Wodne naklejki na paznokcie – jak szybko odmienić manicure

by

Szukasz sposobu na to, by odmienić manicure? Marzy Ci się oryginalna stylizacja, która będzie zachwycać każdego, kto Cię tylko zobaczy? Koniecznie przetestuj wodne naklejki na paznokcie! Wyglądają rewelacyjnie, są bardzo proste w aplikacji i naklejenie ich zajmuje dosłownie chwilę! Chcesz się dowiedzieć więcej? Koniecznie przeczytaj nasz tekst!

Wodne naklejki na paznokcie, czyli co?

Jeżeli mielibyśmy porównać wodne naklejki na paznokci do czegokolwiek innego, byłyby to najprawdopodobniej tatuaże, przy czym nie na ciało, a paznokcie, rzecz jasna. Są bardzo uniwersalne i można je stosować na manicure każdego typu. W zależności od wybranego wzoru, pasują na co dzień i/lub wieczorne wyjście. Jeżeli szukasz sposobu na metamorfozę swojego “tradycyjnego” manicure, mogą być Twoim strzałem w przysłowiową dziesiątkę!

wodne naklejki na paznokcie arkusz

Zalety wodnych naklejek do paznokci

Miłośniczki wodnych naklejek do paznokci są z pewnością w stanie wymienić dziesiątki zalet tego dodatku do manicure. My nie będziemy wyliczać ich wszystkich, bo tekst byłby tak długi, że nikt nie przebrnąłby do jego końca. Poprzestaniemy natomiast na tych wyróżnikach naklejek tego typu, które stanowią główne powody ich olbrzymiej popularności wśród paznokciomaniaczek.

Zacznijmy od tego, że te naklejki aplikuje się naprawdę szybko. Ok, może nie tak błyskawicznie jak tradycyjne, ale wciąż zajmuje to dosłownie chwilę! Do tego, samo ich nakładanie jest banalnie proste. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najprostszych metod zdobienia paznokci. Ponadto, są one wysoce uniwersalne. Pasują na niemal każde paznokcie i można je nakładać na manicure zarówno klasyczny, jak i żelowy czy hybrydowy. Poza tym, zawsze możesz zaaplikować je na wszystkie paznokcie lub tylko na niektóre, korzystając tylko z jednego wzoru lub kilku. Możliwości jest naprawdę wiele!

Nie wspomnieliśmy również o tym, co dla wielu osób stanowi podstawę do ich przetestowania! Są one mega tanie! W arkuszu znajdziesz kilkadziesiąt naklejek, a ich koszt to często dosłownie kilkadziesiąt groszy!

wodne naklejki na paznokcie AllePaznokcie

Wodne naklejki na paznokcie – zakładanie

Jako że już wiesz, że aplikacja wodnych naklejek jest naprawdę prosta, pora ją opisać. Oczywiście, krok po kroku, żeby nawet początkujące paznokciomaniaczki nie miały z tym żadnych problemów. Jak się zapewne domyślasz, można to robić na wiele sposobów. My zaprezentujemy jeden z najczęściej wykonywanych.

Proces stylizacji rozpocznij tak, jak zawsze, wykonując po kolei wszystkie kolejne kroki. Gdy już pomalujesz paznokcie, możesz zacząć proces związany z nakładaniem wodnych naklejek. Sam opis nie zajmie nam dużo miejsca, bo, jak już wielokrotnie wspominaliśmy, ich aplikacja jest bardzo szybka i prosta.

Zacznij od zdjęcia folii ochronnej z arkusza naklejek. Gdy już to zrobisz, dokładnie wytnij wzór, który masz ochotę nałożyć. Oczywiście, nie musisz ograniczać się tylko do jednego! Po wycięciu, wzór zanurz w letniej wodzie na dosłownie 20 sekund. Gdy już opuszkiem palca zdejmiesz naklejkę z kartonika, możesz przejść do punktu kulminacyjnego aplikacji, czyli ułożenia naklejki na paznokciu. Najlepiej robić to przy pomocy pęsety. Na sam koniec pozostaje już tylko pozbycie się nadmiaru wody i utrwalenie stylizacji, np. preparatem top coat.

Przyznaj sama – banalnie proste, prawda? I takie właśnie jest. Naprawdę!

naklejki wodne na paznokcie

Inne rodzaje naklejek na paznokcie

Oprócz wodnych naklejek na paznokcie, występują również klasyczne, czyli samoprzylepne. Te nakłada się jeszcze prościej, ale wiele kobiet i tak woli produkty opisywane przez nas w tym tekście. Mogłabyś z pewnością zapytać – dlaczego? Sporo paznokciomaniaczek uważa, że naklejki wodne są trwalsze i wyglądają po prostu lepiej. To warto jednak, żebyś sprawdziła już sama.

naklejki na paznokcie

Zobacz bogaty wybór naklejek wodnych, dostępny na AllePaznokcie!

Chcesz zaszaleć i przetestować wodne naklejki na paznokcie? Koniecznie sprawdź bogatą ich selekcję w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Mamy dziesiątki ich rodzajów i to dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach! Zobacz je wszystkie i wybierz arkusz (albo i arkusze) w sam raz dla siebie!

1