Top i baza do paznokci od Molly Lac – wysoka jakość w rozsądnej cenie

by

Top i baza do paznokci to produkty, które są niezbędne podczas stylizacji paznokci. Na rynku istnieje tak szeroki wybór specyfików tego rodzaju, że naprawdę trudno jest wybrać te najlepsze dla siebie. W sklepach i hurtowniach kosmetycznych znajdziesz dziś topy i bazy do paznokci o różnych właściwościach – matowe, błyszczące, nawilżające, regenerujące… Nie sposób wymienić wszystkich cech, wpływających na ich wyjątkowość.

Dziś chcielibyśmy zachęcić Cię do wypróbowania topów i baz do paznokci od Molly Lac. Decydując się na te produkty, masz gwarancję wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Przedstawimy poszczególne specyfiki marki, którą charakteryzuje szeroki asortyment preparatów do paznokci. Jeżeli chcielibyśmy podsumować jednym słowem wszystkie topy i bazy od Molly Lac, bez wątpienia byłaby to: “jakość”. Zależy Ci na tym, żeby Twoja płytka wyglądała nienagannie przez naprawdę długi czas? Wypróbuj topy i bazy do paznokci Molly Lac i przekonaj się, że jest to możliwe!

Topy i bazy do paznokci Molly Lac – zastosowania

Zanim przejdziemy do omówienia poszczególnych produktów do paznokci od Molly Lac, zacznijmy od tego, jakie są zastosowania topów i baz podczas wykonywania manicure. Przede wszystkim – oba produkty gwarantują maksymalną trwałość stylizacji paznokci. Niezależnie od swoich pozostałych właściwości, zarówno top, jak i baza wzmacniają płytkę i przedłużają żywotność manicure. Oczywiście, każdy z tych specyfików jest aplikowany na innym etapie stylizacji…

Bazę nakłada się przed po matowieniu płytki, tuż po jej przygotowaniu do manicure. Top natomiast – odwrotnie – na samo zakończenie stylizacji, już po nadaniu koloru paznokciom i utwardzeniu lakieru w lampie. Baza, jak sama jej nazwa wskazuje, jest idealnym przygotowaniem płytki na kolejne “zabiegi”. Przedłuża trwałość lakieru, ale nie tylko. Umożliwia także nadbudowę paznokcia czy jego przedłużenie. Top natomiast – w zależności od swoich właściwości – matowi lub nabłyszcza płytkę i stanowi fantastyczną “kropkę nad i” stylizacji.

top i baza do paznokci

Top i baza do paznokci od Molly Lac – przegląd

Jak już wspomnieliśmy, w dzisiejszym tekście zajmiemy się opisem poszczególnych produktów do paznokci od Molly Lac. Ich oferta jest naprawdę szeroka, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich idealny dla siebie!

Topy do paznokci od Molly Lac

Topy do paznokci służą przedłużeniu trwałości lakieru do paznokci, a także nabłyszczeniu (lub zmatowieniu) płytki. W portfolio Molly Lac znajdziesz wiele rodzajów topów. Mimo różnic między poszczególnymi produktami, warto pamiętać o tym, że charakteryzują się podobnymi właściwościami oraz sposobem aplikacji.

Topy Molly Lac – zalety

Topy do paznokci od Molly Lac charakteryzują się przede wszystkim maksymalną trwałością. To głównie dzięki nim stylizacja potrafi utrzymać się na płytce nawet kilka tygodni! Ich fantastyczne składy wyróżniają się bezpieczną formułą 3Free. Mogą być więc stosowane nawet przez alergików! Mają idealną konsystencję, są proste w aplikacji i bardzo elastyczne. Czy posiadają jakiekolwiek wady…? Być może tak, ale my ich jak dotąd nie znaleźliśmy!

Topy Molly Lac – sposób aplikacji

Jak już wspomnieliśmy, topy do paznokci aplikuje się już po pomalowaniu płytki. Wystarczy naprawdę cienka warstwa produktu, by uzyskać maksymalną trwałość lakieru hybrydowego. Oczywiście, nie można zapomnieć o utwardzeniu preparatu w lampie. Na szczęście topy od Molly Lac potrzebują na to tylko kilkudziesięciu sekund!

Bazy do paznokci od Molly Lac

Baza do paznokci marki Molly Lac to kolejny produkt, który jest must have przy stylizacji płytki. Świetnie działa na nawet najbardziej zniszczone paznokcie. Jej najważniejszymi właściwościami jest utwardzenie, zabezpieczanie oraz idealne przygotowanie paznokci do dalszych zabiegów. Poznaj najważniejsze zalety baz do paznokci od Molly Lac i sposób ich aplikacji.

Bazy Molly Lac – zalety

Bazy do paznokci od Molly Lac – podobnie jak topy – to przede wszystkim maksymalna trwałość, idealna konsystencja oraz łatwość aplikacji. Nie sposób nie wspomnieć także o wyjątkowej wszechstronności produktów. Nie tylko doskonale przygotowują one płytkę do dalszych zabiegów, ale i uzupełniają ubytki czy umożliwiają delikatne przedłużenie paznokci. Ponadto, są bardzo elastyczne i nie powodują żółknięcia płytki.

Bazy Molly Lac – sposób aplikacji

Bazę do paznokci stosuje się zawsze na w pełni przygotowaną i odtłuszczoną płytkę. Produkt nakładamy na jedną warstwę lub dwuwarstwowo (bazy budujące), po każdej aplikacji utwardzając go w lampie UV/LED. Następnie wystarczy jedynie zaaplikować lakier hybrydowy oraz wykończenie, czyli top i gotowe!

satynowy top i baza do paznokci

Top i baza do paznokci – must have każdej paznokciomaniaczki!

Jeśli zależy Ci na maksymalnej trwałości stylizacji płytki, koniecznie zaopatrz się w sprawdzony top i bazę do paznokci! Dzięki nim Twój manicure stanie się jeszcze bardziej spektakularny i przyciągnie jeszcze więcej spojrzeń. Ty natomiast będziesz mogła dłużej cieszyć się z zadbanych paznokci i oszczędzisz czas, niezbędny na wykonanie kolejnej stylizacji.

Pamiętaj – top i baza do paznokci to produkty bez których nie uda się żadna stylizacja hybrydowa!

0