Szkolenia instruktorskie tylko w naszej Akademii!

by

Jesteś stylistką paznokci, ale wciąż Ci mało wyzwań? Chcesz wznieść swoją działalność zawodową na jeszcze wyższy poziom i nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale i przekazywać je innym? Fantastycznie trafiłaś – być może i Ty już wkrótce staniesz się częścią MollyLac Team – grupy najlepszych trenerek stylizacji paznokci! Aplikuj o miejsce na szkoleniu instruktorskim AlleAkademii i zostań trenerką marki MollyLac! Jesteś gotowa, by poznać szczegóły? Zaczynamy!

Jak się dostać do MollyLac Team?

Aby dostać się do zespołu najlepszych instruktorek MollyLac, trzeba spełnić kilka kryteriów. Jak się zapewne domyślasz, niezbędne jest doświadczenie w pracy jako stylistka paznokci i zainteresowanie stałym poszerzaniem wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Co ważne – Twoje prace muszą być już na poziomie instruktorskim, o czym decyduje osoba prowadząca – Gosia Kruś. Istotna jest również umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób, ale nawet jeżeli nie masz w tym doświadczenia, nie martw się – nie oznacza to, że nie będziesz w tym dobra! Po to jest właśnie szkolenie instruktorskie, by nabyć nowe umiejętności! Ostatnim kryterium jest posiadanie własnego salonu stylizacji paznokci i działalności gospodarczej.

Spełnienie wszystkich tych wymogów to prosta droga do uczestnictwa w szkoleniu instruktorskim w AlleAkademii, prowadzonym przez głównego instruktora marki MollyLac – Gosię Kruś.

szkolenia instruktorskie w alleakademii

Szkolenia instruktorskie – ucz się pod okiem najlepszej – Gosi Kruś!

Uczestniczki szkolenia instruktorskiego w AlleAkademii mają możliwość nabycia nowych umiejętności od jednej z najlepszych polskich stylistek paznokci – Gosi Kruś! Gosia już od ponad 8 lat jest instruktorem stylizacji paznokci. Prowadzi przede wszystkim szkolenia techniczne i z tempa pracy. Od 4 lat jest również właścicielką świetnie prosperującego salonu kosmetycznego – AlleSalon. Gosia Kruś jest mistrzynią stylizacji paznokci i Master Educator marki MollyLac. Każda uczestniczka prowadzonych przez nią szkoleń jest pod wrażeniem jej umiejętności, charyzmy i sposobu przekazywania wiedzy.

Gosia wykształciła już wiele świetnych instruktorek MollyLac i wciąż z przyjemnością pracuje z przyszłymi członkiniami MollyLac Team!

Jak wygląda proces szkolenia instruktorskiego MollyLac?

Jak już pisaliśmy wcześniej, na szkolenie instruktorskie dostają się tylko najlepsze stylistki paznokci, które mają dar przekazywania wiedzy i stale poszerzają swoje umiejętności. Osoby, które uczestniczą w dwudniowym szkoleniu, mają niebywałą przyjemność zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie pracy z profesjonalnymi produktami MollyLac. Dodatkowo – zostaną im zaprezentowane wszystkie topowe preparaty marki.

Kolejny etap to poznanie zasad współpracy z AlleAkademią i siecią sklepów AllePaznokcie. Wtedy też zostaną omówione szkolenia oferowane przez akademię.

Szkolenia instruktorskie kończą się egzaminem. Uczestniczki, które go zdadzą, mogą już prowadzić szkolenia dla stylistek paznokci! Warto w tym momencie wspomnieć, że na każdym etapie AlleAkademia oferuje swoje wsparcie – zarówno kursantkom, jak i instruktorkom.

alleakademia w łodzi

Zostań instruktorką MollyLac i przekazuj swoje umiejętności kolejnym paznokciomaniaczkom!

Wahasz się, czy szkolenia instruktorskie są dla Ciebie…? Zastanów się, czy lubisz przekazywać wiedzę i czujesz radość, dzieląc się swoimi umiejętnościami. MollyLac Team to grupa instruktorek pełnych pasji, entuzjazmu i uwielbiających to, co robią. Jeżeli i Ty chcesz być kimś więcej niż stylistką i prowadzić działalność instruktorską – szkolenie na pewno będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Tym bardziej, że jest prowadzone przez taką profesjonalistkę!

Szkolenia instruktorskie w AlleAkademii – to inwestycja, która się opłaci!

Każda uczestniczka szkolenia instruktorskiego MollyLac otrzyma szereg benefitów. Najważniejszym jest oczywiście możliwość prowadzenia szkoleń nie tylko w AlleAkademii, ale – przede wszystkim – swoim miejscu zamieszkania czy najbliższej okolicy (przy naszym wsparciu). Oprócz tego, każda osoba, która zda egzamin, otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. Podczas trzydniowych, intensywnych zajęć uczestniczki kursu dostaną wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne oraz będą mieć możliwość pracy na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci MollyLac.

Szkolenie kosztuje 2400 zł i w ramach tych pieniędzy każda kursantka otrzyma również bogaty pakiet startowy produktów marki MollyLac, niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

alleakademia kurs manicure

AlleAkademia miejscem najlepszych szkoleń dla paznokciomaniaczek!

Bycie częścią zespołu szkoleniowców AlleAkademii to nie tylko nowy etap zawodowy, ale i prestiż. MollyLac Team zrzesza najlepszych – daj sobie szansę na rozwój wraz z marką MollyLac!

0