Fantazyjne paznokcie idealne na karnawał – Fantasyland Glitter Molly Lac

by

Za chwilę koniec roku i początek karnawału! To okres, w którym szaleństwo na paznokciach jest zdecydowanie uzasadnione! Idealnie w tym przypadku sprawdzi się Fantasyland Glitter Molly Lac. Im więcej się na nich dzieje, tym lepiej. Im bardziej błyszcząco, tym bardziej spektakularnie! Pyłki do stylizacji to hit w manicure już od dłuższego czasu. Pięknie mieniące się paznokcie chyba nigdy nie wyjdą z mody. Są oryginalnym sposobem na to, by wyróżnić się z tłumu, a o to chyba chodzi, prawda?

Fantasyland Glitter Molly Lac – fantazyjny blask na Twoich paznokciach!

Marzą Ci się miliony mieniących się drobinek na Twoich płytkach? Nowość Molly Lac – Fantasyland Glitter to kolekcja 9 kolorów o fantazyjnych barwach i fantastycznej pigmentacji. Wśród tych lakierów hybrydowych znajdziesz zarówno barwy klasyczne – czerwień czy róż, jak i mocno szalone – np. zieleń czy żółty. Pyłki do stylizacji dają ogrom możliwości każdej kobiecie…

kolorowe Fantasyland Glitter Molly Lac

Jak wykorzystać Fantasyland Glitter Molly Lac?

Lakiery hybrydowe z kolekcji Fantasyland Glitter Molly Lac dają wręcz nieograniczone możliwości stylizacji paznokci. Można nimi pomalować całe płytki, uzyskując mieniące się drobinki na wszystkich 10 palcach, ale to nie jedyna opcja. Niektóre paznokciomaniaczki wybierają po 1-2 płytki na każdej dłoni, które malują pyłkami do stylizacji. Są również kobiety, które decydują się na wykorzystanie tych lakierów hybrydowych jedynie do stworzenia wzoru, dopełniającego modny manicure. Chciałoby się rzec – do wyboru, do koloru! Jest to jak najbardziej prawdziwe – i dosłownie, i w przenośni.

Czy pyłki do stylizacji nadają się dla każdej kobiety?

Niektóre kobiety mają duże wątpliwości, czy pyłki do stylizacji nie będą dla nich zbyt widoczne. Wszystko zależy jednak od tego, co lubisz i w czym się najlepiej czujesz. Oczywiście, gdy wybierasz sukienkę z cekinami, robisz mocny makijaż i do tego jeszcze szaloną stylizację paznokci, może być to już dla Ciebie zbyt wiele. Jeżeli decydujesz się więc na tak spektakularny manicure, warto postawić na stonowany outfit i/lub makijaż. Wtedy błysk Cię nie przytłoczy, a wręcz przeciwnie – będzie stanowić doskonały dodatek do stylizacji. Czy aplikacja pyłków do paznokci jest bardzo problematyczna? Wręcz przeciwnie! Poradzi sobie z nią nawet początkująca paznokciomaniaczka!

Proces wykonania stylizacji paznokci od A do Z

Standardowo, chcielibyśmy przybliżyć Ci cały proces wykonania manicure przy użyciu pyłków do stylizacji. Przekonaj się, jak bardzo jest to proste i intuicyjne!

Przygotowanie płytek do procesu stylizacji

Podobnie jak w przypadku tradycyjnego manicure, zacznij od przygotowania swoich płytek do procesu malowania. Przede wszystkim – nadaj kształt paznokciom, odsuń skórki, a także wypoleruj płytki. Tak przygotowane dłonie “odwdzięczą” Ci się przedłużoną trwałością stylizacji.

Czynności przygotowawcze do malowania lakierem hybrydowym

Jeszcze przed aplikacją lakieru hybrydowego z kolekcji Fantasyland Glitter Molly Lac, koniecznie odtłuść płytkę. Nie zapomnij także o aplikacji specjalnej bazy i jej utwardzeniu w lampie LED. Tak przygotowane paznokcie możesz już malować wybranym kolorem pyłków do stylizacji.

Malowanie płytek lakierem hybrydowym

Kolejnym krokiem jest chyba najważniejszy etap stylizacji, czyli aplikacja lakieru z kolekcji Fantasyland Glitter Molly Lac. Nałóż pierwszą jego warstwę, a następnie utwardź ją w lampie LED. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej spektakularny efekt, dodaj jeszcze jedną warstwę lakieru i ponownie ją utwardź.

Nabłyszczenie płytek

Ostatni etapem manicure jest aplikacja lakieru nawierzchniowego, dostosowanego idealnie do tej kolekcji. Podobnie jak w przypadku pyłków do stylizacji, utwardź go w lampie LED. Wystarczy tylko kilkadziesiąt sekund, by utrwalić manicure i otrzymać trwały efekt na kilka tygodni!

Fantasyland Glitter Molly Lac – pyłki do stylizacji na karnawał (i nie tylko)!

Kolekcja Fantasyland Glitter Molly Lac to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu i rozbłyśnięcie niczym gwiazda! Lakiery hybrydowe tej marki to najlepszy wybór dla osób, które cenią produkty z dobrym składem o wysokiej trwałości. Fantastyczne krycie już po 1 warstwie i doskonała konsystencja to jedynie 2 spośród ich licznych zalet. Nie bez przyczyny wybierają je nie tylko początkujące paznokciomaniaczki, ale i doświadczone stylistki. Trwałość do 4 tygodni to argument, który przekonuje zdecydowaną większość kobiet. Jeżeli marzysz o uzyskaniu spektakularnego efektu w prosty sposób, to kolekcja wręcz stworzona dla Ciebie! Lśnij jak gwiazda, przyciągaj spojrzenia i baw się doskonale na każdej imprezie. Życzymy Ci samych fantastycznych chwil z pyłkami do stylizacji na paznokciach!

0