Lakiery hybrydowe w zestawie – idealny prezent na Dzień Mamy

by

Już wkrótce Dzień Mamy! To doskonała okazja, by rozejrzeć się za prezentem godnym tej bliskiej Ci osoby. Masz już pomysł, co kupić? A może wciąż szukasz inspiracji…? Wśród tylu możliwych upominków dla mamy, z pewnością godnymi rozważenia są lakiery hybrydowe w zestawie. Większość kobiet regularnie wykonuje manicure hybrydowy, więc nowe produkty do stylizacji będą z pewnością bardzo praktycznym prezentem. Czym się kierować przy wyborze lakierów? Jakie ich kolory są najbardziej uniwersalne, a które wpisują się najbardziej w aktualne trendy? Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci w zakupie idealnych lakierów hybrydowych w zestawie i zachwycą Twoją mamę!

Zestaw lakierów hybrydowych – jak wybrać najlepszy?

Niemal każda firma ma w swojej ofercie zestawy lakierów hybrydowych. Na co zwracać uwagę, wybierając taki prezent dla mamy? Nawet jeśli sama nie masz dużego doświadczenia w samodzielnym wykonywaniu manicure, jeśli zastosujesz się do naszych porad, na pewno wybierzesz najlepszy zestaw lakierów hybrydowych!

Trwałość

Jak myślisz, dlaczego Twoja mama używa lakierów hybrydowych? Mimo że odpowiedzi może być naprawdę wiele, jedną z najczęściej powtarzających się jest ogromna trwałość takich stylizacji. Oczywiście, lakier lakierowi nierówny, więc tym bardziej zwróć uwagę na to, by hybrydy utrzymywały się maksymalnie długo na paznokciach. Możesz poczytać opinie o poszczególnych markach lakierów lub poprosić o poradę profesjonalistkę.

Łatwość aplikacji

Łatwość aplikacji lakierów hybrydowych jest kluczowa szczególnie dla tych pań, które wciąż “raczkują”, jeżeli chodzi o wykonywanie manicure. Na nakładanie produktów wpływa bezpośrednio wiele aspektów, w tym m.in. konsystencja specyfiku czy też jego pędzelek. Nie znasz się na lakierach hybrydowych? Poproś o pomoc osobę bardziej doświadczoną.

Marka

Czy znana marka to gwarancja skuteczności i jakości lakierów hybrydowych w zestawie? Jak się zapewne domyślasz – oczywiście, że nie! Nie sposób jednak nie zastrzec, że istnieją marki, które – jak niemal każdy wie – mają sprawdzone receptury produktów i wszystko, czego się dotkną, zamieniają w sukces. W jaki sposób szybko zweryfikować te firmy? Możesz prezent dla mamy kupić np. w sklepie, w którym znajdziesz same pewniaki i hity kosmetyczne. Nie musisz daleko szukać takiego miejsca – wystarczy wejść na AllePaznokcie!

Kolory

Kolejną rzeczą, na którą chcemy zwrócić Twoją uwagę, są kolory lakierów hybrydowych w zestawie… Kto jak nie Ty najlepiej zna swoją mamę i wie, jakie kolory są jej ulubionymi. A co w sytuacji, gdy dawno nie widziałaś mamy i nie wiesz, jakie barwy są jej hitami? W tym przypadku wystarczy tylko (lub aż) dobrać odpowiednie barwy do jej typu urody czy karnacji. Drugim sposobem jest zawsze zakup typowych “pewniaków” – beże, czerwienie czy pastelowe róże podobają się raczej większości kobiet i są zawsze w modzie!

Opakowanie

Możesz sobie pomyśleć – co robi w tym miejscu “opakowanie”? Dlaczego warto wziać je pod uwagę? Nie każdy dysponuje tak dużą ilością czasu (lub umiejętnościami), by samodzielnie zapakować upominek dla mamy. Najczęściej lakiery hybrydowe w zestawie znajdują się już jednak w ozdobnym opakowaniu, więc nie trzeba ich już dodatkowo ozdabiać. No, chyba że to lubisz!

lakiery hybrydowe w zestawie

Lakiery hybrydowe w zestawie czy samodzielnie tworzona kolekcja?

Co wybrać – lakiery hybrydowe w zestawie czy samodzielnie stworzoną kolekcję? Wszystko zależy od Ciebie, ilości Twojego wolnego czasu i zainteresowań hybrydami… Istnieje również rozwiązanie pośrednie… Polega ono na tym, że kupujesz ładnie zapakowany zestaw lakierów hybrydowych, ale to Ty sama decydujesz, jakie kolory produktów danej firmy będą się w nim znajdować. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i być pewnym, że osoba obdarowana otrzyma lakiery idealnie do niej pasujące.

A może warto zainwestować w cały zestaw do manicure hybrydowego?

Lakiery hybrydowe w zestawie – w zależności od ilości lakierów i ich marki – mogą kosztować od kilkudziesięciu do aż kilkuset złotych. Jeśli dysponujesz większym budżetem, możesz pomyśleć również o zakupie zestawu do manicure rozszerzonego o dodatkowe produkty i sprzęty. Na przykład – jeśli Twoja mama dopiero chce się nauczyć wykonywania manicure hybrydowego i nie ma jeszcze preparatów do stylizacji, dobrym pomysłem będzie właśnie zakup całego zestawu do hybrydy. Znajdziesz tam również m.in. lampę UV/LED, top czy też bazę.Jeśli natomiast Twoja mama ma wszystkie pozostałe produkty do manicure i pedicure, zdecydowanie wystarczy zakup lakierów hybrydowych w zestawie.

0