Nowe kolory Molly Lac Cat eye 9D

by

Czym charakteryzuje się każda paznokciomaniaczka? Przede wszystkim tym, że jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wie o nich szybciej niż niejeden sklep kosmetyczny! Miłośniczki stylizacji paznokci uwielbiają eksperymentować z nowymi efektami na paznokciach. Prześcigają się w tworzeniu niesamowitych, wyjątkowych manicure i wspinają się na wyżyny swojej kreatywności, by niezmiennie zachwycać. Dziś napiszemy o czymś, co zafascynuje zarówno paznokciomaniaczki, profesjonalne stylistki paznokci, jak i kobiety na początku swojej przygody z wykonywaniem manicure. Chodzi o nowe, fantastyczne, przyciągające kolory Molly Lac Cat eye 9D, który pozwalają na uzyskanie magnetycznego efektu kociego oka…

Lakiery Molly Lac to genialne produkty do zadań specjalnych

Lakiery Molly Lac to produkty niemal bez wad. Jedynym, na co trzeba uważać, jest…uzależnienie od ich używania! Jeżeli szukasz lakierów, które utrzymują się na płytce nawet 4 tygodnie – dobrze trafiłaś, a to tylko jedna z ich licznych zalet! Oprócz tego są mocno napigmentowane i posiadają idealną konsystencję. Wpływa to na fakt, że używają ich nie tylko stylistki, ale nawet początkujące paznokciomaniaczki! Weź pod uwagę, że do tego wszystkiego lakiery Molly Lac nie posiadają w składzie formaldehydu i DBP oraz Toluenu, dzięki czemu są bardzo bezpieczne dla zdrowia i ryzyko uczulenia jest naprawdę znikome. Wszystko to sprawia, że zarówno kolekcja Molly Lac Cat eye 9D, jak i pozostałe produkty są warte użycia! I to nie raz!

cat eye 9d

Kocie oko na paznokciu krok po kroku

Nowe kolory z Molly Lac Cat eye 9D to głęboki efekt kociego oka. Mimo że mogłoby się wydawać, że tego typu stylizacja jest niemal niemożliwa do wykonania przez osobę niebędącą profesjonalistką, nic bardziej mylnego! Przeprowadzimy Cię, krok po kroku, przez każdy etap stylizacji z użyciem Molly Lac Cat eye 9D. Jesteśmy pewni, że dzięki tym instrukcjom wykonanie kociego oka będzie dla Ciebie możliwe szybciej niż Ci się wydaje!

Przygotowanie płytki

Wierzymy, że nawet najbardziej początkujące paznokciomaniaczki wiedzą, jak przygotować płytkę do stylizacji, ale powtórzymy to raz jeszcze… Do najważniejszych kroków zaliczamy odsunięcie skórek, nadanie kształtu paznokciom oraz ich zmatowienie – polerką lub pilnikiem. Naprawdę nie trzeba żadnych skomplikowanych przyrządów, żeby zrobić to dobrze!

Malowanie paznokci

Po odpowiednim przygotowaniu płytki, pora na kolejne działania! Należy zacząć od odtłuszczenia płytki i nałożenia jak najcieńszej warstwy bazy przeznaczonej do lakierów hybrydowych. Po tej czynności trzeba utwardzić paznokcie w lampie LED. Co dalej? W dalszej kolejności przechodzimy do zdecydowanie “najciekawszej” fazy wykonywania manicure, czyli malowania paznokci! Jeszcze przed wykonaniem efektu kociego oka, należy nałożyć warstwę dowolnego koloru Molly Lac.

Pamiętaj jednak, że jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie, najlepszy będzie do tego czarny lakier. Po utwardzeniu go w lampie, przechodzimy do nałożenia cieniutkiej warstwy “gwiazdy” Molly Lac, czyli lakieru z kolekcji Cat eye 9D. Tuż po zakończeniu aplikacji produktu, zbliżamy magnes na ok. 5 mm od płytki i tam trzymamy go przez maksymalnie 10 sekund. Po tym pozostaje nam już tylko utwardzenie stylizacji w lampie LED, nałożenie drugiej warstwy efektu kociego oka i kolejny raz – włożenie paznokci w lampę LED.

Wzmocnienie efektu kociego oka

Jeżeli marzy Ci się jeszcze mocniejszy efekt kociego oka, pomyśl o aplikacji na samym końcu stylizacji produktu Doctor Top Molly Lac. Ten wszechstronny specyfik sprawi, że Twoje paznokcie będą pięknie lśnić i się mienić tak mocno, że na pewno nie przejdziesz niezauważona! Oczywiście, jest to element nieobligatoryjny i równie dobrze możesz poprzestać na utwardzeniu dwóch warstw efektu kociego oka. Wszystko zależy od tego, na ile możesz (i chcesz) sobie pozwolić.

Efekt kociego oka – czy tylko na wielkie wyjście?

Przyjęło się, że kocie oko to coś tak magnetycznego i spektakularnego, że nie jest to odpowiednia stylizacja na co dzień. My pytamy jednak – dlaczego by nie?! Mimo że najnowsze kolory Molly Lac Cat eye 9D pozwalają na uzyskanie naprawdę widocznego efektu kociego oka, można samodzielnie decydować o głębi koloru. Można użyć nie czarnego, a mniej intensywnego koloru pod kocie oko. Nie trzeba używać na końcu stylizacji produktu Doctor Top Molly Lac.

To tylko od Ciebie zależy, jak kocie oko będzie wyglądać na Twojej płytce. Chcesz efekt wow – super! Wolisz bardziej subtelny efekt – też fantastycznie, ponieważ spokojnie możesz iść tak do biura! Nie pozwól, żeby opinie innych wpływały na Twoje decyzje. Baw się stylizacją paznokci, a wykonanie efektu kociego oka to cudowny trening przed czymś bardziej skomplikowanym!

Uwielbiasz lakiery Molly Lac – poznaj naszą najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych sygnowanych nazwiskiem Pablo Rozz!

granatowy_lakier_hybrydowy_cat_eye_9d

0