Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury

by

Kobiety kochają zmiany – wiadomo o tym nie od dziś. Nawet paznokciomaniaczki, które są wierne jednemu kolorowi na płytce, od czasu do czasu szukają nowych rozwiązań. Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury to obecnie jeden z największych hitów w stylizacji paznokci! Może wydawać Ci się, że to magia, ale nic bardziej mylnego! Ten spektakularny efekt zawdzięczamy specjalnej formule, która sprawia, że kolor na płytce zmienia się w zależności od aktualnej temperatury… Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym dzisiejszym tekstem, a następnie zacznij testować lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury! Gwarantujemy, że całkowicie Cię “zaczarują”!

Jeden lakier = pełna paleta kolorów!

Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury fantastycznie sprawdzą się u kobiet, które kochają oryginalny manicure! Zachwycaj i zadziwiaj swoich bliskich nieprawdopodobnym efektem na paznokciach – wszystko to dzięki jednemu lakierowi! Im wyższa temperatura, tym jego kolor staje się jaśniejszy. Weź pod uwagę, że barwa może ulec zmianie bardzo szybko – np. po wyjściu na powietrze w chłodny dzień lub – odwrotnie – po wejściu do domu w czasie mrozu. Wtedy różnica temperatur jest największa, więc i odcień na płytce zmieni się diametralnie i nie da się tego przeoczyć! Istnieją nawet sposoby na uzyskanie w jednej chwili całej palety barw na paznokciu…!

Masz długie paznokcie? Możesz uzyskać jeszcze bardziej spektakularny efekt!

Jeżeli na co dzień preferujesz długą płytkę, manicure przy użyciu lakierów hybrydowych zmieniających kolor pod wpływem temperatury będzie jeszcze bardziej “magiczny”! Istnieje szansa, że równocześnie uzyskasz tonalne przejście, które jest bardzo oryginalne! Na swojej płytce, przy skórze możesz mieć wtedy kolor jaśniejszy, natomiast na jej końcu – ciemniejszy. Jeśli już na samą myśl o takim manicure świecą Ci się oczy z ekscytacji, lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury to z pewnością coś dla Ciebie!

Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury

Jak wykonać manicure przy użyciu hybrydowych lakierów termicznych?

Jeżeli zastanawiasz się, czy wykonanie manicure przy użyciu lakierów hybrydowych zmieniających kolor pod wpływem temperatury jest trudne, całkowicie Cię zaskoczymy! Jest to prostsze niż może się wydawać! Ten – jakże spektakularny – efekt uzyskasz w kilka chwil przy pomocy dosłownie kilku produktów i akcesoriów! Można z całą pewnością stwierdzić, że wykonanie takiej stylizacji płytki niczym się nie różni od klasycznego manicure hybrydowego. Gdy porówna się jednak efekt na paznokciach, tu już na pierwszy rzut oka widać, że lakiery termiczne są zdecydowanie bardziej oryginalne…

Proces manicure krok po kroku

Zacznij klasycznie – od przygotowania paznokci do malowania. Odsuń (i ewentualnie usuń) skórki, nadaj kształt płytce i ją wypoleruj. Następnie odtłuść paznokcie i nałóż maksymalnie cienką warstwę bazy (produkt należy utwardzić w lampie uv/led). Kolejny etap to już malowanie płytki! Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury są bardzo mocno napigmentowane, ale – mimo wszystko – warto nałożyć ich dwie warstwy, każdą utwardzając w lampie. Po zakończeniu malowania można użyć jeszcze lakieru nawierzchniowego, który służy nabłyszczeniu płytki i utrwaleniu manicure. Tę warstwę także należy utwardzić w lampie. Cały proces stylizacji paznokci jest więc banalnie prosty, a paznokcie po jego zakończeniu wyglądają oryginalnie i spektakularnie!

niebieskie lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury

Manicure termiczny dla każdej kobiety

Biorąc pod uwagę szeroki wybór lakierów hybrydowych zmieniających kolor pod wpływem temperatury, każda kobieta powinna odkryć wśród nich idealny dla siebie! W ich palecie barw znajdziesz zarówno te pastelowe, subtelne, jak i drapieżne i wyraziste. Chciałoby się napisać – dla każdego coś innego! Jeżeli pracujesz w biurze i obawiasz się, że Twój manicure będzie zbyt ekstrawagancki, weź pod uwagę, że przebywając cały czas w pomieszczeniach, nie będzie się on zmieniał! Dopiero po ewentualnym wyjściu na zewnątrz, Twoje paznokcie – niczym kameleon – dostosują się do zmiany temperatury. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że stylizacja płytki przy użyciu lakierów hybrydowych zmieniających kolor pod wpływem temperatury sprawdzi się u niemal każdej kobiety – bez względu na jej wiek czy styl!

błękitne lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury

Niech dzieje się magia – manicure termiczny to hit tego sezonu!

Jeżeli chcesz być modna i stylowa, koniecznie przetestuj lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem temperatury, dostępne na Allepaznokcie. To produkty mocno napigmentowane, bardzo trwałe i szalenie oryginalne. Ich aplikacja nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym paznokciomaniaczkom, więc uzyskanie efektu zmiany koloru w zależności od temperatury jest osiągalne dla każdej kobiety! Przekonaj się, że potrzeba zaledwie kilku chwil, by Twoja płytka zachwyciła i zadziwiła wszystkich dookoła! Hybrydowe lakiery termiczne to hit tego sezonu, więc warto przetestować je na swoich paznokciach. Uprzedzamy jednak od razu, że ten efekt uzależnia, więc Twoja kolekcja tych produktów z pewnością szybko wzbogaci się o kolejne buteleczki…

0