Baza do paznokci i kolor w jednym – poznaj kolekcję sezonową Blingbling

by

Produkty kilka-w-jednym są obecnie bardzo modne – również te do stylizacji paznokci. Lubisz ułatwiać sobie i przyspieszać proces wykonania manicure? Rozważ wykorzystanie preparatu, jakim jest baza do paznokci i kolor w jednym! Kolekcja sezonowa Blingbling rewelacyjnie sprawdzi się dla paznokciomaniaczek, które kochają błyszczeć – i dosłownie, i w przenośni! A jeśli “przy okazji” będzie można jeszcze zaoszczędzić czas… Nic dziwnego, że błyszczące bazy z kolorem są tak chętnie wybierane przez maniaczki manicure!

Przekonaj się, że kolekcja sezonowa Blingbling to świetny wybór i możliwość stylizacji paznokci na wiele sposobów!

Efekt Blingbling modny (nie tylko) w tym sezonie!

Połyskujące paznokcie wyglądają zawsze oryginalnie i zarazem spektakularnie. Dodatkowo, są modne już od wielu sezonów i nic nie zapowiada, żeby miało to ulec zmianie!

Zdecydowana większość kobiet uwielbia ten efekt błysku, który można uzyskać na wiele różnych sposobów. Jednak… Po co używać wielu preparatów, skoro można zainwestować w tę – ukrytą w niepozornej buteleczce – bazę do paznokci z kolorem? Sprawdź jej możliwości, a na pewno nie będziesz tego żałować!

baza do paznokci i kolor w jednym

Baza do paznokci i kolor w jednym – zalety

Zacznijmy od nieco szerszego omówienia zalet połyskującej bazy do paznokci i koloru w jednym. Dlaczego warto kupować produkty tego typu, czyli 2w1? Czy rzeczywiście korzyści wynikające z ich stosowania przewyższają ewentualne wady? My już znamy odpowiedź, pora, abyś i Ty je poznała!

Oszczędność czasu

Nakładając jeden produkt zamiast dwóch, zaoszczędzisz sporo czasu. Takie są fakty. Poza tym, zminimalizujesz ryzyko popełnienia błędu podczas aplikacji – w końcu to jeden produkt, a nie dwa. Dodatkowo, oszczędzając czas, będziesz miała go więcej na wykonanie bogatszego zdobienia czy, po prostu, relaks po udanej stylizacji!

Minimalizacja ilości potrzebnych produktów

Nie czujesz potrzeby posiadania wielu preparatów do paznokci? Korzystanie z produktów, takich jak baza do paznokci i kolor w jednym, pozwoli Ci zminimalizować ilość rzeczy w Twojej kosmetyczce!

Wygoda użytkowania

Bazy do paznokci z kolorem, dostępne w ofercie sklepu internetowego AllePaznokcie, wyróżnia łatwość i szybkość aplikacji. Wygoda ich użytkowania jest doceniana szczególnie przez początkujące paznokciomaniaczki, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w wykonywaniu manicure.

Ogrom możliwości stylizacji

Szukasz produktów, które pozwolą Ci uzyskać za każdym razem inny efekt na paznokciach? Świetnie się składa! Błyszcząca baza do paznokci z kolorem może być stosowana samodzielnie lub jako baza do nieograniczonej ilości zdobień. Tym samym, nie jesteśmy w stanie nawet wymienić, ile różnych manicure wykonasz dzięki temu produktowi!

baza do paznokci i kolor w jednym mollylac

Jak stosować błyszczącą bazę do paznokci z kolorem z kolekcji Blingbling?

Skoro już wiesz, ile (i jakich) zalet mają połyskujące bazy do paznokci z kolorem, warto dowiedzieć się, jak się je stosuje.

Początek stylizacji jest dość “standardowy”, czyli polega na przygotowaniu paznokci do dalszych zabiegów. W dalszej kolejności nakłada się minimalną warstwę bazy, by później większą ilością produktu zbudować krzywą i apeks. Gdy utwardzisz paznokcie w lampie, możesz już zakończyć manicure, używając topu lub usuwając warstwę dyspersyjną cleanerem i wyrównując nierówności bloczkiem.

Oczywiście, nic nie stoi jednak również na przeszkodzie, by wykonać dodatkowo stylizację hybrydową, pomalować paznokcie tradycyjnym lakierem lub wzbogacić manicure o zdobienie. Decyzja należy już wyłącznie do Ciebie!

baza do paznokci i kolor w jednym allepaznokcie

Kolekcja sezonowa Blingbling idealna na każdą okazję!

Bazy do paznokci i kolor w jednym z kolekcji sezonowej Blingbling to idealny sposób na uzyskanie spektakularnego, połyskującego manicure w prosty (i szybki) sposób! W ofercie sklepu internetowego AllePaznokcie znajdziesz wiele rodzajów bazy z kolorem, które łączy wysoka jakość, trwałość i fenomenalny efekt. Dodatkowo, kupisz je zawsze w atrakcyjnych cenach, więc są zdecydowanie warte przetestowania!

0