Jak nakładać i wybierać pyłki do paznokci?

by

W jaki sposób urozmaicić stylizację paznokci…? Jednym z najczęściej (i najchętniej) używanych produktów są pyłki do paznokci. Dzięki nim manicure nabiera zupełnie innego charakteru. W zależności od specyfiku, jaki się wybierze, można uzyskać wiele różnych efektów. Lustro, syrenka, holo – to tylko niektóre z nich. W jaki sposób nakładać i wybierać pyłki do paznokci? Dowiesz się tego z dzisiejszego tekstu.

Pyłki do paznokci, czyli co…?

Pyłki do paznokci to produkty, które zachwycają za każdym razem, gdy się je aplikuje na płytkę. W bardzo prosty sposób można uzyskać dzięki nim naprawdę spektakularny i oryginalny efekt na płytce. Wystarczy posiadać jeden pyłek, by – w zależności od koloru lakieru – uzyskać za każdym razem nieco inny efekt na paznokciach. Warto również pamiętać o tym, że istotną zaletą pyłków jest ich ogromna trwałość. Utrzymują się na płytce nawet kilka tygodni, wyglądając wciąż tak samo dobrze!

Rodzaje pyłków do paznokci

Oferta pyłków do paznokci jest naprawdę szeroka. W sklepach i hurtowniach kosmetycznych znajdziesz dziesiątki rodzajów – każdy pozwalający na uzyskanie innego efektu na płytce. Zobacz przegląd najbardziej popularnych pyłków do paznokci i wybierz najlepszy dla siebie!

Holo

Pyłki do paznokci, które pozwalają na uzyskanie efektu holo, są jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety na całym świecie. Nie dość, że cudownie mienią się wszystkimi kolorami tęczy, to ich aplikacja jest nadzwyczaj prosta. Wystarczy wetrzeć produkt w warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego, by wykonać spektakularną stylizację paznokci!

Syrenka

Ten drobny pyłek brokatowy oczaruje każdą paznokciomaniaczkę – niezależnie od jej preferencji! Jego ogromnym atutem jest to, że zmienia barwę po ekspozycji na światło dzienne. Podobnie więc jak syreni ogon, przepięknie odbija się w tafli wody czy na słońcu. Pyłek do paznokci mermaid effect można stosować na dwa sposoby – zarówno zabezpieczony topem, jak i posypany po prostu na jeszcze nieutwardzony top, a dopiero potem utwardzony w lampie.

pyłki do paznokci -syrenka

Neon

Obok tego pyłku do paznokci nie da się przejść obojętnie! Efekt neonu, który można dzięki niemu uzyskać, jest spektakularny i bardzo oryginalny. Pyłki do paznokci neon effect charakteryzują się mocnymi, maksymalnie nasyconymi barwami, świecącymi pod wpływem promieni UV. Stosuje się je na warstwę dyspersyjną. Są idealne na każdą imprezę, choć nie tylko!

Lustro

Pyłek do paznokci glass effect to jeden z hitów ostatnich sezonów! Efekt lustra pozwala na uzyskanie płytki, która wygląda niczym idealnie gładka tafla! Wszystko to wykonasz w dosłownie kilka chwil, wcierając pyłek w top bez dyspersji lub dyspersję – w zależności od efektu, który chcesz osiągnąć. Produkt najlepiej aplikować silikonowym pędzelkiem lub pacynką.

pyłki do paznokci efekt lustra

Kameleon

Ostatnim pyłkiem do paznokci, który opiszemy, jest chameleon effect, czyli efekt kameleona. Zgodnie ze swoją nazwą, pozwala na uzyskanie spektakularnego manicure, który – w zależności od światła i koloru płytki – może wyglądać za każdym razem zupełnie inaczej! Pyłki do paznokci tego typu idealnie nadają się do eksperymentów! Co istotne – mogą być aplikowane zarówno na kolorowe żele, jak i top hybrydowy czy żelowy.

Jak nakładać pyłki do paznokci?

Pyłki do paznokci dzielą się na takie, które wciera się w warstwę dyspersyjną, utwardzony top, posypujemy na nieutwardzony lakier oraz pokrywamy topem. Oczywiście, niektóre produkty można stosować na kilka sposobów. Pyłki do paznokci najczęściej nakłada się na utwardzony już top, używając do tego opuszka palca, silikonowego pędzelka lub pacynki. Nadmiar produktu usuwa się na ogół miękkim pędzelkiem, a następnie na płytkę aplikuje się top kończący stylizację. Oczywiście, cały proces stylizacji paznokci jest zakończony utwardzeniem płytki w lampie.

pyłki do paznokci kameleon

Wypróbuj pyłki do paznokci i uzyskaj spektakularny efekt w kilka chwil!

Jak widzisz, niezależnie od Twoich paznokciowych wyborów, z pewnością znajdziesz wśród oferty pyłków idealny dla siebie! Efekt holo, lustra czy kameleona zyskały już miliony miłośniczek wśród kobiet na całym świecie i trudno się temu dziwić! W końcu – dzięki swoim właściwościom – pozwalają na uzyskanie oryginalnego i bardzo niebanalnego efektu w dosłownie kilka chwil! Ich banalnie prosty sposób aplikacji sprawia, że nie będą problematyczne nawet dla najbardziej początkujących paznokciomaniaczek. Jeżeli i Tobie zależy na cudownym manicure, który wyróżni Cię z tłumu, to coś dla Ciebie! Przetestuj pyłki do paznokci i ciesz się za każdym razem innym efektem na płytce!

0