O nas

Blog Allepaznokcie to skarbnica wiedzy z zakresu szeroko pojętej stylizacji paznokci. Edukujemy, informujemy i inspirujemy zarówno początkujące paznokciomaniaczki, jak i profesjonalistki o wieloletnim doświadczeniu. Pokazujemy, że każda kobieta jest w stanie wykonać trwały i modny manicure! Czasami wystarczy naprawdę niewiele, żeby cieszyć się z oryginalnej stylizacji paznokci wykonanej samodzielnie!

Na naszym blogu znajdziesz kilka sekcji tematycznych. “Nowości” to prezentacja gorących hitów wśród produktów i sprzętów do manicure. W dziale “Inspiracje” znajdziesz setki pomysłów na modne stylizacje paznokci. Z artykułów w zakładce “Wiedza” dowiesz się, w jaki sposób – krok po kroku – wykonać poszczególne typy manicure oraz zdobienia płytki.

Jeżeli wolisz się uczyć w grupie, pod okiem najlepszych instruktorów, zajrzyj do oferty szkoleń, którą znajdziesz w “Wydarzeniach”. Publikujemy tam harmonogramy szkoleń i warsztatów (wraz z krótkim opisem każdego z nich). Co jest modne w tym sezonie? O tym przeczytasz, wybierając “Trendy”. Zanim jednak zabierzesz się do stylizacji paznokci, koniecznością powinno być właściwe przygotowanie płytki. Tego, jak dbać o swoje swoją płytkę, dowiesz się, czytając teksty o “Zdrowiu”.

Wszystkie produkty, do których odsyłamy w tekstach na naszym blogu, znajdują się w sklepie internetowym Allepaznokcie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego e-sklepu i wykorzystywania naszych specyfików do tworzenia wyjątkowych manicure! Powodzenia!

1

Brak Komentarzy

What do you think?