Bazy z kolorem – sposób na szybki manicure hybrydowy

by

Wiele kobiet uważa, że manicure hybrydowy nie ma żadnych wad! Jego trwałość jest naprawdę imponująca, a z jego wykonaniem radzą sobie nawet początkujące paznokciomaniaczki! Co natomiast z czasem wykonania stylizacji…? Jak to zwykle bywa – może być zarówno krótszy, jak i dłuższy. Doskonałym sposobem na szybki manicure hybrydowy jest zastosowanie bazy z kolorem. Dzięki temu produktowi paznokcie wyglądają świetnie nawet bez użycia lakieru hybrydowego! Baza z kolorem to preparat, który docenią przede wszystkim kobiety preferujące proste i szybkie rozwiązania. Jeśli i Ty cenisz swój czas i wyznajesz zasadę – mniej znaczy więcej – koniecznie powinnaś przetestować ten produkt podczas wykonywania manicure hybrydowego!

Baza do paznokci – do czego służy?

Zanim jednak opiszemy szerzej zalety bazy z kolorem, zacznijmy od tego, do czego służy baza do paznokci. Jest to preparat, który może posiadać bardzo wiele właściwości. Wszystko zależy od jego rodzaju. Najczęściej mówi się, że baza przedłuża trwałość manicure hybrydowego i – rzeczywiście – jest to jedna z jej najważniejszych funkcji. Oprócz tego, może wspierać regenerację i/lub wzrost płytki czy też służyć do nadbudowy paznokcia. Bazy z kolorem natomiast – poza wcześniejszymi funkcjami – nadają również kolor płytce. To dzięki nim Twój manicure będzie wyglądał świetnie nawet bez dodatkowego pomalowania paznokci lakierem hybrydowym, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu!

Baza z kolorem – produkt o wielu zaletach

Bazę z kolorem często określa się mianem “produktu 2w1”, choć być może lepiej byłoby nazwać ją “preparatem o wielu zastosowaniach”. Dlaczego? Jak już wspomnieliśmy, zdecydowanie przyspiesza proces wykonywania manicure hybrydowego. Nie jest to jednak oczywiście jej jedyna zaleta. Poznaj je wszystkie!

Przyspiesza manicure

Zaczniemy od najbardziej oczywistej zalety, którą wymieniliśmy już w tytule tego tekstu! Dzięki zastosowaniu bazy z kolorem cały proces manicure hybrydowego jest zdecydowanie krótszy! Najpierw przygotowujesz płytkę i ją odtłuszczasz. Następnie aplikujesz bazę z kolorem, uzależniając jej ilość od funkcji, jaką ma pełnić na płytce. Dla przykładu: jeśli zależy Ci na nadbudowie czy przedłużeniu paznokci, należy nanieść jej większą ilość i nakładać produkt warstwowo. Oczywiście, po każdej aplikacji bazy z kolorem musisz utwardzić preparat w lampie. Na zakończenie wystarczy już tylko ściągnąć warstwę dyspersyjną cleanerem i tyle! Wiele baz z kolorem zastępuje zresztą również top, więc, jak widzisz, proces wykonania manicure hybrydowego jest dzięki nim naprawdę błyskawiczny!

Jest prosta w aplikacji

Niezależnie od tego, jaką bazę z kolorem wybierzesz, możesz być pewna, że z łatwością nałożysz ją na płytkę (od razu lub po okresie ćwiczeń). Nie da się ukryć, że nadbudowa czy przedłużenie paznokci potrafi zająć nieco więcej czasu (i wymaga większych umiejętności) niż aplikacja bazy w celach regeneracji płytki. W każdym jednak przypadku jest to do wykonania – nawet przez osoby, które manicure robią sobie w warunkach domowych!

Ma wiele zastosowań

Bazy z kolorem, dostępne w sklepie internetowym AllePaznokcie, występują w wielu wariantach. Wszystkie wyróżniają się jednak tym, że znacząco przedłużają trwałość manicure hybrydowego oraz wzmacniają płytkę. Niektóre z nich dodatkowo odżywiają paznokcie czy też wypełniają nierówności płytki. Decyzja o wyborze bazy z kolorem należy tylko do Ciebie – my jesteśmy jednak przekonani, że niezależnie od tego, na jaki produkt z naszej oferty się zdecydujesz, każdy z nich spełni Twoje oczekiwania!

Kupując ją, oszczędzasz!

Jeśli zdecydujesz się na stosowanie bazy z kolorem, ograniczysz swoje wydatki, ponieważ nie będziesz musiała dokupować dodatkowo lakierów hybrydowych. Gdy wybierzesz np. Bazę MollyLac 12w1, oszczędzisz także na zakupie topu! Bazy z kolorem są dostępne najczęściej w subtelnych, pastelowych barwach, więc charakteryzują się ogromną uniwersalnością. Manicure hybrydowy z ich wykorzystaniem sprawdzi się więc zarówno na co dzień, do pracy, a nawet na oficjalne uroczystości!

bazy do paznokci 12 w 1

Baza z kolorem “ulubieńcem” milionów!

Czy przekonaliśmy Cię do wyboru bazy z kolorem…? Jesteśmy przekonani, że już po jej pierwszym użyciu się w niej zakochasz! W natłoku tylu spraw, które ma się codziennie na głowie, oszczędność każdej minuty potrafi ułatwić życie! Warto więc stawiać na te produkty, które ułatwiają i przyspieszają czynności, które się regularnie wykonuje. Baza z kolorem już teraz jest must have milionów kobiet na całym świecie. Daj jej szansę i powiększ grono zachwyconych paznokciomaniaczek!

0