Walentynkowe inspiracje w manicure w 2020 roku

by

Rozpoczął się luty – najgorętszy miesiąc w roku! Szczególnie 14.02. jest datą, na którą czeka większość zakochanych. O ile mężczyźni przygotowania do tego święta ograniczają raczej do “zorganizowania” prezentu dla ukochanej, kobiety podejmują zdecydowanie więcej czynności. Nie tylko kupują upominek dla Tego Jedynego, ale i dbają o siebie zdecydowanie bardziej niż zwykle. Co to oznacza? Przede wszystkim – staranniej dobierają stylizację, wykonują nieco mocniejszy makijaż i paznokcie na walentynki. My oczywiście skupimy się na manicure. Jakie paznokciach na walentynki są najbardziej trendy?

Paznokcie na walentynki – co jest w modzie?

Walentynkowe inspiracje w manicure… Możliwości stylizacji paznokci jest naprawdę wiele. Postanowiliśmy podzielić się kilkoma inspiracjami, by ułatwić Ci wykonanie wyjątkowego manicure.

Czerwień zawsze się sprawdza

Czerwone paznokcie – niektóre kobiety je kochają, inne – nienawidzą. My jesteśmy zdania, że na walentynki sprawdzają się znakomicie! Hybrydowy manicure w tym kolorze to trwała i przykuwająca uwagę stylizacja. Paznokcie na walentynki w kolorze miłości? Czy może być lepiej? Oczywiście! Można postawić na jednobarwną stylizację albo wzbogacić ją jeszcze o efekty i/lub zdobienia…

czerwone hybrydy z ozdobą na jednym palcu

Twórz oryginalne stylizacje paznokci na walentynki

Jak już wspomnieliśmy, dla niektórych paznokciomaniaczek jednobarwny manicure to za mało. Jeśli na co dzień wybierasz klasyczne stylizacje, rzeczywiście w ten wyjątkowy dzień możesz postawić na coś, dzięki czemu uzyskasz efekt wow! Tylko co…?

Jeden lakier, a jaki (błyszczący) efekt!

Marzy Ci się błysk na paznokciach na walentynki, a nie czujesz się na siłach, by wykonywać skomplikowane zdobienia na płytkach? Mamy coś dla Ciebie! W ofercie większości hurtowni kosmetycznych i drogerii znajdziesz lakiery hybrydowe już z brokatem. Dzięki nim, malując paznokcie “jak zawsze”, uzyskasz zdecydowanie bardziej spektakularny efekt. Jeżeli zastanawiasz się, jaka kombinacja kolorów na walentynki byłaby najbardziej odpowiednia, pomyśl o połączeniu złota i czerwieni lub czerni i srebra. Obie opcje będą wyglądać bardzo dobrze na większości płytek i to tylko od Ciebie zależy, na którą się zdecydujesz!

Walentynkowe naklejki na paznokciach hybrydowych

Zależy Ci na szybkiej, ale jednocześnie spektakularnej stylizacji paznokci? Pomaluj płytki lakierem hybrydowym w stonowanym kolorze i zaszalej z naklejkami! Możesz wybrać samoprzylepne lub wodne – w zależności od tego, co lubisz i które łatwiej Ci nakładać. Wybór serc w różnych kolorach, kupidynów i listów jest tak szeroki, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Do ogromnych plusów takiego manicure zalicza się przede wszystkim sposób aplikacji naklejek. Szczególnie te samoprzylepne nakłada się banalnie prosto i szybko, dzięki czemu pozostanie Ci jeszcze dużo czasu na inne przygotowania!

Błyszczący efekt na walentynkowych paznokciach

Chcesz błyszczeć w ten wyjątkowy dzień od stóp do głów? Z pewnością pomoże Ci w tym manicure z efektem syrenki, lustra czy kociego oka. Każda z tych metod stylizacji pozwoli Ci na uzyskanie bardzo widocznej i przykuwającej spojrzenia stylizacji paznokci. Jeśli obawiasz się nieco o zbyt intensywny efekt, pamiętaj, że możesz go wykonać np. tylko na jednym paznokciu z każdej dłoni. Wtedy manicure będzie mniej rzucał się w oczy, ale wciąż pozostanie bardzo oryginalny.

Daj się ponieść wyobraźni i stwórz dzieło sztuki na paznokciach

Nieco bardziej zaawansowane paznokciomaniaczki mogą zaszaleć jeszcze bardziej i samodzielnie namalować na paznokciach to, co im w duszy gra! Kolorowe żele, dostępne w hurtowniach kosmetycznych i drogeriach, bardzo dobrze sprawdzają się na każdej płytce – zarówno naturalnej, jak i sztucznej. Serca, szlaczki, przecinające się linie, figury geometryczne… Możliwości jest tak wiele, że może być Ci trudno podjąć jakąkolwiek decyzję. Na szczęście zawsze w takiej sytuacji piszemy, że na każdym palcu możesz umieścić coś zupełnie innego. Obecnie jest to bardzo trendy i wcale nie trzeba być perfekcjonistką podczas stylizacji paznokci! Zaryzykujemy wręcz stwierdzenie, że im więcej dzieje się na płytkach, tym lepiej! Miej to na uwadze, tworząc walentynkowy manicure.

długie bordowe paznokcie hybrydowe

Włóż serce w walentynkowy manicure!

Niezależnie od tego, którą z walentynkowych inspiracji wybierzesz, pamiętaj, że najważniejsze, by pasowała ona do Ciebie i Twojej kreacji. Jeśli wszystko będzie spójne, Twoja pewność siebie poszybuje od razu w górę, ponad horyzont. Dzięki temu Twoje walentynki będą w pełni udane, a Ty – po prostu szczęśliwa. Życzymy, żeby ten dzień okazał się dla Ciebie wyjątkowy, a Twoje paznokcie na walentynki – dokładnie takie, jak sobie wymarzyłaś!

0