Górne formy – ekspresowe przedłużanie AcrylGel

by

Marzą Ci się piękne i naturalnie wyglądające przedłużane paznokcie? Chciałabyś wykonać taką stylizację samodzielnie, ale obawiasz się, że jest zbyt skomplikowana, byś sobie z nią poradziła? Koniecznie wypróbuj górne formy ekspresowe! Czym są i w jaki sposób ułatwiają przedłużanie paznokci? Sprawdź to!

Górne formy ekspresowe, czyli co?

Górne formy ułatwiają modelowanie oraz przedłużanie paznokci przy użyciu żelu, akrylu oraz akrylożelu. Jeśli szukasz doskonałej alternatywy dla tipsów, zdecydowanie powinnaś je przetestować! Wykonanie stylizacji z ich użyciem jest nie tylko proste, ale i trwałe oraz relatywnie szybkie. Przedłużanie paznokci naprawdę nie musi trwać wiele godzin! Jeżeli nabędziesz wprawy w używaniu górnych form i Powder Gel, gwarantujemy, że cały proces nie zajmie Ci dużo czasu!

Zalety dual form

85% – aż o tyle skrócisz czas pracy, używając dual form do przedłużania lub modelowania paznokci! Górne formy, dostępne w sklepie internetowym AllePaznokcie, są ekstremalnie mocne, elastyczne i trwałe. Można ich używać setki razy i zawsze umożliwią wykonanie precyzyjnego i perfekcyjnego manicure – i to w bardzo krótkim czasie!

Stosuj górne formy i akrylożel zawsze wtedy, gdy chcesz uzyskać naturalny efekt na swoich paznokciach. To doskonała baza do ewentualnych dalszych zabiegów na paznokcie, typu malowanie czy zdobienie. Oczywiście, tylko wtedy, gdy będziesz tego chciała, bo już same przedłużane paznokcie wyglądają po prostu cudownie! Tym bardziej, że akrylożele też występują w różnych wersjach kolorystycznych!

górne formy - ekspresowe

Akrylożel łączy wszystko to, co najlepsze z żelu i akrylu

Dlaczego warto postawić na przedłużanie paznokci akrylożelem? Przede wszystkim – doskonale łączy elastyczność żelu oraz spektakularną moc akrylu. Jego gęsta konsystencja sprawia, że aplikacja akrylożelu jest prosta i komfortowa. Dzięki temu w prosty sposób możesz uzyskać spektakularną stylizację i przepiękne, długie paznokcie są niemal na wyciągnięcie Twojej dłoni… A może nawet palców?

Przedłużanie akrylożelem – zalety dla stylistek

Do największych zalet akrylożelu zaliczają się jego trwałość, ogromna moc, elastyczność i plastyczność. Ponadto, przedłużając paznokcie tą metodą, można uniknąć efektu pieczenia w lampie.

Dodatkowo, stylistki paznokci z pewnością zauważą także inne atuty akrylożelu – atuty, które nie tylko ułatwią im pracę, ale i sprawią, że będzie bardziej dochodowa! Dzięki górnym formom i akrylożelowi w tym samym czasie można przyjąć więcej Klientek na przedłużanie! Więcej Klientek oznacza natomiast większy zysk, więc przedłużanie akrylożelem się po prostu opłaca!

powdre gel

Przedłużanie paznokci akrylożelem przy użyciu dual form krok po kroku

Jak przedłużać paznokcie przy użyciu górnych form i akrylożelu (np. Powder Gel)? Przygotowaliśmy dla Ciebie opis całego procesu – krok po kroku!

Po przygotowaniu paznokci do dalszych zabiegów (opracowaniu skórek, nadaniu im kształtu i zmatowieniu), nałóż primer, który zapewni lepszą przyczepność akrylożelu. Następnie, do formy dual form, wciśnij minimalną ilość produktu (np. Powder Gel AllePaznokcie) i silikonowym pędzelkiem namoczonym w specjalnym płynie ułóż go w ten sposób, by boki były idealnej grubości, a w środku powstał tzw. tunel. Potem tak przygotowaną formę przyłóż do paznokcia i dociśnij ją tuż przed włożeniem do lampy do utwardzania. Po zakończeniu tej czynności, ściągnij formy z paznokci i nadaj im idealny kształt. Na zakończenie nałóż top lub pomaluj je na dowolny kolor.

górne formy - espresowe przedłużanie paznokci

Górne formy w połączeniu z akrylożelem to skuteczny sposób na piękne, długie paznokcie

Dzięki górnym formom i akrylożelowi, takiemu jak chociażby Powder Gel, Twoje marzenie o długich i zarazem pięknych paznokciach może się sprawdzić szybciej niż myślisz! Przetestuj tę metodę przedłużania czy modelowania paznokci i przekonaj się, że nie trzeba wcale spędzić długich godzin, by uzyskać spektakularny efekt pięknego manicure!

Wszystkie produkty, o których pisaliśmy w tekście, kupisz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Życzymy Ci udanych zakupów i samych pięknych stylizacji!

1