Frezy z węglika spiekanego – dlaczego warto je mieć w swoim salonie?

by

Frezy z węglika spiekanego to jedne z najczęściej wybieranych frezów przez profesjonalistki. Nic w tym dziwnego – są trwałe, mocne i bardzo uniwersalne. Wykonane z karbidu, czyli właśnie węglika spiekanego, znacznie ułatwiają i przyspieszają stylistkom pracę. Z tego też powodu zdecydowanie warto je mieć w swoim salonie!

Jesteś ciekawa, jakie są ich najważniejsze zalety (od razu uprzedzamy, że jest ich naprawdę dużo)? Chciałabyś się dowiedzieć, w jakie frezy z węglika spiekanego warto zainwestować? Przeczytaj ten tekst, a wszystko stanie się jasne!

Frezy z węglika spiekanego – zalety

Frezy karbidowe są wykonane z węglika spiekanego. Ich materiał i unikalna struktura sprawiają, że posiadają ogrom zalet. Poznaj najważniejsze z nich!

Są maksymalnie trwałe!

Szukasz frezów, które charakteryzuje spektakularna trwałość? Frezy z węglika spiekanego z pewnością spełnią Twoje wymagania! Nawet jeśli planujesz je mocno eksploatować podczas wykonywania zabiegów swoim Klientkom, posłużą Ci przez długi czas! Tym bardziej, że można je wielokrotnie sterylizować!

Określa się je często mianem frezów najbardziej ekonomicznych i trudno się z tym nie zgodzić!

Nie ma od nich mocniejszych frezów!

Wiele osób twierdzi, że frezy karbidowe są najmocniejsze spośród wszystkich rodzajów dostępnych na rynku. Jest to istotne szczególnie w przypadku tych stylistek paznokci, które każdego dnia intensywnie korzystają z produktów tego typu.

Dzięki temu, że frezy z węglika spiekanego są tak mocne, praca z nimi jest komfortowa i szybka.

frezy z węglika spiekanego

Posiadają szereg zastosowań!

Frezy karbidowe można stosować do wielu czynności związanych z manicure i pedicure. Świetnie sprawdzą się m.in. do usuwania lakieru (w tym hybrydy, żelu, akrylu) czy stwardnień (przede wszystkim na piętach). Poza tym, są wykorzystywane do nadawania kształtu paznokciom. Dodatkowo, fantastycznie obrabia się dzięki nim skórki czy też usuwa odciski.

Profesjonalne stylistki pracują z nimi i na mokro, i na sucho. W tym przypadku najwięcej zależy od ich indywidualnych preferencji.

Wyróżnia je oryginalna struktura!

Struktura frezów z węglika spiekanego jest naprawdę unikalna. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by minimalizować ryzyko ich nagrzewania się. Wyróżnia je unikalny system nacięć. Dzięki niemu można z nimi pracować zarówno w prawą, jak i lewą stronę. To ogromne ułatwienie dla stylistek. Pozwala im to na wykorzystywanie tych frezów do większej ilości czynności, a także przyspiesza proces manicure/pedicure z uwagi na to, że nie potrzeba używać dodatkowych akcesoriów/narzędzi (chociażby polerek).

frezy z węglika spiekanego podział

Są dostępne w wielu kształtach!

Frezy z węglika spiekanego występują w wielu kształtach. Każdy z nich ma nieco inne zastosowanie.

Do najpopularniejszych kształtów frezów karbidowych zaliczają się kulki, łezki, szpice, walce oraz stożki. Zarówno styliści paznokci, jak i podolodzy chętnie wybierają je do swoich niezbędników jako mocne, trwałe i o wszechstronnym zastosowaniu.

Frezy z węglika spiekanego – gdzie je kupić?

Skoro już wiesz, do czego służą frezy z węglika spiekanego i czym się wyróżniają, pora odkryć, gdzie można je kupić – i to jeszcze w atrakcyjnych cenach! W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz szeroki wybór frezów każdego typu – w tym również karbidowych. Dostępne w wielu kształtach, mogą być wykorzystywane do wielu prac podczas manicure, pedicure i innych zabiegów podologicznych.

Sprawdź, jakie frezy karbidowe oferujemy i przekonaj się, że są one naprawdę mocne, trwałe i bardzo uniwersalne. Jeśli miałabyś wybrać frezy jednego rodzaju, które warto mieć w swoim salonie, te wykonane z węglika spiekanego są zdecydowanie godne rozważenia!

0