Poznaj właściwości produktów Hema free. Do czego możesz je wykorzystać?

by

W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie możesz znaleźć coraz więcej produktów Hema free. Czy wiesz, co je wyróżnia i w czym tkwi tajemnica ich coraz większej popularności…? Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą paznokciomaniaczką, czy profesjonalistką, zdecydowanie warto poznać właściwości produktów Hema free!

HEMA, czyli co?

Zanim przedstawimy właściwości produktów Hema free, zacznijmy od tego, czym jest ten związek. HEMA jest skrótem od hydroksyetylometakrylanu, czyli pochodnej kwasu akrylowego. Jest to światłoutwardzalny monomer, który – dzięki światłu UV/LED – przekształca się w polimer. Jeszcze nie tak dawno HEMA był bardzo popularnym składnikiem produktów do manicure i pedicure. To on odpowiadał za przyczepność i trwałość stylizacji.

Nie da się jednak ukryć, że nie jest to związek bez wad. Niestety, w kontakcie ze skórą relatywnie często wywołuje reakcje alergiczne – podrażnienie, wysypkę, a nawet uciążliwe pęcherze.

Przyczyny popularności produktów Hema free

Z uwagi na fakt, że to właśnie składniki HEMA i Di-HEMA w ogromnej mierze odpowiadają za uczulenia na akrylany, na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej produktów Hema free, czyli bez tych substancji w składzie. Szczególnie upodobali je sobie alergicy, którzy w końcu mają alternatywę dla preparatów z akrylanami.

właściwości produktów hema free

Właściwości produktów Hema free

Produkty Hema free wyróżniają się przede wszystkim bezpieczeństwem stosowania dla alergików, choć nie tylko. W zależności od pozostałych składników preparatów, posiadają także inne, nie mniej spektakularne, właściwości. Zaprezentujemy je na przykładzie kilku fantastycznych produktów z formułą Hema free z różnych kategorii.

Lakiery hybrydowe MollyLac Duo Flashing Lights Hema/di-Hema free

Bezpieczne, proste w aplikacji i supertrwałe – takie są właśnie lakiery hybrydowe z linii MollyLac Duo Flashing Lights. Te produkty – mimo że nie posiadają w składzie HEMA – pozwalają na uzyskanie rewelacyjnego efektu na paznokciach! Ich idealna, średniogęsta konsystencja, naturalny efekt oraz pełne krycie już przy aplikacji dwóch minimalnych warstw wywołały efekt wow u setek paznokciomaniaczek! Te produkty udowadniają, że i bez HEMA można tworzyć idealny lakier hybrydowy!

właściwości produktów hema free

Rubber Base 2w1 Camouflage MollyLac Hema/di-Hema free

Kolejnym rewelacyjnym produktem posiadającym formułę Hema/di-Hema free jest kolekcja baz kauczukowych Rubber Base 2w1 Camouflage. To preparaty multifunkcyjne, 2w1 – bazy nadające kolor. Wspaniale kryją, wzmacniają i regenerują paznokcie, przedłużają trwałość manicure nawet do 4 tygodni i posiadają “przyjazny skład” – nawet dla alergików!

Topy Pearly MollyLac Hema/di-Hema free 10g

Nie tylko hybrydy i bazy posiadają formułę Hema free. Do produktów tego typu należą również topy. Pearly Top Hema/di-Hema free od MollyLac to kolekcja 9 fantastycznych odcieni, nadających paznokciom cudowny efekt perłowego kamienia kwarcowego. Posiadają w pełni bezpieczny skład, świetne krycie i są proste w aplikacji. Sprawdzą się zarówno w stylizacjach ślubnych, jak i na co dzień.

Żel budujący do paznokci Expert Gel Smart by Monika Mielniczuk MollyLac Hema/di-Hema free

Jest średniogęsty, bardzo wydajny i posiada ogrom właściwości. Oto kolejny produkt z formułą Hema/di-Hema free – Żele budujące do paznokci Expert Gel Smart by Monika Mielniczuk od MollyLac. Dzięki niemu, Twój manicure będzie jeszcze bardziej spektakularny i oryginalny! Żel budujący Expert Gel Smart jest bardzo wytrzymały, świetnie kryje i dodatkowo pięknie pachnie! Występuje w dwóch wersjach – ma swój odpowiednik kolorystyczny w wersji gęstej galaretki (Expert Strong). Jest multifunkcyjny i można go stosować m.in. do wzmacniania i/lub przedłużania naturalnych paznokci, do stylizacji z dual formami, technik babyboomer czy też express french czy szybkich korekt paznokci.

Produktów z formułą Hema/di-Hema free szukaj na AllePaznokcie!

Jesteś alergiczką i szukasz alternatywy dla produktów do stylizacji paznokci z Hema w składzie? A może po prostu chcesz wypróbować innowacyjne preparaty z formułą Hema/di-Hema free? W każdym przypadku wejdź na AllePaznokcie.pl i sprawdź naszą bogatą ofertę! Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny!

właściwości produktów hema free doctor top
0