Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego

by

Innowacyjny, samopoziomujący i wysoce skuteczny – żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego MollyLac HerbaLine by Gosia Kruś to kolejny bestseller i absolutny hit w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Ten, dostępny w trzech kolorach, żel świetnie radzi sobie z problemem nawracających zakażeń tzw. “zieloną bakterią” i przeciwdziała zapowietrzeniom paznokci. Jeżeli lubisz testować produkty, które są zarówno rewolucyjne, jak i rewelacyjne, koniecznie sprawdź możliwości żeli z linii HerbaLine od MollyLac!

MollyLac HerbaLine by Gosia Kruś – żele stworzone przez mistrzynię!

Czy znasz Master Educator MollyLac – Gosię Kruś? Jeśli jesteś stylistką paznokci nastawioną na rozwój, na pewno słyszałaś o jej licznych sukcesach i osiągnięciach! Jest instruktorką, główną ekspertką marki MollyLac, wielokrotną mistrzynią i twórczynią produktów…

Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego, który stworzyła w kolaboracji z marką MollyLac, jest dopracowany w każdym detalu – począwszy od jego składu, na designie opakowania skończywszy! Każda stylistka poszukująca żelu, który jednocześnie chroni, utrzymuje optymalny poziom nawilżenia naturalnej płytki i upiększa paznokcie, powinna przetestować ten produkt!

Żel budujący z olejkiem herbacianym od MollyLac produktem o samych zaletach?

Żele z linii HerbaLine marki MollyLac, stworzone przez Gosię Kruś, zbierają same pozytywne opinie paznokciomaniaczek. Wiele z nich wręcz pisze o tym, że są to produkty bez jakichkolwiek wad! Czy jest to w ogóle możliwe? Być może nie jesteśmy obiektywni, ale… W końcu tyle stylistek nie może się mylić, prawda…?

Ma bezpieczny i innowacyjny skład – jedyny taki na rynku

Doceniasz produkty, które są wysoce skuteczne i jednocześnie bezpieczne? Żele budujące z linii HerbaLine to coś dla Ciebie! Nie posiadają w składzie Hema i di-Hema – składników powszechnie uważanych za mocno uczulające. Mają za to olejek z drzewa herbacianego i kwas mlekowy o właściwościach łagodzących, ochronnych i utrzymujących naturalny poziom nawilżenia płytki.

Wyróżnia go idealna konsystencja

Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego MollyLac HerbaLine by Gosia Kruś ma fantastyczną średniogęstą, samopoziomującą konsystencję. Zdecydowanie ułatwia to pracę z produktem i – tym samym – uzyskanie fantastycznego manicure!

Przyspiesza wykonywanie manicure

Opisywany przez nas hit od MollyLac jest nie tylko prosty w aplikacji! Oprócz tego, znacząco wpływa na czas wykonania manicure. Używając żeli z linii HerbaLine, nie musisz już dodatkowo malować paznokci! To ogromne ułatwienie!

Występuje w 3 bajecznych kolorach

Każdy z trzech kolorów żelu budującego z drzewa herbacianego marki MollyLac jest absolutnie przepiękny i jednocześnie uniwersalny! Zarówno naturalny beż, delikatny róż, jak i beżowy róż z brokatem fenomenalnie wyglądają na paznokciach!

To produkt przeznaczony dla stylistek na każdym etapie rozwoju

Ogromnym atutem żeli budujących z kolekcji HerbaLine marki MollyLac jest ich wszechstronność i łatwość aplikacji. To głównie dlatego są one określane mianem produktów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych!

Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego

Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego MollyLac HerbaLine by Gosia Kruś – właściwości

Właściwości rewolucyjnego żelu od MollyLac są naprawdę spektakularne! Przede wszystkim, produkt zabezpiecza paznokcie przed ryzykiem zakażenia tzw. “zieloną bakterią” oraz zapowietrzeniami. Ponadto, pozwala zachować paznokcie w idealnej kondycji i ma właściwości łagodzące oraz przeciwzapalne. Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego marki MollyLac idealnie służy zarówno do przedłużania, jak i nadbudowy paznokci. Używając go do tego celu, masz gwarancję trwałego manicure! Co istotne – dzięki jego bezpiecznemu składowi, mogą go używać nawet te osoby, które mają wcześniejsze negatywne doświadczenia z reakcją alergiczną na produkty do paznokci.

Żele z kolekcji HerbaLine by Gosia Kruś to idealne uzupełnienie niezbędnika każdej stylistki paznokci!

Żel budujący z olejkiem z drzewa herbacianego marki MollyLac, stworzone przez Gosię Kruś, to niemal od początku bestseller w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Szybko skradły one serca paznokciomaniaczek i zyskały aprobatę wśród nawet najbardziej wymagających!

Sprawdź, czy sprawdzą się także w Twoim przypadku (nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że tak będzie)!

0