, to prawdziwy efekt na płytce!

Topy no wipe MollyLac to połączenie maksymalnej trwałości, doskonałej konsystencji oraz trzech oszałamiających kolorów! Silver Pink, Silver Blue czy Silver Malachite – każdy z tych odcieni wygląda rewelacyjnie na paznokciach – niezależnie od ich kształtu! Jeżeli uwielbiasz eksperymentować na płytce i testować multifunkcyjne produkty “do zadań specjalnych”, top no wipe Magic Mood będzie idealny dla Ciebie! Możesz go stosować na wszystkie paznokcie albo jedynie na wybrane. Decyzja należy do Ciebie! Jedno jest pewne – to preparat, który w prosty sposób odmieni każdą Twoją stylizację płytki! Jego aplikacja nie wymaga dużej wprawy, a efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania!

wzornik top do paznokci magic mood

Ten top doceniło już wiele paznokciomaniaczek – zarówno tych początkujących, jak i profesjonalnych stylistek. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczek Magic Mood MollyLac i ciesz się płytką, która mieni się milionem barw! Gwarantujemy, że manicure przy użyciu tego specyfiku zachwyci Twoich bliskich! Przekonaj się o tym sama, testując ten innowacyjny produkt na własnych paznokciach.

0