Lakiery hybrydowe na wiosnę 2020 – najmodniejsze stylizacje

by

“Dzień dobry, wiosno” – chciałoby się napisać! Pogoda za oknem jest coraz piękniejsza – tak, że aż chce się zmienić garderobę, fryzurę, makijaż… No i oczywiście również stylizację paznokci! Obecnie najgorętsze trendy w modzie bardzo się od siebie różnią. Dzięki temu niezależnie od tego, co wybierzesz, istnieje ogromna szansa, że Twój manicure będzie bardzo oryginalny! Postanowiliśmy udzielić Ci kilku wskazówek, jaki manicure i które wiosenne zdobienia są obecnie najbardziej na czasie!

Wiosenne trendy w modzie

Co jest aktualnie najmodniejsze? Jak wspomnieliśmy, trendy są bardzo różne. Z jednej strony paznokciomaniaczki wybierają pastelowe barwy, a z drugiej – hitem stylizacji są neonowe lakiery hybrydowe

do paznokci, dające bardzo spektakularny efekt. Jeśli chodzi o wiosenne zdobienia – tu także króluje pełna wszechstronność. Figury geometryczne, wzory, stemple, pyłki… Możliwości jest naprawdę wiele. Co istotne – wszystkie wymienione przez nas style zdobień są bardzo trendy!

Modne zdobienia na wiosnę

Wiosenne zdobienia – tu tak właściwie jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Bazą do wzorów na paznokciach jest najczęściej stylizacja hybrydowa lub żelowa. Co dalej? Pomysłów jest naprawdę wiele! Przedstawimy Ci 4 – być może wśród nich znajdziesz inspirację do swojego kolejnego manicure…?

Trójwymiarowy efekt na kolorowych paznokciach

Idealnym sposobem na wiosenne zdobienie jest wykorzystanie do malowania paznokci kilku różnych – uzupełniających się – kolorów. Idealnie komponują się na przykład róż, fiolet i biel. Lekko połyskujące lakiery hybrydowe wyglądają doskonale ze zdobieniem, imitującym efekt 3D. Efekt idealnych kształtów można osiągnąć przy pomocy linera lub sondy. Ciekawie do tego wszystkiego wygląda delikatne ombre na jednej płytce. Mimo że w tej stylizacji naprawdę dużo się dzieje, wygląda ona lekko i wiosennie.

Pastelowa stylizacja z ciekawym przejściem

A może by tak wykorzystać kilka kolorów lakieru hybrydowego do stworzenia manicure z dodatkiem linii położonych w różnych konfiguracjach? Co ważne – kolorów różniących się od siebie bardzo mocno – zarówno pastelowych, niemal bezbarwnych, jak i bardzo oryginalnych. Istotne jest to, że na każdej płytce można zobaczyć kombinację kilku barw. Na niektórych paznokciach gradacja jest delikatna, na innych – przejścia kolorystyczne są bardzo gwałtowne. Wszystko po to, żeby “dużo się działo”! Takie wiosenne zdobienie na pewno zostanie dostrzeżone!

Dwukolorowa stylizacja ze zdobieniem na jednej płytce

Kolejną naszą propozycją jest połączenie mocnego różu z delikatnym błękitem na płytce. Takie zestawienie barw gwarantuje bardzo “świeży” efekt, który sprawi, że będziesz wyglądać kobieco i romantycznie, ale jednocześnie nieco drapieżnie. Szczególnie, jeśli manicure wzbogaci się o widoczne zdobienie na jednej z płytek. Pozwoli ono na nadanie stylizacji jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru i sprawi, że na pewno nie przejdziesz niezauważona.

Oryginalne maziajki na pastelowych paznokciach

Ostatnią naszą propozycją wiosennego zdobienia jest stylizacja bardzo oryginalna. Delikatne paznokcie w bardzo delikatnym, żółtym, pastelowym kolorze to gwarancja, że wyróżnisz się spośród tłumu! Już sama baza na paznokciach jest spektakularna! Jeśli to wciąż dla Ciebie za mało, dodaj do tego jeszcze wyjątkowy efekt maziajek na płytce (jednej lub kilku). Tym sposobem uzyskasz manicure delikatny i jednocześnie przykuwający uwagę na długo.

Niechaj wiosną króluje różnorodność

Wiosna to pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia. Kobiety kochają zmiany przez cały rok, ale właśnie po zimie chyba najczęściej planują nowe i najbliżej im do realizacji zamierzeń. Oczywiście, mogą być to cele bardzo poważne, ale nie tylko.

Co byś powiedziała na zaplanowanie sobie kilku kolejnych wiosennych zdobień? Pokaż światu, że jesteś przygotowana na wiosnę nie tylko w sercu, ale i “na zewnątrz”! Udowodnij, że doskonale wiesz, co jest modne i właśnie na takie stylizacje stawiasz tej wiosny. A co w sytuacji, gdy żaden z zaproponowanych przez nas manicure nie jest dla Ciebie “tym idealnym”? Najprościej wtedy stworzyć swój własny – albo tylko delikatnie inspirując się naszymi pomysłami, ale “od zera” po swojemu. Pamiętaj, że najbardziej istotne jest to, żebyś czuła się w swojej stylizacji bardzo komfortowo. Jeżeli do tego jeszcze wybierzesz modne, wiosenne zdobienie, z pewnością będziesz zachwycona uzyskanym efektem na paznokciach! Życzymy Ci samych stylizacji, które będą w 100% zgodne z Twoim charakterem i usposobieniem! Powodzenia!

Nasze wiosenne inspiracje znajdziesz w galerii na samej górze wpisu!

0