Lakiery hybrydowe – manicure krok po kroku

by

Hybrydy można znaleźć w niezbędniku niemal każdej kobiety. Zdecydowana większość z nich to produkty, które nakłada się łatwo i szybko, utrzymują się na paznokciach długie tygodnie i pozwalają uzyskać spektakularny efekt stylizacji.
Jak wykonać manicure hybrydowy – krok po kroku? Jakie produkty są niezbędne do jego zrobienia? Przeczytaj nasz tekst, a odkryjesz wszystkie “tajniki” manicure hybrydowego.

Lakiery hybrydowe – czym się różnią od lakierów tradycyjnych?

Wiele kobiet jeszcze kilka lat temu nie wyobrażało sobie innego manicure niż klasyczny. Obecnie tendencja jest zupełnie inna i ogromna liczba paznokciomaniaczek nie wykonuje w ogóle innego rodzaju stylizacji.

W czym tkwi sekret lakierów hybrydowych? Co sprawia, że są tak popularne?

lakiery hybrydowe Molly Lac

Są bardziej trwałe

Jedną z największych zalet lakierów hybrydowych jest ich spektakularna trwałość. Jeżeli wybierzesz hybrydę sprawdzonej marki, masz gwarancję świetnie wyglądającego manicure przez 2-4 tygodnie. Jest to zdecydowanie dłuższy czas niż w przypadku lakierów klasycznych.

Aplikuje się je łatwo i szybko

Sposób aplikacji hybryd jest też nieco inny – szybszy i prostszy! Wiąże się to m.in. z konsystencją lakierów hybrydowych, a także z tym, że są one utwardzane w lampie UV/LED.

Nie trzeba czekać na ich wyschnięcie

Zatrzymajmy się przez chwilę na etapie utwardzania produktu w lampie… W przypadku lakierów do manicure tradycyjnego, trzeba czekać na ich wyschnięcie (często dochodzi wtedy, np. przez nieuwagę, do uszkodzenia manicure). Jeżeli chodzi natomiast o lakiery hybrydowe, tu, bezpośrednio po pomalowaniu nimi paznokci, wkładamy je do lampy UV/LED. Dzięki temu, już po kilkudziesięciu sekundach Twój lakier jest odpowiednio utwardzony!

Posiadają dodatkowe właściwości

Warto mieć na uwadze także fakt, że “zwykłym” lakierem jedynie pomalujesz paznokcie. Hybrydy natomiast dodatkowo wzmacniają paznokcie i są bardziej wytrzymałe!

lakiery hybrydowe Alle Lac

Co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego?

Zastanawiasz się, co jest Ci potrzebne do manicure tego typu? Poniżej znajdziesz listę niezbędnych produktów:

Dodatkowo, może Ci się przydać primer, a także produkty do zdobień.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Chyba nikt nie powinien się już dziwić, dlaczego lakiery hybrydowe są tak często wybierane przez paznokciomaniaczki! Skoro cały proces wykonywania stylizacji jest tak prosty, jak go wykonać…? Zobacz, krok po kroku, jak zrobić idealny manicure hybrydowy!

Zacznij od przygotowania paznokci do stylizacji – nadania im idealnego kształtu, usunięcia lub odsunięcia skórek i zmatowienia. Jest to szalenie istotny etap wykonywania manicure, ponieważ – jeśli zrobisz to niedokładnie – uzyskasz manicure, które z pewnością nie spełni Twoich oczekiwań.

Co dalej? Odtłuść paznokcie cleanerem, pomaluj je – opcjonalnie – primerem, a także użyj bazy i utwardź ją w lampie UV/LED. W przypadku ostatniego z wymienionych produktów, pamiętaj, by nałożyć jej cienką warstwę!

Pora teraz na kulminacyjny moment manicure – malowanie paznokci przy użyciu lakierów hybrydowych! Najlepiej nałożyć ich 2 ultracienkie warstwy, każdą z nich utwardzając w lampie. Następnie możesz, jeśli tylko chcesz, przejść do zdobienia paznokci. Jeżeli jednak preferujesz minimalistyczny manicure hybrydowy, po prostu nałóż top, utwardź go w lampie i – na koniec – przemyj paznokcie cleanerem.

kolorowe lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe – idealne dla kobiet stawiających na trwały, piękny manicure!

Lakiery hybrydowe to produkty, które z pewnością sprawdzą się u każdej kobiety, która ceni sobie trwały, spektakularny i jednocześnie elegancki manicure. Jeśli i Ty kochasz takie stylizacje paznokci, koniecznie sprawdź ofertę hybryd, dostępnych w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej i rozpocznij przygodę z hybrydami!

0