Provocator by Pablo Rozz

by

Pablo Rozz – jeden z najbardziej znanych polskich mistrzów stylizacji paznokci, odniósł kolejny sukces! W ramach współpracy z marką Molly Lac, stworzył następną rewelacyjną kolekcję lakierów hybrydowych. Linia Provocator by Pablo Rozz jest połączeniem najwyższej jakości produktów do stylizacji paznokci z fenomenalnymi, mocno napigmentowanymi kolorami, które zachwycają swoją oryginalnością i wachlarzem emocji, jakie wywołują! Czy warto zainwestować w hybrydy z kolekcji Provocator by Pablo Rozz? Czy rzeczywiście są one tak fantastyczne? Zobacz sama!

Kolekcja Provocator by Pablo Rozz – prowokuje i zachwyca

Provocator by Pablo Rozz to linia 9 fantastycznych lakierów hybrydowych o kolorach, które mogą przyprawić o zawrót głowy! Zamysłem twórcy kolekcji było zebranie barw, które kojarzą się ze skrajnymi emocjami. Mamy tu zarówno ognistą czerwień, anielski błękit, intensywny fiolet, jak i głęboki burgund… Jesteśmy przekonani, że nawet nie widząc tych kolorów, a jedynie o nich czytając, na myśl przychodzą Ci zupełnie różne odczucia. O to w końcu chodziło!

Pablo Rozz prowokuje do tego, by odbyć podróż po szerokiej palecie barw i odkryć pełen ich potencjał! W końcu każda kobieta jest inna, nie można porównywać różnych osobowości… Tworząc linię Provocator by Pablo Rozz, artysta postawił sobie za cel sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pań! Czy mu się to udało…? Według nas – nie mogło być lepiej!

provocator by pablo rozz - wzornik

Potęga kolorów kolekcji Provocator by Pablo Rozz

Kolory lakierów hybrydowych linii Provocator by Pablo Rozz to mistrzostwo świata! Jak już pisaliśmy, każdy z nich odpowiada innym emocjom, odczuciom… Jeżeli jesteś ciekawa, co oznaczają poszczególne barwy, postaramy się przybliżyć Ci ich symbolikę!

Neonowy róż to połączenie energii, radości, ale i szczypty tajemniczości i zaskoczenia. Czerwień z delikatnym, pomarańczowym odcieniem symbolizuje przyjemność, seksapil, ale i pęd do działania. Krwista czerwień to klasyka w najczystszej postaci! Tu chyba nie trzeba już niczego dodawać… Burgund natomiast dodaje pewności siebie nawet najbardziej delikatnym i eterycznym kobietom! Dla przeciwwagi – srebro połyskujące milionem barw to propozycja dla odważnych pań, które nie boją się eksperymentować, a lazur sprawdzi się u nawet najbardziej subtelnych i nieśmiałych osób. \

Jak widzisz, wymieniliśmy tu cały wachlarz emocji, jakie mogą towarzyszyć na co dzień kobietom. Gdzie w tym więc prowokacja…? Pablo Rozz “zmusza” tym samym do odkrycia swojego prawdziwego “ja”!

provocator by pablo rozz nowe lakiery hybrydowe

Lakiery z kolekcji Provocator by Pablo Rozz – sposób aplikacji

Wyobraź sobie, że tak mocno napigmentowane, oryginalne barwy nakłada się tak samo, jak każde inne hybrydy! Sam proces wykonania manicure nie odbiega od przyjętych standardów. Na początku oczywiście należy zacząć od przygotowania płytki – nadania jej kształtu, odsunięcia skórek oraz dokładnego jej wypolerowania. W dalszej kolejności odtłuść paznokcie, nałóż minimalną warstwę bazy i utwardź ją w lampie. Następnie przejdź do momentu kulminacyjnego całej stylizacji – aplikacji lakieru hybrydowego z linii Provocator by Pablo Rozz!

Produkty są tak mocno napigmentowane, że wystarczy naprawdę minimalna ich warstwa, by uzyskać spektakularny, totalnie oszałamiający efekt na płytce! Warto jednak – mimo wszystko – po pierwszym utwardzeniu lakieru, ponowić jego aplikację. Wtedy masz pewność, że stylizacja będzie naprawdę trwała! Potem wystarczy już tylko nabłyszczyć płytkę lakierem nawierzchniowym i ostatni raz utwardzić paznokcie w lampie. Fantastyczne w przypadku lakierów hybrydowych Molly Lac jest to, że proces ten trwa naprawdę krótko. Wystarczy już kilkadziesiąt sekund, by produkty do stylizacji utrzymywały się długo w nienagannym stanie!

provocator by pablo rozz niebieski kolor lakieru hybrydowego

Kolekcja Provocator by Pablo Rozz – moc zalet zamkniętych w malutkiej buteleczce

Podobnie jak wszystkie pozostałe lakiery marki Molly Lac, produkty z kolekcji Provocator by Pablo Rozz posiadają również ogrom zalet. Są, jak już wielokrotnie wspominaliśmy, mocno napigmentowane, mają doskonałą konsystencję, a także charakteryzują się maksymalną trwałością. Naprawdę trudno znaleźć inne lakiery hybrydowe, które byłyby równie wydajne i posiadały tak fenomenalne kolory! Każdy produkt z linii, będącej kooperacją Molly Lac i Pablo Rozz, jest dokładnie przemyślany i stworzony z dbałością o każdy detal. To przede wszystkim dlatego paznokciomaniaczki kochają wszystkie kolejne kolekcje, stworzone we współpracy z wielokrotnym laureatem licznych konkursów i mistrzostw stylizacji paznokci.

Prowokuj, kuś i czaruj każdego dnia!

W jakim manicure czujesz się najlepiej…? Najczęściej mówi się, że idealna stylizacja paznokci to ta, która idealnie pasuje do kobiety i jej osobowości. W tym kontekście kolekcja Provocator by Pablo Rozz fenomenalnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom paznokciomaniaczek i zdecydowanie ułatwia im zadanie! Wśród dziewięciu kolorów lakierów hybrydowych każda kobieta z pewnością bez problemu znajdzie ten, który najlepiej odzwierciedli jej aktualny nastrój i emocje.

0