Sprzęt do przedłużania paznokci

by

Przedłużanie paznokci – czy poradzą sobie z nim jedynie doświadczone stylistki…? Jak się okazuje, coraz więcej kobiet wykonuje ten zabieg w warunkach domowych, bez wsparcia profesjonalistek. Pomaga w tym z pewnością wysokiej jakości sprzęt do przedłużania paznokci. Co jest potrzebne, by nieco pomóc naturze i uzyskać piękne paznokcie o idealnym kształcie? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę produktów must have do przedłużania paznokci. Bez zbędnego wstępu – zacznijmy więc!

Co jest potrzebne do przedłużania paznokci?

Jaka metoda przedłużania paznokci jest najbardziej popularna? Paznokciomaniaczki najczęściej korzystają w tym celu z żelu oraz akrylożelu. Oto sprzęt do przedłużania paznokci niezbędny przy tych technikach stylizacji.

Pilniczek i bloczek polerski

Bardzo istotne jest to, aby dokładnie zmatowić paznokcie, używając do tego celu pilnika, który w najmniejszy nawet sposób ich nie uszkodzi. Doskonale sprawdzają się tu pilniczki o gradacji 100/180 lub bloczki polerskie. Każda kobieta ma jednak inną strukturę paznokci, więc ziarnistość pilnika powinno się dobierać indywidualnie.

Odtłuszczacz

Odtłuszczacz to produkt, który jest niezastąpiony nie tylko przy przedłużaniu paznokci, ale i każdej innej stylizacji. To on ma za zadanie przygotowanie paznokci do dalszych zabiegów.

odtłuszczacz do paznokci

Primer

O ile w przypadku “klasycznych” stylizacji primer do paznokci nie jest koniecznością, a jedynie opcją, przy przedłużaniu paznokci staje się typowym produktem must have. Dzięki niemu przedłużone paznokcie będą wyglądać świetnie zdecydowanie dłużej, a żel jeszcze lepiej “stopi” się z płytką. Pamiętaj, że istnieją dwa rodzaje primerów – kwasowy i bezkwasowy. Wybierz typ produktu idealny dla kondycji swoich paznokci.

Baza i top

Niezależnie od metody, jaką wybierzesz do przedłużania paznokci, w każdym przypadku warto użyć bazy do paznokci i topu. Baza doskonale przygotuje Twoje paznokcie do dalszych zabiegów. Masz do wyboru wiele różnych rodzajów produktu, więc zastanów się, który będzie najbardziej pasować do kondycji Twoich paznokci. Top do paznokci, to natomiast lakier nawierzchniowy, który wykończy każdą Twoją stylizację. Może sprawić, że Twoje paznokcie będą matowe lub – wręcz przeciwnie – błyszczące.

Formy/szablony do przedłużania paznokci

Paznokcie można przedłużać na formie lub tipsie. Formy do przedłużania paznokci można stosować zarówno przy metodzie żelowej, jak i akrylożelowej. Umożliwiają szybkie i relatywnie proste przedłużenie paznokci.

szablony do przedłużania paznokci

Lampa do utwardzania

Lampa do utwardzania jest niezbędna zarówno przy żelu, jak i akrylożelu. To dzięki niej wszystkie produkty do stylizacji utrzymują się na paznokciach, a manicure prezentuje się bez zarzutu nawet przez kilka tygodni. Każda osoba, która wykonuje stylizację paznokci, powinna zaopatrzyć się w lampę do utwardzania.

Żel jedno- lub trójfazowy

Jeżeli zdecydujesz się na przedłużanie paznokci żelem, oczywiście musisz zaopatrzyć się w żel. Możesz wybrać między produktem jedno- lub trójfazowym. Zdecydowanie szybciej (i prościej) jest użyć żelu jednofazowego, który łączy w sobie działanie żelu bazowego, budującego i wykończeniowego. Oczywiście, w każdym przypadku decyzja należy jednak tylko do Ciebie.

akrylożel do paznokci

Akrylożel

A może wolisz użyć akrylożelu do przedłużania paznokci? Jeśli tak – koniecznie zaopatrz się w dobry akrylożel, który nie tylko przedłuży Twoje paznokcie, ale i je skutecznie wzmocni. Jaki powinien być idealny akrylożel? Warto, by był maksymalnie elastyczny, gęsty oraz mocny. Takie właśnie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie.

Pędzelek

Pędzelki do żelu czy akrylożelu, dostępne w sklepie internetowym AllePaznokcie, świetnie sprawdzą się również jako sprzęt do przedłużania paznokci. Występują w wielu grubościach oraz mają różne włosie. Nie napiszemy Ci, niestety, który z nich najlepiej wybrać, ponieważ to sprawa indywidualna i każda osoba może preferować zupełnie inny pędzelek.

Jak wybrać sprzęt do przedłużania paznokci? Postaw na jakość!

Jak widzisz, przedłużanie paznokci to zabieg, do którego potrzeba wiele sprzętów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w gąszczu różnych produktów trudno może być wybrać te najlepsze. Dlatego też gorąco zachęcamy Cię do dokonywania zakupów w sklepach, w których znajdują się same “perełki”. W ten sposób unikniesz rozczarowania. Sklep internetowy AllePaznokcie to właśnie jedno z tych miejsc, gdzie kupisz również sprzęt do przedłużania paznokci najwyższej jakości. Zobacz nasz szeroki asortyment i wybierz albo pojedyncze, brakujące Ci produkty, albo zdecyduj się od razu na zestaw do przedłużania paznokci. Kupując na AllePaznokcie, nie da się popełnić błędu, ponieważ wszystko, co tam znajdziesz, jest świetnym wyborem!

1