Preparaty do dezynfekcji – czyli czego nie może zabraknąć w Twoim salonie manicure

by

Jak sądzisz, z czym kobietom kojarzy się salon manicure…? Z pewnością większość odpowiedziałaby: “z miejscem, gdzie robię paznokcie” lub “z panią Kasią/Basią czy Marysią, moją stylistką”. Wszystko to jest oczywiście prawdą, nie warto z tym nawet polemizować. Jesteśmy jednak ciekawi, czy masz świadomość, że coraz więcej klientek salonów manicure zwraca szczególną uwagę także na swoje bezpieczeństwo… Preparaty do dezynfekcji, maseczki ochronne czy sterylizatory nie powinny być już opcją, a koniecznością! W ogromnym stopniu wpływają one na pozytywne postrzeganie każdego salonu manicure, warto więc zaopatrzyć się we wszystko to, co niezbędne!

Preparaty do dezynfekcji – must have w Twoim salonie!

Pierwszą kategorią produktów, o których chcemy wspomnieć, są preparaty do dezynfekcji. Od razu przychodzą Ci na myśl żele i spraye antybakteryjne…? Oczywiście – są one niezbędne! Oprócz nich jednak powinnaś posiadać także szereg innych preparatów, o których poniżej, a także maseczki czy rękawiczki jednorazowe.

Płyny do dezynfekcji rąk

Produkty do dezynfekcji rąk są obecnie powszechnie stosowane – w salonach manicure powinny się one jednak znaleźć zawsze – niezależnie od sytuacji. Najczęściej stosuje się antybakteryjne żele do rąk. Są to preparaty, dzięki którym można skutecznie zdezynfekować dłonie nawet bez użycia wody! Żele antybakteryjne zawierają szereg substancji, które wykazują działanie głęboko oczyszczające i dezynfekujące. Są to m.in. alkohol czy też srebro. Płyny do dezynfekcji dłoni, które znajdziesz w ofercie AllePaznokcie, posiadają różne rozmiary i składy. Wszystko po to, żebyś mogła kupić taki, który najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie manicure.

Płyny do dezynfekcji powierzchni

Oczywiście, dezynfekcja dłoni jest istotna, ale nie można zapomnieć także o konieczności zadbania o powierzchnie płaskie, których w Twoim salonie z pewnością nie brakuje! Płyny do dezynfekcji materiałów i powierzchni rewelacyjnie sprawdzą się na meblach, choć nie tylko. Spełnią swoje zadanie na każdym obszarze Twojego salonu, którego się dotyka. Płyny do dezynfekcji powierzchni wykazują wszechstronne działanie wiruso- i bakteriobójcze. Zawierając wysoką zawartość alkoholu, są bardzo skuteczne. Preparaty do dezynfekcji w ofercie sklepu internetowego AllePaznokcie są dostępne w kilku formach – m.in. sprayu czy chusteczek nasączanych. Każda z nich posiada liczne zwolenniczki wśród stylistek paznokci.

Maseczki ochronne

Podobnie jak rękawiczki jednorazowe, także maseczki ochronne są must have w każdym salonie manicure. Stylistki paznokci powinny zdecydowanie się z nimi “zaprzyjaźnić” z wielu różnych powodów. Najważniejszym z nich jest oczywiście ich funkcja ochronna. Nie ma lepszej metody na zakrycie nosa i ust. Oferta maseczek ochronnych w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie jest naprawdę imponująca. Kupisz u nas zarówno maseczki jedno-, jak i wielorazowe, bawełniane, piankowe, a także z włókniny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wielogodzinne noszenie maseczki może być dość uciążliwe. Dlatego też, jeśli tak będzie Ci wygodniej, zawsze możesz zaopatrzyć się w przyłbicę. Maseczki jednorazowe znajdziesz u nas pakowane po kilkadziesiąt, a nawet więcej, natomiast wielorazowego użytku są dostępne już od jednej sztuki.

Rękawiczki jednorazowe

Kolejnym must have każdego salonu manicure są rękawiczki jednorazowe. Trudno wyobrazić sobie bez nich jakikolwiek zabieg, podczas którego istnieje ryzyko przerwania ciągłości skóry i/lub używa się substancji chemicznych. Jednorazowe rękawiczki wykazują wysoką skuteczność w ochronie przed bakteriami i wirusami. W naszej ofercie znajdują się rękawiczki nitrylowe, winylowe, foliowe, a także – najbardziej popularne – lateksowe. Różnią się one między sobą właściwościami, nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie pełnią funkcję ochronną. Są one pakowane po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset sztuk.

Bezpieczeństwo i ochrona w salonie manicure przede wszystkim!

Oferta gabinetu manicure jest istotna, owszem, ale utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa również! Inwestycja w preparaty do dezynfekcji, maseczki ochronne czy rękawiczki jednorazowe to zawsze dobry kierunek, jeśli chcesz być odbierana przez Klientów jako profesjonalna, a Twój salon – godny odwiedzenia.Może się wydawać, że to, co jest tak oczywiste, nie zachęci żadnych pań do wizyty w Twoim gabinecie, rzeczywistość jest jednak inna! Szczególnie w obecnych czasach zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony Klientce staje się najwyższą wartością dla wielu kobiet.

0