Pierwsze wiosenne zdobienia na paznokciach

by

Wiosna tuż-tuż! Zdecydowana większość osób tęskni już chyba za cieplejszymi dniami i nie może się doczekać kolejnej pory roku – pory roku, w której wszystko budzi się do życia! Cieplejsze dni dla miłośniczek manicure oznaczają również wiosenne zdobienia na paznokciach! Co będzie królować w tym sezonie, jeżeli chodzi o dodatki na płytce? Jakie kolory najlepiej sprawdzą się jako baza wiosennych zdobień paznokciach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka inspiracji. Zachęcamy Cię oczywiście do wypróbowania naszych propozycji i przekonania się, że, tak właściwie, nie trzeba czekać do wiosny, by poczuć jej powiew na swoich paznokciach!

Wiosenne zdobienia na paznokciach – dla kogo?

Zastanawiasz się nad tym, czy wiosenne zdobienia na paznokciach są dla Ciebie? Niezależnie od tego, ile masz lat czy gdzie pracujesz – zapewniamy Cię, że wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie! Nawet, gdy większość swojego czasu spędzasz w biurze, gdzie obowiązuje Cię dress code, jesteśmy przekonani, że uda Ci się “przemycić” wiosenny akcent na paznokciu. Zdobienia tego typu sprawdzą się do każdej odzieżowej stylizacji – zarówno casualowej, sportowej, jak i najbardziej eleganckiej!

pastelowe wiosenne paznokcie

Wiosna w sercu, wiosna na paznokciach!

Co zrobić, by – dzięki manicure – pokazać wszystkim, że kochasz wiosnę? Doskonałą metodą będą oczywiście zdobienia! Pytanie tylko – jakie…? Zobacz zbiór inspiracji na wiosenny manicure!

Kwiatowe motywy na pastelowej płytce

Pierwsza nasza propozycja jest chyba najbardziej oczywista. W końcu wiele kobiet niemal natychmiast kojarzy wiosnę właśnie z pięknymi, rozwijającymi się kwiatami! Chyba zgodzisz się z nami, że stokrotki, chabry czy maki na pastelowej płytce wyglądają po prostu rewelacyjnie? Jak wykonać takie wiosenne zdobienia na paznokciach…? Możesz wybrać jedną z (co najmniej) kilku metod. Najprostszą jest chyba zastosowanie naklejek czy stempli na już pomalowaną płytkę. Oprócz tego, możesz oczywiście także tworzyć zdobienie przy użyciu linera, co jest już jednak nieco trudniejszym zadaniem. Nikt jednak w końcu nie powiedział, że nie do wykonania, prawda…? Tak, jak i we wszystkim innym, i tu liczy się wprawa, więc ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a szybko dojdziesz do perfekcji!

wiosenne zdobienia na paznokciach kwiaty

“Graj w zielone” nie tylko wiosną!

Jeśli nie kwiaty, to co…? Może dobrym pomysłem będą wiosenne zdobienia na paznokciach w postaci paproci czy innych roślin zielonych? Zresztą, takie “dodatki” do manicure są modne nie tylko wiosną, ale i przez cały rok! Jedną z największych zalet zdobień tego typu jest ich łatwość wykonania. Nawet jeśli zdecydujesz się na użycie linera lub pędzelka, nie powinnaś mieć większych problemów z namalowaniem liści i łodygi na płytce! Poza tym, roślin zielonych jest tak wiele, że – zapewniamy – każda paznokciomaniaczka znajdzie wśród nich inspirację do stworzenia spektakularnego zdobienia. Nas zauroczyły motywy paproci oraz monstery na płytce w kolorze nude.

wiosenne zdobienia na paznokciach delikatne kwiatki

Manicure w kolorach tęczy w geometryczne wzory

O ile pastelowy manicure nierozerwalnie wiąże się z wiosną, w tym sezonie modne są także stylizacje w kolorach tęczy! Co powiesz na połączenie energetycznej pomarańczy, mocnej zieleni, romantycznej czerwieni oraz słonecznej żółci? Tym sposobem każda płytka może wyglądać zupełnie inaczej! Na takich paznokciach fantastycznie wyglądają zdobienia w postaci geometrycznych wzorów. Trójkąty, kwadraty, prostokąty… Obowiązuje tu pełna dowolność! Taki szalony manicure świetnie sprawdzi się szczególnie na co dzień.

wiosenne zdobienia na paznokciach geometryczne kształty

Wiosna w stylu glamour

Ostatnią propozycją wiosennego zdobienia na paznokciach jest pastelowy manicure z dodatkiem kryształków. Cyrkonie są bardzo modne już od wielu sezonów, natomiast na tle delikatnych, subtelnych barw prezentują się wręcz olśniewająco (dosłownie i w przenośni)! Taki manicure na pewno będzie fantastycznie wyglądał nawet jako część stylizacji do biura, ponieważ – mimo że oryginalny – jest wciąż bardzo klasyczny. Idealny na wiosnę, świetnie sprawdzi się na wiele okazji. Można go nosić przez wiele tygodni, zmieniając tylko bazowy kolor stylizacji (choć i to nie jest wcale wymagane). W końcu po co zmieniać coś, co się podoba, prawda…?

wiosenne zdobienia na paznokciach z kryształkami

Wiosenne zdobienia na paznokciach ożywią każdą stylizację!

Udało nam się zainspirować Cię do zmiany manicure i przetestowania naszych propozycji wiosennych zdobień na paznokciach…? Jak widzisz, możliwości jest tak wiele, że – jeśli chcesz – z pewnością zdążysz wypróbować kilka różnych stylizacji. Pamiętaj, że wszystko, co niezbędne do wykonania wiosennych zdobień (i wiele więcej), znajdziesz w naszym internetowym sklepie kosmetycznym AllePaznokcie.

0