Lakiery hybrydowe – inspiracje ślubne w 2019

by

Kluczowy moment każdej ceremonii ślubnej koncentruje się na dłoniach państwa młodych. To właśnie dłonie i paznokcie są wyeksponowane podczas nakładania obrączek na flesze aparatu i oko kamery. Jakie są trendy w stylizacji paznokci na ślub? Jakie cuda na ten najważniejszy dzień mogą wyczarować pannom młodym lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe z brokatem

Dzień ślubu to ten, w którym panna młoda bez skrępowania może śmiało błyszczeć! Wspomóc ją mogą tego wieczoru lakiery hybrydowe w brokatem. Złote czy srebrne odcienie brokatu na bazowych pastelach będą świetnie uzupełniały np. lekkie stylizacje ślubne z tiulowymi sukniami. Brokat nie musi pojawiać się na wszystkich paznokciach – może zostać zaaplikowany tylko na dwie-trzy całe płytki paznokci albo być na nich jedynie subtelnym akcentem. Dla odważniejszych panien młodych, chcących czuć się prawdziwymi królowymi tego dnia opcją są brokatowe paznokcie z jeszcze dodatkowymi błyskotkami np. cyrkoniami.

lakiery hybrydowe na ślub

Błyszczące wzory

Lakiery hybrydowe z brokatem świetnie nadadzą się do kreślenia fantazyjnych wzorów na paznokciach panien młodych. Mogą to być na przykład bardzo kobiece wzory kwiatowe. Jeśli suknia ślubna sama ma akcenty kwiatowe w haftach czy koronkach – niesamowite wrażenie zrobi nawiązanie do tych motywów z sukni na paznokciach. Hitem są ponadto wzory geometryczne, a nawet jedynie delikatne, błyszczące paski na ślubnych paznokciach.

stylizacje ślubne 209

 

Manicure francuski… na odwrót

Manicure francuski to klasyka stylizacji paznokci od lat. Najnowszym trendem jest wariacja na temat konwencjonalnego frencza, a zatem odznaczający się inny kolor nie przy końcach paznokci, ale u ich nasady w formie półksiężyców. Sprawdzi się to rozwiązanie w pastelowej kolorystyce, ale i ze złotymi czy srebrnymi błyszczącymi akcentami. Panna młoda, decydująca się na tego typu manicure, na pewno pokaże, że jest na bieżąco z najnowszymi trendami.

Kolory z motywu

Przygotowania do ślubu i wesela często rozpoczynają się wyborem motywu przewodniego uroczystości, którym często jest żywszy, bardziej intensywny kolor, towarzyszący tradycyjnej bieli. Gama modnych kolorów jest niemalże nieograniczona – są to nie tylko róże, ale i czerwienie, błękity, fiolety, a nawet bordo i czernie. Przewijający się w dodatkach i dekoracjach kolor warto zaznaczyć także na paznokciach. To oryginalne i stylowe odejście od standardowych kolorów polecanych dla panien młodych.

nietypowe stylizacje ślubne

Ombre

Paznokcie wykonane w technice ombre będą świetnie pasowały do romantycznych i klasycznych ślubnych stylizacji. Przenikające się kolory zawsze robią wrażenie na paznokciach. Na okazję ślubu warto zdecydować się na ombre-wariacje róży, bieli, beży, a do mniej tradycyjnych sukni w odcieniach np. brzoskwini – także kolory wpadające właśnie w pomarańcz czy bardzo jasny brąz.

baby boomer stylizacja paznokcia

Trudno zliczyć opcje, jakie dają lakiery hybrydowe na ślub. To dobra wiadomość dla każdej panny młodej, która marzy o ślubie i weselu jako uroczystości jedynej w swoim rodzaju. Na pewno w gamie pomysłów i inspiracji każda z pań znajdzie coś dla siebie.

0

Brak Komentarzy

What do you think?